Yds Dersleri Programı

 Yds Dersleri Programı İçeriği

1 –  Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri )
2 –  Yds Dersleri  ( 4 kişilik  Gruplarla  Yds Dersleri )

1 – Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri ): YDS dersleri alanında YDS dersleri verilen merkezde düzenlenmiş   YDS dersleri platformundaki YDS dersleri özel eğitim bölümlerinde bireysel YDS dersleri almak isteyen öğrenciler için düzenlenmiş YDS dersleri faaliyetleri kapsamında, YDS derslerini özel olarak alan öğrenci, kendisine YDS sınavı öncesinde çok büyük yararlar sağlayacak, onu geliştirecek, kelime haznesinde bir sıkıntısı varsa onu giderecek soruların nasıl çözüleceği hakkında ayrıntılı bilgiler verecek olan YDS dersleri programının uygulanacağı gün ve saatleri kendi seçer ve belirler. YDS dersleri öğrencinin isteği doğrultusunda gerçekleşir. Bu tür bir sisteme baş vurulmasının nedeni, öğrencinin ders almaktan ötürü özel yaşamında meydana gelebilecek sıkıntı ve aksaklıkları önleme amacı taşır. Öğrenci, hiç bir şeye kafayı takmadan rahatça gereksinimi olan YDS derslerini  alır.

 YDS dersleri konusunda YDS dersleri ana merkezde kurulan YDS dersleri eğitim platformunda hazırlanan  YDS dersleri öğretilerinde, özel düzenlemelerle hazırlanan ve öğrenciye uygulanan YDS dersleri çerçevesinde öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı yada kaç derslik bir YDS dersleri programı uygulanması gerektiği, yapılan seviye sınav sonucundan elde edilen verilere ve öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu nota göre, uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve bu aşamalardan sonra,  tamamen ” kişiye özgü ve özel  YDS dersleri sistemi ” devreye sokulur.

2 – Yds Dersleri ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla Yds Dersleri ): YDS dersleri sahasında  YDS dersleri kampüslerindeki YDS dersleri  faaliyetleri kapsamında toplu ders almak isteyenler için düzenlenmiş toplu YDS dersleri  etkinlikleri kapsamında, seviyeleri bir birine çok yakın olan çeşitli seviyelerde 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak YDS dersleri alınabilir. Öğrenciye birebir ders alırmış hissi veren, onlarda içeriğinde bulunan en yeni öğretim yöntemleri ile YDS sınavında başarılı olacaklarına dair güven duygusu yaratan, soruların sınav sırasında nasıl çözülmesi gerektiğini açık bir şekilde anlatan, sınavın en önemli sorunlarından biri olan az sayıda akademik kelime bilmek konusuna özel yöntemlerle çözüm getiren YDS dersleri programlarının uygulandığı 4 kişilik gruplarda verilen YDS derslerinin kalitesini korumak ve olabildiğince kaliteli ders verebilmek amacı ile grupları oluştururken 4 sayısı özenle seçilmiştir. Çünkü, bu şekilde sayı az olunca, eğitmen  YDS dersleri sürecinde öğrencilerle teke, tek ilgilenebilir ve öğrenciler de, kalabalık gruplarda pek var olmayan ” soru sorma ” fırsatını yakalar.

YDS dersleri dalında  YDS dersleri için özellikle düzenlenmiş YDS dersleri platformundaki  YDS dersleri seminerlerinde, grup şeklinde uygulanan  YDS dersleri  programında zaman, zaman ders kalitesinin sağlanması ve elde edilen kalitenin korunabilmesi amacı ile, grup öğrenci sayısı 3 yada 2 kişiye düşürülerek de ders yapılır. Derslerde  kalite ve öğrenci çıkarları ilk hedef ve prensibimizdir.

YDS DERSLERİNDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS dersleri kategorisinde YDS dersleri forumlarındaki YDS dersleri özel eğitim çalışmaları kapsamında gerek birbir özel derslerde gerekse 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak YDS dersleri  alan öğrencilere, ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci, kendi ödeme planına göre ödemeleri ayarlar ve taksitle öder.
  • Bu sınavda başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri, bu konuda çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle, YDS dersleri için  baş vuran hem bireysel hemde grup YDS derslerinde özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar, YDS dersleri programına katılan aday öğrencilere verilir ve tüm alıştırmaların yapılması istenir. Bu evrede, öğrenci yakın takibe alınır ve izlenir. Çalışmayanlar hemen uyarılır.
  •  YDS dersleri kategorisinde ki YDS dersleri çalışmaları boyunca, öğrencilerin sınav için hazırlanması amacı ile organize  edilen YDS dersleri programlarında  öğrenciye sadece İngilizce bilgileri verilmez program boyunca, beraberinde ”  YDS sınav soru çözüm teknikleri dersleri ” de verilerek öğrencinin  sınavda soruları % 100 e yakın  doğru yanıtlamasına olanak sağlanır.
  •  YDS dersleri organizasyonlarındaki YDS dersleri  eğitim düzenlemeleri etkinlikleri kapsamında ve YDS dersleri programlarında öğrenci, isterse kendisinde eksik bulduğu yada yetersiz saydığı tek bir yanı için de ders alabilir.
  •  YDS dersleri platformlarındaki  YDS dersleri etkinliklerinde yapılan ve hazırlanarak uygulanan YDS  dersleri programında, eğitim veren eğitmenler, sınav konusunda yıllarca ders vermiş çok deneyimli ve sınav hazırlık  uzmanı hocalardır.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

  • Özellikle, sınavdan yüksek bir not almak zorunda olan yada sınava çok kısa bir süre kala hazırlanmak isteyen öğrenciye, özel ders alması önerilir.
  • Sınavda mutlaka olumlu bir sonuç elde edilmek istenirse, özel ders almanın ve hedefe ulaşmanın çok faydalı bir hareket olduğunu söyleyebiliriz.
  •  Sınav için  özel ders almanın her ne kadar pahalı olduğu düşünülse de bu fikir de yanlıştır. Zira, özel ders alındığında, işlenmesi gereken konular kalabalık gruplarla yapılan ders programlarına oranla süre yarı yarıya kısadır. Bu nedenle, kısa sürede ödenen fiyatlarla uzun sürede ödenen fiyatları aşağı yukarı denktir.

Leave a Comment