Yds Eğitim SitesiYDS ÖZEL DERS PLATFORMU HAKKINDA

YDS Özel Ders Platformu Hakkında Bilgi

1 – YDS Özel Ders Platformu ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Özel Ders  Platformu (  4 Öğrenci ile Grup Şeklinde YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders Platformu ( Birebir YDS Özel Ders ): YDS özel ders platformu hakkında hazırlanan düzenlemelerdeki YDS özel ders platformu kapsamında YDS özel ders platformu için yapılan uygulamalarda  birebir ve özel bir şekilde organize edilen  YDS özel derslerinde öğrenciler, YDS sınavı hazırlık konusunda inanılmaz bilgi birikimi ve çeşitliliğine sahip olan, içerdiği  bu zengin ve farklı bilgilerle YDS için hazırlanan öğrencilere çalışmalarının her aşamasında destek olan ve katkı sağlayan, YDS sınavının geneli hakkında eşine rastlanmayacak orijinal bilgilerin beraberinde öğrencilere sınavın çok özel ve önemli noktaları konusunda da açıklamalar yapan programların birebir uygulanması ile ders alırlar.

  • YDS özel ders platformuna özgü yapılan seminerlerde YDS özel ders platformunda ki  YDS özel ders platformu öğretilerinde, bireysel ders almak isten öğrenciler için düzenlenen YDS özel ders  programlarında, öğrencilere tam olarak onlara uygun, kişiye özel ve özgü bir tarzda ve nitelikte hazırlanmış olan, her açıdan dersler sırasında onları destekleyen ve geliştiren bir müfredat uygulanır.
  • YDS özel ders platformunda düzenlenen ve YDS özel ders platformu içeriğinde yer verilen YDS özel ders platformu bünyesinde, bu tarzda YDS özel ders alan öğrencilere, derslerin yapılacağı ve uygulanacağı günleri ve yapılma tarihlerini belirleme olanağı sağlanır.

2 – YDS Özel Ders Platformu (  4 Öğrenci ile Grup Şeklinde YDS Özel Ders ): YDS özel ders platformu etkinlikleri bünyesinde YDS özel ders platformu müfredatı içinde YDS özel ders platformunda birden daha fazla öğrenci için yani 2,3,4 öğrenci için düzenlenen YDS özel derslerinde, öğrenciler kendilerine ders aldıkları süre içinde sanki birebir YDS dersi alırmış gibi dokunabilen ve onlarda bu duyguyu yaratan, çok zengin bilgi dolu içeriği ile her an ve her açıdan öğrenciyi destekleyerek onların yaptıkları bu hazırlık sürecinde bir numaralı dostları ve destekçisi olan, YDS sınavının tüm püf noktaları hakkında bilgiler verirken beraberinde  YDS sınav teknikleri ve YDS sınav taktikleri konusunda da çalışmalar boyunca sınavda en gerekli olan konuları açıklayan, bu konuda hazırlanmış en kaliteli programlarla eğitim alırlar.

  • YDS özel ders platformu kapsamında YDS özel ders platformunda yapılan etkinliklerde, öğrencilere uygulanan bu çoklu YDS özel derslerinde, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlıdır. Zira, grup derslerinde öğrenci sayısı düştükçe verilen derslerin kalitesinin ters orantılı olarak arttığı bilinir. Bu nedenle, bizde derslerin kalitesinden taviz vermemek uğruna, kaliteyi öne çıkarmak için grupta ki öğrenci sayısını 4 kişi ile sabit tuttuk.
  • YDS özel ders platformu için yapılan organizasyonlarda YDS özel ders platformunda  hazırlanan programlarla,  bu tutum ve davranışımızla dersleri veren YDS eğitmenlerinin işlerini de kolaylaştırdık. Eğitmenler şimdi grupta ki öğrenci sayısı az olunca her öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilmekte ve dersleri çok rahat bir tarzda işlemektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS özel ders platformu sahasındaki YDS özel ders platformunda tertip edilen organizasyonlarda,  hem birebir hemde grup içinde toplu ders alanlara tatbik edilen YDS özel ders sürecinde, derslere katılan ve ders alan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci ödemelerini taksite bağlayabilir.
  • YDS özel ders platformu verilen dershanedeki YDS özel ders platformunda, bunun için oluşturulan etkinliklerde,  gerek birebir YDS özel ders alanlara gerekse çoklu olarak gruplara dahil olarak  düzenlenmekte olan YDS özel dersleri alanlara, girecekleri sınavın tüm özelliklerini, özel yanlarını anlatan bilgiler yanında ayrıca, YDS sınav çözüm tekniklerinin ve YDS sınav taktiklerinin nasıl olduğu ve sınavlarda nasıl uygulanırsa iyi sonuçlar elde edileceği hakkında da eğitimler verilir.
  • YDS özel ders platformu kurulan alanlardaki YDS özel ders platformunda hazırlanan etkinliklerde,  birebir YDS özel ders alanların yanında toplu YDS özel derslerine katılan öğrenciler için  tertip edilmekte olan YDS özel ders öğretimlerinde, bu tür akademik sınavların en can alıcı noktasını teşkil eden akademik kelimeler konusunda da eğitimler verilerek öğrencilerin akademik kelime hazneleri geliştirilir ve bildikleri kelime sayısı arttırılır.
  • YDS özel ders platformu dahilindeki YDS özel ders platformunda bu nitelikte düzenlenen organizasyonlarda,  YDS özel dersini öğrenci, istediği gibi alabilir. İsterse sadece bir bölüm dersi alama imkanı da vardır.