YDS Özel Ders ÖğretmeniYDS ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ HAKKINDA

YDS Özel Ders Öğretmeni Hakkında Bilgi 

1 – YDS Özel Ders Öğretmeni ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Özel Ders Öğretmeni ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders Öğretmeni ( Birebir YDS Özel Ders ): YDS özel ders öğretmeni gözetim ve denetiminde YDS özel ders öğretmeninin dershanesindeki YDS özel ders öğretmeni tarafından bizzat kendisinin adına düzenlediği YDS özel ders öğretmeni etkinliklerinde, YDS özel ders öğretmeninden birebir  YDS özel ders almak isteyen öğrenciler için hazırladığı YDS özel ders organizasyonlarında öğrenciler,  YDS sınavına hazırlık çalışmaları boyunca beraberlerinde olacak ve bu konuda en büyük yardımı yapacak olan,  sınavın genel yanları kadar özel yanlarını da anlatan, YDS sınav çözüm teknikleri hakkında öğrencilere inanılmaz bilgiler veren,  YDS sınavının tüm püf noktalarını öğrencilerle paylaşan,  YDS sınavında başarıda çok büyük ve etkin  rolü olan akademik konularda öğrencileri geliştiren programların YDS özel ders öğretmeni gözetim ve denetiminde uygulanacağı dersler alır.

  • YDS özel ders öğretmeninin bizzat kendi tarafından YDS özel ders öğretmeninin mekanında düzenlenen ve YDS özel ders öğretmeni için yapılan forumlardaki YDS özel ders öğretmeninin sık aralıklarla denetlediği ve kalitesini bizzat kontrol ettiği YDS özel ders sürecinde, YDS özel ders öğretmeninden öğrenci tamamen kendisi ile birebir uyumlu, ona özgü ve özel olan bir programın içinde bulunarak bu eğitimi alır. Bu YDS özel ders öğretmeninin uygulamaları sona erdiği zaman, öğrenci  sınav için bir tüm halinde hazır hale gelir.
  • YDS özel ders öğretmeninin gözetimindeki YDS özel ders öğretmeninin kendi müfredatında yer verilen YDS özel ders öğretmeninin uyguladığı bu düzenlemelere tek başına birebir YDS özel ders almak amacı ile dahil olan öğrenci, bu tür bir  ders almanın ödülü olarak ders alacağı zamanı kendi belirler.

2 – YDS Özel Ders  Öğretmeni ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders ): YDS özel ders öğretmeni için kurulan merkezde yani YDS özel ders öğretmeninin ders verdiği yerde  YDS özel ders öğretmeni tarafından bizzat kendisinin, birden fazla ama 4 den az öğrenciler için  tertiplediği  YDS özel ders seminerlerinde öğrenciler, zamana karşı da yarışmak zorunda oldukları sınav öncesi, onlara toplu ders aldıklarında bile sanki birebir YDS özel ders alırmış gibi kendilerine hissettiren, zengin bilgi haznesi ile sınav çalışmaları boyunca öğrencilere bilmedikleri her konuda katkı  ve onların kısa bir zamanda ilerlemelerini sağlayan, akademik kelime haznelerini inanılmaz ölçülerde geliştiren programlar, YDS özel ders öğretmeni aracılığı ile çok kaliteli dersler alır.

  • YDS özel ders öğretmeninin kaliteli dersler vermek amacı ile  YDS özel ders öğretmeni tarafından kurulmuş ana kampüste ve YDS özel ders öğretmeninin kontrolünde YDS özel ders öğretmeninin tespit ettiği ve bir öğrenci ile dört öğrenci arasında ki insanlardan kurulan bu çoklu ve mini grup YDS özel derslerinde, öğrenci sayısının 4 ile sınırlanması, sadece öğrencilerin daha kaliteli bir ders almasını sağlamak içindir.
  • Diğer yandan YDS özel ders öğretmeninin grupları bu şekilde düzenlemesi hem kendi hemde başka eğitmenlerin verdiği YDS derslerinde, öğrenci ile arada iyi, yakın bir iletişim kurulmasını sağlar ve YDS özel ders öğretmeni aracılığı ile verilen dersler çok daha etkili olur ve verimli sonuç alınır.

NEDEN BİZİ SEÇMEK DAHA İYİ

  • YDS özel ders öğretmeninden kendisine ait olan yerde , gerek birebir gerekse çoklu YDS özel ders alan öğrencilere ” SENET ” yapılmaz. Öğrenci eğer isterse taksitle de ödemesini yapabilir.
  • YDS özel ders öğretmeni eşliğinde ve YDS özel ders öğretmeninin bizzat organize ettiği YDS özel ders öğretmeninin programlarında, öğrencilere  sınavda çok gerekli olan ve başarılı olmalarında önemli bir role sahip olan kelimeler konusunda da destek olunur. Öğrencilerin akademik kelime hazneleri olabildiğince genişletilir.
  • YDS özel ders öğretmeni, ders almak isteyen öğrencilere geçen bu süre içinde ve uyguladığı YDS özel ders eğitimlerinde, sınavın  geneli hakkında ayrıntılı bilgiler verir. Ayrıca, bu bilgilere sınavın özel yanları da eklenir.