Yds Özel Ders MerkeziYDS ÖZEL DERS MERKEZİ HAKKINDA

Yds Özel Ders Merkezi Hakkında Bilgi

1 –  Yds Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders Merkezi ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders )

1 –  Yds Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Yds Özel Ders ): YDS özel ders merkezinin bulunduğu binada YDS özel ders merkezi konusunda   YDS özel ders merkezinde düzenlenmekte olan YDS özel ders merkezi uygulamaları kapsamında kurulmuş  YDS özel ders merkezinde, birebir YDS  özel ders almak isteyen aday öğrenci, ders gün ve saatlerini kendi istediği gibi belirler. Bu şekilde, özel yaşamında ders almaktan ötürü bir değişiklik yapma gereği kalmaz ve gereksinimi olan  dersi alır.

YDS özel ders merkezi adı ile açılan  YDS özel ders merkezindeki  YDS özel ders merkezi tarafından hazırlanan programlarla öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu nota göre belirlenir.

 YDS özel ders merkezinin bulunduğu kampüslerde   YDS özel ders merkezindeki  YDS özel ders merkezinin uyguladığı YDS özel ders programı, kesinlikle ” kişiye özgü ve özel YDS ders ” programıdır. Bu program sona erdiği zaman öğrenci her açıdan YDS sınavına hazır hale gelir.

2 –  Yds Özel Ders Merkezi ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders ) : YDS özel ders merkezi adı altında YDS özel ders merkezi ana kampüslerinde kurulan ve YDS özel ders merkezinde organize edilmekte olan YDS özel ders sürecinde, seviyeleri bir birine eşit yada olabildiğince denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak çağdaş ve kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

YDS özel ders merkezi ana birimlerimizde yer verilen ve YDS özel ders merkezinde  oluşturulan YDS özel ders eğitimleri kapsamında, grupların 4 kişiden oluşturulması nedeni ile, gruplarda verilen  eğitim birebir özel ders kalitesine çok yakındır. Ayrıca sayının az olması öğrencilere soru sorabilme, eğitmenle rahatlıkla iletişim kurabilme gibi avantajlar sağlar.

Ayrıca, YDS özel ders merkezindeki eğitmenler de öğrenci sayısının az olması nedeni ile öğrencilerle rahatlıkla ilgilenebilir ki bu da verilen eğitimin kalitesini arttırarak sınavlardan olumlu sonuçların elde edilmesine ortam yaratır.

YDS ÖZEL DERS MERKEZİ

Akademik Eğitim Bakırköy de  YDS özel ders merkezi olarak faaliyetlerini başarı ile yürüten bir kurum olarak, YDS sınavı hazırlık çalışmaları yapmak ve bu konuda destek almak isteyen aday öğrencilere kaliteli ve garantili eğitimi ile destek olmaya devam etmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ 

♥ Akademik Eğitim YDS özel ders merkezi , YDS sınavına hazırlık  programlarında görev alan sınav hazırlık  hocalarının tamamı bu konuda yıllarca eğitim vermiş deneyimli uzman hocalardır.

♥ Yds özel ders merkezi binasında kurulan YDS özel ders merkezindeki özel ders programlarının uygulama aşamasında tertiplenen YDS özel ders faaliyetleri içinde,  , aday öğrencilere sadece sınav ile ilgili temel gramer kuralları eğitimi verilmez.Bu eğitimin beraberinde, sınavda sınava giren öğrencilerin sorulan sorulara daha doğru ve daha hızlı bir şekilde soruları yanıtlamasına % 100 katkı sağlayan ” YDS sınav teknikleri ve   YDS sınav taktikleri dersleri  de ” verilir ve böylece aday öğrencinin sınavda başarı kazanmasına katkı sağlanır.

YDS özel ders merkezindeki Akademik Eğitim YDS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere senet imzalatmaz ve ödemeler uygun bir biçimde taksitlendirilir.

YDS özel ders merkezindeki  YDS özel ders merkezinde eğitim veren eğitimciler gözetiminde öğrenciler için düzenlenen YDS özel ders eğitimlerinde, aday öğrencilerin akademik kelime sayısını arttırmak ve akademik kelime sayısında birikim yaratmak için , aday öğrenciler özel olarak hazırlanmış akademik kelime çalışmaları ile desteklenir ve yapılan bu çalışmalar yakından izlenir.