YDS Özel Ders KategorisiYDS ÖZEL DERS KATEGORİSİ HAKKINDA

YDS Özel Ders Kategorisi Hakkında Bilgi

1 – YDS Özel Ders Kategorisi ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS  Özel Ders  Kategorisi ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders  Kategorisi ( Birebir YDS Özel Ders ): YDS özel ders kategorisi için kurulan ana merkezdeki YDS özel ders kategorisi dalında YDS özel ders kategorisi türüne giren YDS özel ders kategorisi panellerindeki  YDS özel ders kategorisi kapsamında kendisine  dahil olan birebir YDS özel ders eğitimi almak isteyen öğrencilere verilen YDS özel ders için  öğrenciler, YDS sınavı hakkında çok zengin ve yararlı bilgilerle dolu olan, içeriğinde ki her satırı buram, buram YDS kokan, öğrencilere uygulandığında onlara tüm içinde ki bilgilerle yardım eden, YDS öncesi hazırlık aşamasında bir öğrenciye ne lazımsa içinde bulunduran, YDS konusunda sorunlar baş gösterdiğinde öğrencilere yardım eden ve katkıda bulunan, yaptığı ve açıkladığı önerilerle YDS hazırlığına hazırlık süresini kısaltan YDS özel ders kategorisi programlarının uygulandığı dersler alırlar.

  • YDS özel ders kategorisi kapsamında ki YDS özel ders kategorisi içinde yer verilen YDS Özel ders kategorisine ait  öğretilere katılan öğrenciler, bu türlü bir ders aldıkları için ödüllendirilir. YDS özel ders kategorisi programlarının işlenme zamanı onlara bırakılır ve zamanı öğrenci tayin eder.
  • YDS özel ders kategorisi birimlerinde ki YDS özel ders kategorisi müfredatında yer alan YDS özel ders kategorisi içeriğinde, öğrenciler için organize edilen YDS özel ders kategorisi ile ilgili öğretilerde, öğrencilere uygulanan program tümüyle ders alan öğrenciye özgü ve özel olup, her ayrıntı ve öğretici yanları ile etkin bir tarzda uygulanır.

    2 – YDS  Özel Ders  Kategorisi ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders ): YDS özel ders kategorisi için temel eğitim kurullarında  YDS özel ders kategorisi branşındaki  YDS özel ders kategorisi müfredatına dahil olan YDS özel ders kategorisi programında mevcut YDS özel ders kategorisi bünyesinde yer alan ve   birden daha fazla öğrencinin katılımı ile yapılan çoklu YDS özel derslerinde öğrenciler, kendilerine toplu halde ders aldıklarını bir an olsun bile hissettirmeyen, her fırsatta onlara zengin bilgilerle yardım eden, en korkulan YDS sınav çözüm tekniklerinin nasıl olduğunu ayrıntıları ile anlatan , YDS öncesi öğrencilerin yaptıkları hazırlık çalışmaları süresince YDS  sınavını başarmanın her yolunu ayrı, ayrı anlatan, bu yolla onların moralini yükselten ve YDS sınavında başarılı olacaklarına inandıran programlar, ülkenin en iyi YDS hocası tarafından uygulanacağı dersler alır.
  • YDS özel ders kategorisinde uygulanan forumlarda YDS özel ders kategorisi seanslarında YDS özel ders kategorisi kapsamına giren ve 4 öğrenciden oluşan bu çoklu grup derslerinde uygulanan YDS özel ders kategorisi müfredatı, uygulama evrelerinde öğrenciye öyle dikkatli ve özenle uygulanır ki öğrenciler grup dersi değil de birebir YDS özel ders aldıklarını sanır. Grubu oluşturan öğrenci sayısının az olması ve ders uygulamalarının kalitesi sonucunda, gruplara katılarak çoklu ders alan öğrenciler de, dönem bittiğinde ve YDS sınavına girdiklerinde çok iyi sonuçlar elde eder.
  • YDS özel ders kategorisinin işlendiği seanslarda  YDS özel ders kategorisine dahil olan YDS özel ders kategorisinde birden fazla öğrencinin ders aldığı gruplar için tertip edilen YDS özel ders sürecinde, YDS eğitmenleri de bu uygulamadan payını alır. Sayı az olduğu için, gruplarda ki derslerinde zorluk çekmez ve ayrıca öğrencilerle çok iyi iletişim kurarak dersleri olumlu bir şekilde etkiler.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ DAHA İYİ

  • YDS özel ders kategorisi adına düzenlenen ve YDS özel ders kategorisi için hazırlanan YDS özel ders kategorisi programlarına dahil olarak ders almak isteyen ve kayıt olan öğrencilere ”  SENET ”   yapılmaz. Öğrenciler talep ederse ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • YDS özel ders kategorisi dalında dershanede yapılan YDS özel ders kategorisi içeriğinde ki YDS özel ders kategorisi ile ilgili eğitimlere katılan ve ders alan öğrencilere, sınavın geneli hakkında bir çok bilgi ve beraberinde sınavın özeli hakkında bir çok açıklamalar yapılır. Bu şekilde, YDS sınavında öğrenci, daha önceden bu biçimde bilgilendirildiği için pek fazla zorluk çekmez.
  • YDS özel ders kategorisi uygulanan ana kampüste YDS özel ders kategorisi için açılan sınıflarda, sınava hazırlanmak amacı ile gelen öğrencilere kendimize özgü yöntem ve sistemlerle hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili çalışmalar verilir. Bu çalışmalar sonucu YDS sınavında öğrenciler özellikle okuma parçalarının çözümünde rahatlar.
  • YDS özel ders kategorisi giren eğitimler adına yapılan YDS özel ders kategorisi kapsamındaki, genellikle hazırlanmış programlarla YDS özel ders alan öğrenciler, bu uygulamaları  gerçekleştiren eğitmenlerin YDS soru çözüm konusunda uzman olduğunu ve ayrıca akademik kariyere sahip olan kişiler olduğunu bilmeliler.