YDS Özel Ders KampüsüYDS ÖZEL DERS KAMPÜSÜ HAKKINDA

YDS Özel Ders Kampüsü Hakkında Bilgi

1 – YDS Özel Ders   Kampüsü ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Özel Ders Kampüsü ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders Kampüsü  ( Birebir YDS Özel Ders ): YDS özel ders kampüsü için yapılan etkinliklerdeki  YDS özel ders kampüsü  platformunda YDS özel ders kampüsü isimli birimlerde ve YDS özel ders kampüsü içerisinde hazırlanan YDS özel ders Kampüsü  programında yer alan ve birebir YDS özel ders almak amacı ile kayıt olarak YDS derslerine başlayan öğrenci, birebir özel ders alanlar için özel olarak hazırlanan, öğrencinin birebir YDS özel ders alarak bu tarz ders almanın tüm nimetlerinden ve artılarından yararlanmasını sağlayan, inanılmaz derecede zengin içeriği ile ders alan öğrenciyi her karşılaştığı zorlukta  rahatlatan, öğrencinin ders alma süresini elverdiği ölçülerde kısaltan, onu YDS sınavını  geçeceğine inandıran ve moralinin yükselmesini sağlayan programların eşliğinde ders alır.

  • YDS özel ders kampüsü için mevcut YDS özel ders kampüsü bünyesinde gerçekleştirilen YDS özel ders kampüsündeki panellerde , YDS özel ders organizasyonlarında, öğrencilere uygulanan YDS özel ders kampüsü programları, tamamen öğrenciye özgü ve özel olup, her yanı ile bir bütün olarak uygulanır ve bu uygulama bittiğinde öğrenci YDS sınavına hazır hale gelir.
  • YDS özel ders kampüsünün bulunduğu merkezimizde YDS özel ders kampüsü bünyesinde YDS özel ders kampüsü içeriğinde hazırlanan, YDS özel ders Kampüsüne katılan ve birebir ders alan öğrenciye, derslerin işleneceği günleri belirleme imkanı verilir.

2 – YDS Özel Ders Kampüsü ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders ): YDS özel ders kampüsü müfredatı bünyesinde YDS özel ders kampüsü içinde ki seanslarda YDS özel ders kampüsü için yapılan etkinliklerde, YDS özel ders kampüsü ve bünyesinde bireysel ders istemeyen öğrenciler için gerçekleştirilen bu nedenle  birden çok öğrenci ile yapılan çoklu YDS özel derslerinde öğrenci, ders aldığı süreçte kendisini birebir ders alırmış gibi hissettiren, sınav soruları hakkında verdiği sıra dışı ve olağan üstü bilgilerle ve yaptığı açıklamalarla onlara YDS sınavını çok kolay hale getiren, çalışmalarını kısaltan, YDS sınavının geçilecek bir sınav olduğuna onları inandıran ve bu suretle morallerini yükselten, YDS sınavı konusunda uzman olan eğitmenlerin uyguladığı programlarla ders alır.

  • YDS özel ders kampüsünde yapılan forumlarda YDS özel ders kampüsü kategorisinde, YDS özel ders kampüsü isimli hazırlanmış  bu departmanlarda, YDS özel dersi çoklu olarak alan öğrenciler, 4 öğrenciden oluşturulan gruplar arasında yer alarak ders alır. Grupları bu şekilde 4 öğrenciden oluşturmamızın amacı, derslere kalite ve nitelik katmak vede bu durumdan öğrencinin yararlanmasını sağlamak içindir.
  • YDS özel ders kampüsünde müfredat içinde yer alan YDS özel ders kampüsü adına verilen seminerlerde, yer verilen bu çoklu gruplarda YDS derslerini veren eğitmenler de grup sayısının az olmasından yararlanarak, öğrenci ile iletişim kuma sorunu yaşamaz ve böylece grup derslerinden olumlu sonuçlar elde edilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS özel ders kampüsü içinde yapılan uygulamalarda yer alarak YDS özel ders alan öğrenci veya gruplara dahil olarak ders alan öğrenci, her ikisi de ders aldıkları için ”  SENET ”  imzalamaz. Hatta, isterlerse her iki şekilde ders alan öğrenciler ödemelerini bir kısmı peşin olarak taksitle de yapabilir.

YDS özel ders kampüsü dahilinde oluşturulan  YDS özel ders kampüsü programlarında, öğrencilere YDS dersi aldıkları süreçte, sadece sınavın geneli değil aynı zamanda özeli hakkında da bilgiler verilerek sınavda başarılı olmalarına verilen YDS sınav çözüm teknikleri  ve YDS sınav çözüm taktikleri ile de katkı sağlanır.

  • YDS özel ders kampüsü faaliyetleri bünyesinde hazırlan YDS özel ders için özel eğitimlerde, görev alan ve yapan eğitmenler, YDS konusunda akademik kariyeri olan uzman hocalardır.