YDS Özel Ders ForumuYDS ÖZEL DERS FORUMU

YDS Özel Ders Forumu Hakkında Bilgi

1 – YDS Özel Ders Forumu ( Birebir YDS Özel Ders )
2 -YDS Özel Ders Forumu ( 4 Öğrenci ile Grup Şeklinde YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders Forumu ( Birebir YDS Özel Ders ):YDS özel ders forumu’nda düzenlenen YDS özel ders forumu seminerlerinde, birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için düzenlenen YDS özel ders sürecine katılan öğrenciler, YDS özel dersleri’nde uygulanmak amacı ile özellikle hazırlanmış olan, içeriğinde taşıdığı yoğun bilgilerle öğrenciyi hazırlık çalışmaları etabında rahatlatan, sınav sorularının nasıl çözülmesi gerektiğini anlatan ayrıntılı ve net açıklamalarla öğrencinin sınav öncesi moralini yükselterek onu  geçeceğine inandıran, akademik kelimeler konusunda geliştirici ve aydınlatıcı destek sağlayan programların eşliğinde eğitim alır.

  • YDS özel ders forumu için hazırlanan müfredat kapsamında ki YDS özel ders forumu’nda öğrencilere dersler verilirken uygulanan YDS özel ders programları, tümüyle kişiye özel ve özgü nitelik ve karakterinde olup, öğrencilere taşıdıkları tüm öğretici yanları ile uygulanır ve uygulama bittiğinde öğrenci YDS sınavına tam anlamı ile hazır hale gelir.
  • YDS özel ders forumu için kurulan sınıflarda YDS özel ders forumu’nda bu tür yani, dersleri birebir ve özel bir biçimde alan öğrenciler, derslerin yapılacakları günleri ve saatleri kendileri tayin eder. Böylece, öğrenciler bir yandan özel yaşamlarına devam ederken diğer  yandan da gereksinimleri olan YDS özel dersini almış olur.

2 -YDS Özel Ders Forumu ( 4 Öğrenci ile Grup Şeklinde YDS Özel Ders ):YDS özel ders forumu’nda çoklu gruplara katılarak ders almayı arzu eden öğrenciler için  organize edilen  YDS özel ders eğitimlerinde yer alan öğrenciler, müfredatın içinde bulunan çok kapsamlı ve ayrıntılı bilgilerle dolu olan, öğrenciyi her an, her terde destekleyen, öğrencinin çalışmalar sırasında en büyük dost ve yardımcılarından biri olan, girecekleri sınav hakkında kendilerine özel bilgiler veren programların ışığında ve eşliğinde eğitim alır.

  • YDS özel ders forumu’na özgü departmanlarda YDS özel ders forumu’nda birden daha çok öğrenci için verilen YDS özel derslerinde, gruplar 4 kişiden oluşturulur. Bu şekilde grup sayısı az tutularak çoklu gruplarda uygulanan derslerin kalitesinde birebir YDS özel ders kalitesi yakalanır. Zira, bilinen bir gerçektir. grup derslerinde öğrenci sayısı azaldıkça tatbik edilen derslerin de kalitesi paralel olarak artar.
  • YDS özel ders forumu için hazırlanan kampüslerde YDS özel ders forumu’nda ki toplu olarak yapılan  Yds özel derste, öğrenci sayısı az olduğu için dersleri veren YDS eğitmenleri öğrencilerle rahatlıkla iletişim kurarak elde edilen sonuçların olumlu olmasında büyük katkı sağlar.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • YDS özel ders forumu’nda düzenlenen YDS özel ders öğretilerinde yer alan öğrencilere ” SENET ” uygulanmaz. Öğrenci arzu ederse ödemelerini taksite de bağlar.
  • YDS özel ders forumu’nda organize edilen YDS özel derslerle ilgili süreçte, öğrencilere sadece İngilizcenin geneli hakkında değil aynı zamanda eğer sınav girilecekse  sınavın özeli  hakkında da bilgiler, verilir ve sınav çözüm teknikleri hakkında açıklamalar da yapılır.
  • YDS özel ders forumu’nda tertip edilen ve uygulanan YDS özel ders programlarında yer alan öğrencilere, sınavda onlara çok büyük katkı sağlayacak olan akademik kelimeler konusunda destek sağlanır ve kelime hazneleri geliştirilir.
  • YDS özel ders forumu’nda sınava hazırlık için gelen öğrencilere uygulanan programlarda görev yapan YDS eğitmenleri bu konuda uzmandır.