YDS Özel Ders EtkinlikleriYDS ÖZEL DERS ETKİNLİKLERİ HAKKINDA

YDS Özel Ders Etkinlikleri Hakkında Bilgi

1 – YDS Özel Ders Etkinlikleri ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Özel Ders Etkinlikleri ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders )

1 – YDS Özel Ders Etkinlikleri ( Birebir YDS Özel Ders ): YDS özel ders etkinliklerinin yapıldığı mekanlarda YDS özel ders etkinlikleri kapsamındaki YDS özel ders etkinlikleri çerçevesinde, birebir ders almak isteyen öğrencilere  verilen YDS özel ders sürecinde öğrenciler, karakteri ve yapısı gereği sadece ve sadece öğrenciye yardım etmek amacı ile çalışan, YDS sınavına hazırlanmakta olan öğrenciyi düşünen ve ona her türlü desteği içinde ki bilgilerle sağlayan, sınav sorularının nasıl çözüleceğini açıklayan bilgilerle sınav öncesi öğrenciye büyük moral veren, onların çalışmalarını sağladığı kolaylıklarla kısaltan, sınavın en uğraştırıcı yanı olan akademik kelimeler konusunda öğrencilere  büyük destekler veren ve onların  kelime haznelerinin gelişmesine, geliştirilmesine muazzam destekler sağlayan programların eşliğinde ders alır.

  • YDS özel ders etkinlikleri  platformundaki YDS özel ders etkinlikleri isimli panellerde YDS özel ders etkinlikleri için süren uygulamalarda YDS özel ders etkinlikleri içeriğinde bulunan, ve öğrencilere birebir uygulanan YDS özel ders  öğretilerinde ki programlar tamamen ders alan öğrencinin kişiliği  ile birebir uyumlu ve kişiye özel ve özgü niteliktedir. Çok etkin olan bu YDS özel ders programlarının uygulaması bittiğinde, öğrenci kesinlikle sınava hazır hale gelir.
  • YDS özel ders etkinliklerinin müfredatında ki YDS özel ders etkinlikleri bünyesinde ki YDS özel ders etkinlikleri seanslarında , yer verilen bu tür YDS özel ders ile ilgili organizasyonlarda, ders alan öğrencilere derslerin uygulanacağı günleri ve zamanı belirleme önceliği verilir.

    2 – YDS Özel Ders Etkinlikleri ( 4 Öğrenci ile YDS Özel Ders ): YDS özel ders etkinlikleri birimlerinde YDS özel ders etkinlikleri için açılan bölümlerde YDS özel ders etkinlikleri bünyesinde birebir YDS özel ders almak yerine çoklu ders almayı tercih eden öğrencilere uygulanan YDS özel ders müfredatının beraberinde öğrenciler, kendilerine çoklu gruplarda ders aldıklarını hiç hissettirmeyen, birebir YDS özel ders alırmış gibi ders veren, zengin  içeriği ile her an ve her zaman çalışmalar boyunca öğrencinin yanında olan ve onlara inanılmaz destekler veren, YDS öncesi verdiği bilgiler ve yaptığı açıklamalarla onlara bu sınavı geçeceklerine ikna eden ve morallerini yükselten, YDS sınav sorularının çözüm teknikleri ve sınav taktikleri hakkında ayrıntılı ve derine inen bilgilerle onları rahatlatan programların eşliğinde ders alır.
  • YDS özel ders etkinlikleri merkezinde uygulanan ve YDS özel ders etkinlikleri alanında düzenlenen YDS özel ders etkinlikleri sınıflarında, çoklu derslerin uygulandığı gruplar 2- 3  yada  4 öğrenciden oluşturulur. Böylece, grup derslerinde yer alan öğrencilerin aldığı YDS derslerin kalitesinin yükselmesine neden olur ayrıca amacımız da zaten  budur.
  • YDS özel ders etkinlikleri süresince uygulanan YDS özel ders etkinlikleri müfredatında ki YDS özel ders etkinlikleri isimli organizasyonlarda YDS programlarının özelliğinden kaynaklanan bir uygulama olan, grup derslerinde öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlanması, dersleri veren eğitmenlerin de rahat etmesini ve öğrencilerle  kolay iletişim kurmasını sağlar. Elbette bu durum, verilen YDS derslerinin kalitesine yansıyarak çok olumlu sonuçların elde edilmesine neden olur.

 NEDEN DERS ALIRKEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS özel ders etkinlikleri süresince organize edilen YDS özel ders programlarına katılan öğrenciler ”  SENET ” imzalama olayına tabi değildir. İstedikleri taktirde ödemelerini taksitle de yapabilirler. 
  • YDS özel ders etkinlikleri boyunca öğrencilerin yer aldıkları YDS özel ders ile ilgili düzenlemelerde, öğrencilere YDS sınavının genel durumu hakkında bilgi verildiği gibi ayrıca, sınavın özellikleri hakkında da bilgiler verilir.
  • YDS özel ders etkinlikleri konusunda hem birebir hemde çoklu ders alan öğrenciler için tertip edilen YDS özel ders programlarında görev alan ve ders veren YDS eğitmenleri alanlarında uzmandır.