YDS Özel DersYDS ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Özel Ders Programı İçeriği 

1- Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders )
2 – Yds Özel Ders ( 4 öğrenci ile Yds Özel Ders )

1- Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders ): YDS Özel Ders merkezinde uygulanan YDS Özel Ders programlarındaki YDS Özel Ders düzenlemelerine katılan aday öğrenciler,YDS özel ders programlarının kendilerine uygulandığı eğitimler süresince onlara her konuda destek olan, YDS sınavındaki YDS sorularının çözüm teknikleri hakkında bilgilerle onları sürekli destekleyen, akademik kelimeler konusunda öğrencilere verdiği özel alıştırmalarla, onların bu konuda gelişmesini sağlayan, öğrenci dostu özel bilgilerle desteklenirler.

YDS Özel Ders ana kampüslerinde verilen YDS Özel Ders seminerleri süresince uygulanan YDS Özel Ders programlarında, öğrenciler bu programları tüm incelikleri, ayrıntıları ve özellikleri kendilerine uygulanır ve bu uygulamalar sona erdiğinde öğrenci YDS sınavına hazır hale gelir.

YDS Özel Ders birimlerinde hizmet veren YDS Özel Ders sınıflarında işlenen YDS Özel Dersler‘de, öğrencinin YDS sınavında başarılı olabilmesi için onlara verilmesi gereken ders sayısı, tamamen ve yalnızca öğrencinin hazırlık çalışmalarına başladığı anda ki seviyesine ve sınavda almak istediği nota bağlıdır.

2 – Yds Özel Ders ( 4 öğrenci ile Yds Özel Ders ):YDS Özel Ders merkezinde 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için düzenlenen YDS Özel Ders programlarındaki YDS Özel Ders panellerinde yer alan öğrenciler, toplu olarak 4 kişi ile ders aldıkları halde sanki birebir özel ders alırmış gibi onları destekleyen, YDS sınavı hakkında genel anlamda tüm doğruların yanında sınavın ana unsuları hakkında da bilgilendiren, akademik kelimelerle ilgili çalışmalarla öğrencilerin bildikleri kelime sayısını arttıran YDS özel ders programlarının eşliğinde ders alırlar.

YDS Özel Ders kampüslerinde eğitim verilen  YDS Özel Ders departmanlarındaki  YDS Özel Dersler‘de, gruparın 4 öğrenciden teşkil edilmesi tamamen öğrenci yararları düşünülerek alınmış bir karardır. Bu şekildei grubu oluşturan öğrenci sayısında azaltma yapılaraki verilen derslerin kalitesi yükseltilmiş ve öğrencinin bundan yararlanması sağlanmıştır.

  • NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

    YDS Özel Ders eğitim dershanelerinde verilen  YDS Özel Ders panellerindeki  YDS Özel Ders öğretilerinde, gerek bireysel gerekse grup halinde ders alan öğrencilere asla senet yapılmaz. Öğrenciler istedikleri zaman ödemelerini taksite de bağlar.
  • YDS Özel Ders  temel birimlerinde organize edilen YDS Özel Ders organizasyonlarındaki  YDS Özel Ders sürecinde, hem birebir özel ders alan hemde 4 kişilik  gruplara katılarak ders alan öğrencilere, akademik kariyere sahip uzman hocaşlar eşliğinde ders verilir.
  • YDS Özel Ders departmanlarında düzenlenen  YDS Özel Ders ünitelerindeki YDS Özel Ders verilen bölümlerde, bir ytandan özel ders öğrencilerine diğeer yandan toplu ders alan öğrencilere, katılacakları YDS sınavında faydalı olabilecek tüm bilgiler verilerek onlarınb sınavda başarılı olabilmeleri için tüm imkanlar seferber edilir.