YDS Özel DersYDS ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Özel Ders Programı İçeriği 

1- Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders )
2 – Yds Özel Ders ( 4 öğrenci ile Yds Özel Ders )

1- Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders ): YDS Özel Ders alanındaki YDS Özel Ders eğitimleri için,  YDS Özel Ders merkezinde uygulanan YDS Özel Ders programlarındaki YDS Özel Ders düzenlemelerine katılan aday öğrenciler,YDS özel ders programlarının kendilerine uygulandığı eğitimler süresince onlara her konuda destek olan, YDS sınavındaki YDS sorularının çözüm teknikleri hakkında bilgilerle onları sürekli destekleyen, akademik kelimeler konusunda öğrencilere verdiği özel alıştırmalarla, onların bu konuda gelişmesini sağlayan, öğrenci dostu özel bilgilerle desteklenirler.

YDS Özel Ders eğitim merkezindeki  YDS Özel Ders ana kampüslerinde verilen YDS Özel Ders seminerleri süresince uygulanan YDS Özel Ders programlarında, öğrencilere bu  YDS Özel Ders programları tüm incelikleri, ayrıntıları ve özellikleri kendilerine uygulanır ve bu uygulamalar sona erdiğinde öğrenci YDS sınavına hazır hale gelir.

YDS Özel Ders kampüslerindeki  YDS Özel Ders birimlerinde hizmet veren YDS Özel Ders sınıflarında işlenen YDS Özel Derslerde, öğrencinin YDS sınavında başarılı olabilmesi için onlara verilmesi gereken ders sayısı, tamamen ve yalnızca öğrencinin hazırlık çalışmalarına başladığı anda ki seviyesine ve sınavda almak istediği nota bağlıdır.

2 – Yds Özel Ders ( 4 öğrenci ile Yds Özel Ders ): YDS Özel Ders temel birimlerindeki  YDS Özel Ders merkezinde 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için düzenlenen YDS Özel Ders programlarındaki YDS Özel Ders panellerinde yer alan öğrenciler, toplu olarak 4 kişi ile ders aldıkları halde sanki birebir özel ders alırmış gibi onları destekleyen, YDS sınavı hakkında genel anlamda tüm doğruların yanında sınavın ana unsuları hakkında da bilgilendiren, akademik kelimelerle ilgili çalışmalarla öğrencilerin bildikleri kelime sayısını arttıran YDS özel ders programlarının eşliğinde ders alırlar.

YDS Özel Ders departmanlarındaki YDS Özel Ders kampüslerinde eğitim verilen  YDS Özel Ders departmanlarındaki  YDS Özel Derslerde, grupların 4 öğrenciden teşkil edilmesi tamamen öğrenci yararları düşünülerek alınmış bir karardır. Bu şekilde grubu oluşturan öğrenci sayısında azaltma yapılarak verilen derslerin kalitesi yükseltilmiş ve öğrencinin bundan yararlanması sağlanmıştır.

  • NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

    YDS Özel Ders eğitim dershanelerinde verilen  YDS Özel Ders panellerindeki  YDS Özel Ders öğretilerinde, gerek bireysel gerekse grup halinde ders alan öğrencilere asla senet yapılmaz. Öğrenciler istedikleri zaman ödemelerini taksite de bağlar.
  • YDS Özel Ders  temel birimlerinde organize edilen YDS Özel Ders organizasyonlarındaki  YDS Özel Ders sürecinde, hem birebir özel ders alan hemde 4 kişilik  gruplara katılarak ders alan öğrencilere, akademik kariyere sahip uzman hocalar eşliğinde ders verilir.
  • YDS Özel Ders departmanlarında düzenlenen  YDS Özel Ders ünitelerindeki YDS Özel Ders verilen bölümlerde, bir yandan özel ders öğrencilerine diğer yandan toplu ders alan öğrencilere, katılacakları YDS sınavında faydalı olabilecek tüm bilgiler verilerek onların sınavda başarılı olabilmeleri için tüm imkanlar seferber edilir.