YDS KURSU, YDS HAZIRLIK KURSU, YDS HAZIRLIK PROGRAMI
( YDS EĞİTİMİNDE KALİTEYE VURULAN DAMGA )

Yds Kursu, Yds Hazırlık Kursu, Yds Hazırlık Programı İçeriği


Yds Kursu , Yds Hazırlık Kursu | Yds Hazırlık

1 –  Yds Hazırlık Kursu ( Birebir – Teketek – Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Hazırlık Kursu)

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ) : YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  etkinlikleri kapsamında YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık seminerleri dahilinde  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık birimlerinde birebir olarak gerçekleştirilen özel  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  sürecinde, etkinliği tartışılmaz bir biçimde kanıtlanmış, öğrencide yarattığı olumlu havanın etkisi ile çalışmanın ve odaklanmanın zirve yaptığı, alınan büyük oranda ki iyi sonuçların etkisi ve yayılması ile artarak YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık    almak isteyenler arasında büyük bir hızla yayılan, öğrencinin YDS öncesi aradıklarını rahatlık bulabilme imkanına sahip olan  birebir YDS özel kurs programları adayla birebir  karşılıklı olarak hocanın uyguladığı özel bir kurstur. Bu nedenle bu tür  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlıkta  aday anlamadığı yada kavrayamadığı konuları hocaya rahat rahat sorabilir ve ayrıntılara girebilir.

YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  platformlarında ki  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık özel departmanlarında verilen   YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık   kapsamında, bu çeşit  kurslar daha çok İngilizce seviyeleri sıfır yada sıfıra yakın olan YDS adayları için çok uygun programlardır. Özellikle YDS de yasal sınır olan 50-55 puan almak isteyen vede İngilizce hiç olmayan adaylara tavsiye edilir. Çünkü grup  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  eğitimine adayların katılabilmesi için belli bir seviyede İngilizce seviyelerinin olması hiç olmazsa intermediate olması istenir.

 2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Hazırlık Kursu) :  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  ana kampüslerinde bulunan YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık   departmanlarında ki YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık seminerleri sürecinde,  yıllarca çok kalabalık gruplarla yapılan YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  öğretilerine katılanların % 80-90 nından bu tür verilen  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  seminerlerinin yararlı olmadığı ve istenilen sonuçların elde edilmediği şeklinde yakınmalar başlayınca bizim yıllardır uyguladığımız az sayıda oluşturulan öğrencilerle yapılan ve içerdiği YDS  çözüm teknikleri, kelime haznesini geliştirici alıştırmaları, öğrencide YDS  sınavını geçeğine dair oluşturduğu güven duygusu ile dopdolu  ciddi, güvenilir, öğretici,  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  programlarının desteğinde verilen toplu derslere inanılmaz derecede yüksek bir seviyede akım başladı. Elbette, bu tür gruplara katılarak YDS kursu almanın bazı kuralları da var. Mesela,   Grup şeklinde verilen   YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık panellerine seviyeleri intermediate yada bir alt düzey olan pre-intermediate seviyesinde olan adaylar katılabilir . Bu programlar iki şekilde uygulanır.
A. Seviyeleri pre-intermediate yada intermediate olanlara 80 derslik YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık programı.
B. Seviyeleri intermediate üzeri olanlara ise 60 derslik bir YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık programı uygulanır. Bu programların uygulanışında grubun seviyeleri aynı yada olabildiğince birbirine yakın olan 4 kişilik homojen bir grup olmasına özen gösterilir. Bundan amaç 4 kişiden oluşan YDS gruplarının bile özel kurs niteliğini ve özelliğini taşıması hedef olarak belirlenmesi yüzündendir.

YDS HAZIRLIK KURSU İÇİN NEDEN BİZ

1 –  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  eğitimleri ile ilgili özel bölümlerimizde gerek bireysel gerekse 4 kişilik grup  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  programlarına katılan hocalar konularında uzman, çok büyük deneyime sahip ve akademik kariyeri olan hocalardır.
2 –  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  faaliyetleri içerisinde yer verilen özellikle son yıllarda yapılan bu formattaki YDS sınavları  reading comprehension yani okuduğunu kavrama ve anlama hedefine yönelik sorular içerdiğinden vocabulary yani kelime haznesi sınavlarda başarının temel anahtarlarından biri olduğundan adaylara bu konularda özel bir eğitim verilerek sınavdaki bu zorluğu yenmelerine özel bir katkı sağlanır.
3 –  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  ile ilgili eğitim çalışmalarında grupların 4 kişi, ile sınırlandırılması ile grup kurslarına nitelik ve kalite katarak bu kursların birebir özel  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık   havasında geçmesi temin edilir.