Yds Kursu kadıköyYDS KURSU KADIKÖY PROGRAMI

Yds Kursu Kadıköy Programı İçeriği

1 – Yds Kursu Kadıköy ( Birebir Özel Yds Kursu )
2 – Yds Kursu Kadıköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplara Yds Kursu )

1 – YDS KURSU KADIKÖY ( BİREBİR  ÖZEL YDS KURSU ): YDS kursu Kadıköy için yapılan organizasyonlarda YDS kursu Kadıköy eğitim alanında kurulan  YDS kursu Kadıköy platformunda  ki YDS kursu Kadıköy birimlerinde hazırlanan Yds kursu Kadıköy bölümünde birebir olarak verilen özel YDS kursu Kadıköy öğretileri kapsamında, içeriğinde ki tüm bilgi ve bulgularla öğrencinin yanında duran, her satırı öğrenci için yararlı olan, öğrenciye verdiği YDS soru çözüm teknikleri ile onu YDS sınavında rahatlatan ve daha iyi notlar almasına neden olan, içinde bulunan akademik kelimeler ait özel alıştırmalarla öğrencinin bildiği kelime sayısının artmasını sağlayan, tüm bu özelliklerinin yan yana gelmesi ile öğrenciye güven aşılayan, moralini yükselten ve sınavı vereceğine inandıran ve  uzman hocalar aracılığı ile uygulanan YDS kursu Kadıköy programlarının  desteklediği birebir özel  kurs almak için Yds kursu Kadıköy programına müracaat  eden ve kaydını yaptıran öğrenci, bu tür bir YDS kursu Kadıköy programına  katılmanın karşılığında diğer öğrencilerden farklı olarak bir öncelik kazanır ve bu önceliğin gereği olarak  YDS kursu Kadıköy programının uygulanacağı günleri, tarihleri ve başlama gününü kendi belirler. Bu tarz bir düzenlemenin uygulanması tamamen öğrenci düşünülerek uygulamaya konulmuştur.

Böylece, öğrenci, YDS kursu Kadıköy etkinlikleri kapsamında Yds kursu Kadıköy merkezinde düzenlenen Yds kursu Kadıköy etkinliklerinde ki Yds kursu Kadıköy eğitim seminerlerinde, bireysel stilde düzenlenen  özel YDS kursu Kadıköy  etkinliklerinde, kurs aldığı için özel yaşamında bir takım değişiklikler yapma gereğinden kurtulur  ve normal yaşamını sürdürürken diğer taraftan da ihtiyacı olan  kursu alır. Bu durum onu zorlamaz.

YDS kursu Kadıköy forumlarında Yds kursu Kadıköy departmanlarında uygulanan Yds kursu Kadıköy panellerinde ki Yds kursu Kadıköy öğretilerinde, teke tek  özel YDS  kursu almak isteyen öğrenciye, katılacağı bu programda kaç ders uygulanması gerektiğine, uzmanlar kurulu karar verir. Verilen bu kararda öğrencinin seviyesi ve  sınavda elde etmek zorunda olduğu not vede dersleri algılama açısından göstereceği performans  büyük önem kazanır. Bu tespit ve gözlemler yapıldıktan sonra, öğrenciye birebir uyan kişiye özgü Yds kursu Kadıköy programı ” devreye girer.

2 – YDS KURSU KADIKÖY ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS KURSU ): YDS kursu Kadıköy kurumlarımızda hizmet veren Yds kursu Kadıköy özel bölümlerimizde ki Yds kursu Kadıköy seanslarında kurulan Yds kursu Kadıköy kampüslerinde ve Yds kursu Kadıköy sınıflarında,  mini gruplara düzenlenen  YDS   kursu Kadıköy bünyesinde, yararı tartışılmayacak bir biçimde benzerlerinden çok daha fazla olan, inanılmaz içeriği ile öğrenciye kısa bir zamanda seviye atlatan, aşağı yukarı her öğrencide mevcut olan akademik kelimeler konusundaki eksikliklerine çözüm getiren ve onları inanılmaz ölçüde geliştiren, içeriğinde mevcut bulunan her bilgi ile öğrenciye YDS öncesi çok önemli oranda katkılar sağlayan ve önerdiği YDS sorularının çözüm tekniği ile öğrencinin rahatlamasında rol oynayan  YDS kursu Kadıköy programlarının  uygulandığı seviyeleri kendi aralarında denk olan yada bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak çok kaliteli, nitelikli ve çağdaş bir YDS kursu alabilmek olası.

Yds kursu Kadıköy bölümlerimizde tertiplenen Yds kursu Kadıköy seanslarında ki Yds kursu Kadıköy  ile ilgili hazırlanan organizasyonlarda,  küçük gruplar için organize edilen   özel   YDS kursu Kadıköy içeriğinde, 4  kişilik gruplar, tamamen dışarıdan gelen istekler ve talepler doğrultusunda oluşturulduğu gibi, kendi içlerinde oluşan 3-4 kişilik gruplara da kurslar verilebilir.

Yds kursu Kadıköy etkinlikleri bünyesinde ki Yds kursu Kadıköy için yapılan organizasyonlarda yer alan Yds kursu Kadıköy programlarında,grupların 4 kişiden oluşturulması gerçekte bilimsel veriler ve bulgular ışığında gerçekleştirilmiş bir düzenlemedir.  Sayı az olduğu için, yapılan YDS  kursu Kadıköy kurslarından olumlu sonuçlar elde edilmekte ve öğrencilere çok yararlı olmaktadır. Bu gruplarda öğrenciler, kalabalık gruplarda, kalabalık nedeni ile uygulanmayan bir çok avantaja kavuşur.

Avantaj 1: Öğrenci, anlamadığı bir konu ile karşılaştığında eğitmene rahatça soru sorabilir ve eğitmende yanıtlayacak zamanı bulabilir.

Avantaj 2: Öğrenci sayısı az olduğundan kursları veren eğitmenler, öğrencilerle bire bir rahatlıkla iletişim kurabilir ve hepsi ile teker, teker ilgilenebilir ve tüm bu özelliklerin sonucu da verilen kursun  kalitesi artar ve olumlu sonuçlar elde edilir.

 

BİZİM SEÇİLME NEDENİMİZ

 • Yds kursu Kadıköy ile ilgili eğitim çalışmaları sürecinde tertip edilen Yds kursu Kadıköy programının her iki bölümünde de yer alan ( Özel YDS Kursu  veya Grup YDS Kursu ) hiç bir öğrenciye onları bir sorumluluk altına sokan ve bir çok açıdan sıkıntılara neden olan ”  SENET ”  yapılmaz. Ödeme, taksitlerle ve öğrencinin isteği göz önünde bulundurularak alınır.
 • YDS sınavında, bilinen akademik kelimelerin sayısı başarıda çok etkili olur. Kim daha çok akademik kelime bilirse, o oranda başarılı olma şansı artar. Bu nedenle, Yds kursu Kadıköy uygulamalarındaki Yds kursu Kadıköy etkinlikleri kapsamında özel hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz yapılması ve tamamlanması istenir. Bu aşamada, öğrenci tarafımızdan sıkı bir denetim altına alınır ve alıştırmaların yapılması için sürekli tarafımızdan uyarılar alır.
 • Yds kursu Kadıköy düzenlemelerinde tatbik edilen  Yds  kursu Kadıköy  programları boyunca öğrenciye, YDS sınavında işine yarayacak ve çok yararlı olacak ” YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” hakkında kurslar verilerek sınavda soruları cevaplarken doğru ve daha çabuk bir şekilde soruları cevaplamasına  yardım edilir.
 • Yds kursu Kadıköy eğitim bölümlerimize özgü çalışmalarda  YDS  kursu Kadıköy programını uygulayan eğitmenler,  YDS sınavına hazırlık konusunda tam bir uzman ve çok tecrübeli, özellikle sınava hazırlık eğitiminin nasıl verilmesi gerektiğini bilen hocalardır.
 • Yds kursu Kadıköy platformunda öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece YDS sınav teknikleri kursuna da katılabilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • Önünde ki süre yeterli   olmayan öğrencilere, birebir özel YDS kursu almaları  önerilir.  YDS sınavı için çok az zamanı kalan ve bu kısa sürede başarılı olması rastlantılara kalan öğrencilere birebir özel kurs almaları önerilir.
 • İngilizce seviyesi ne kadar yüksek  olursa olsun YDS tekniklerini bilmeden,  sınavda başarı kazanmak pek mümkün değildir.Bu sebepten, özellikle de sınavdan yüksek bir NOT almak mecburiyeti olan öğrencilerin özel kurs almaları ve YDS teknikleri eğitiminden geçmeleri tavsiye edilir.
 • Hazırlık aşamasında, bol bol akademik seviyede makale ve kitap okumak sınavda okuma parçalarının anlaşılmasında çok önemli rol oynar.
 • Tek bir hedefiniz ve amacınız olsun. YDS. Hazırlanmaya başlayınca, olabilirse işi gücü bırakın ve sınava odaklanın.
 • Sosyal yaşamı bir süreliğine terk edin. Tüm yaşamınız İngilizce çalışmak olsun .
 • Kursu özel olarak alın. Parayı düşünmeyin. Kazanırsanız harcadığınız para zaten kısa bir süre içinde geri döner.
 • Eğer illede kurs diyorsanız, 2-3 kişilik gruplara katılın. Eğitmen sizinle de ilgilenebilsin.
 • Çok okuyun ve çok akademik kelime öğrenin ama bunları özümseyin, gerekince kullanabilin.
 • Olur da özel kurs almaya karar verirseniz , bu işi iyi bilen bir hoca bulun.