Yds Kursu İstanbulYDS KURSU  İSTANBUL PROGRAMI 

Yds Kursu İstanbul Programı İçeriği 

1 – Yds Kursu İstanbul (Birebir Özel Yds Kursu )
2 – Yds Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplara Yds Kursu )

1 – YDS KURSU İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL YDS KURSU ): YDS kursu  İstanbul faaliyetleri kapsamında YDS kursu  İstanbul platformunda yer verilen ve YDS kursu  İstanbul adı altında YDS kursu  İstanbul şeklinde organize edilen  YDS kursu İstanbul programının  birebir özel olarak verilen bölümüne katılan ve YDS  sınavında mutlak başarı ve mutlak yüksek skor sloganı güdenler için özel tarzda ve öğrenci amaç ve isteklerini gerçekleştirecek türde hazırlanan bu  düzenlemede, öğrenci hayallerini onlar için hazırlanan bu YDS kursu İstanbul programlarının aracılığı ile  gerçekleştirebilir.

YDS kursu  İstanbul seanslarında YDS kursu  İstanbul ana merkezde kurulan YDS kursu  İstanbul departmanlarında ki YDS kursu  İstanbul isimli organizasyonlarda düzenlenen ve YDS kursu İstanbul  çalışmalarında tertip edilen   YDS kursu İstanbul ile  ilgili  eğitim çalışmalarında,  benzerlerinden çok daha değişik ve farklı, en son yeniliklerle dolu, çağdaş öğretimin tüm özellik ve niteliklerini içinde barındıran, YDS sınavında geçen soruların çözümleri hakkında ayrıntılı açıklamalar yapan ve bilgi veren, akademik kelimeler konusunda açığı olan öğrencilerin bu yanlarını kapatan ve geliştiren uzman eğitmenlerin uyguladığı YDS kursu İstanbul programına katılanların önünü hiç bir engel kesemez. Çok kısa bir sürede şaşırtıcı sonuçların alınması hiçte tartışılacak bir konu değildir.  İstanbul da YDS kursu  İstanbul panellerinde özel hazırlanmış YDS kursu İstanbul  programlarının ciddiyeti, kalitesi ve etkinliği asla tartışılamaz.

YDS kursu  İstanbul seminerlerinde YDS kursu  İstanbul kampüslerinde kurulan YDS kursu  İstanbul birimlerinde yer alan  YDS kursu  İstanbul  eğitim seminerlerinde,  tertip edilen bu olağan dışı ve inanılmaz özelliklere sahip  YDS kursu İstanbul programına, birebir  özel YDS kursu almak üzere katılan öğrenci, kursun yapılacağı tarihi, başlama gününü, diğer hangi günlerde ve saatlerde  yapılmasına karar verme önceliği  kazanır. Kazandığı bu öncelik aracılığı ile, özel yaşımını rahatlıkla yaşar ve kurs günlerini ve tarihlerini özel yaşamına göre düzenler. Böylece, öğrenci özel yaşamında düzenini bozmaz, okulu varsa okula, işi varsa işine düzenli bir biçimde devam edebilir.

 YDS kursu  İstanbul etkinlikleri kapsamında ki YDS kursu  İstanbul panellerinde yapılan YDS kursu  İstanbul seminerlerinde uygulanmakta olan YDS kursu İstanbul  ile ilgili öğretimlerde, öğrenci alması gereken ders sayısını  tespit etmek ve programı bu duruma göre düzenlemek için, öğrencinin YDS sınavında almak istediği skor ve  seviyesi hesaba katılır ve düzenleme elde edilen bu verilere göre kurulur. Öğrencinin seviyesini belirlemek için özel hazırlanmış seviye tespit sınavı yapılır.

Tüm bu tespitlerden  sonra,  YDS kursu  İstanbul masasında uzmanlar kurulunun belirleyeceği sayıda ” Kişiye özgü ve özel  Odaklı   YDS kursu İstanbul  “ başlatılır.

2 – YDS KURSU İSTANBUL (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS KURSU ): Duyulmuş ve toplumda eğitim alan çoğu insan tarafından bilinen bir gerçektir. Kalabalık gruplarla yapılan kurslardan elde edilen sonuçlar asla başarılı ve doyurucu değildir. Bu nedenle, YDS kursu  İstanbul dershanelerindeki YDS kursu  İstanbul kampüslerinde hizmet veren YDS kursu İstanbul etkinlikleri içinde, yer verilen gruplar için gerçekleştirilen YDS kursu İstanbul sürecinde, grubu oluşturan öğrenci sayısını düşürdük ve öğrencinin YDS hakkında aradığı her bilgiyi içinde bulacağı, öğrencinin bilgi açısından bir sıkışma yaşadığında her türlü öğretim sistemini kullanacağı ve akademik kelimeler konusunda kendini geliştirmek ve bildiği kelime sayısını arttırmak için her türlü özel çalışmalar yapabileceği, YDS sorularının özel ve genel anlamda anlatıldığı, okuma parçalarını yanıtlarken nasıl yol izlenmesi gerektiğini açık ve net bir dille anlatan bu   programların uygulandığı toplu YDS kurslarının  kalitesini koruyarak yok olmalarına engel olduk. Bunu sağlamak için,  YDS kursu İstanbul platformunda kayıt olan öğrencilere yapılan seviye YDS  sonuçlarına göre denk seviyedeki öğrencilerle gruplar kurduk. İşte, bu bir birine çok yakın düzeyde olan  4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak kaliteli, etkili ve çağdaş bir   hazırlık geçirmek olası.

YDS kursu  İstanbul adı altında YDS kursu  İstanbul  dershanesindeki YDS kursu  İstanbul forumlarında YDS kursu İstanbul  ve bu kurslar için özel hazırlanmış eğitim veren organizasyonlarda, YDS  kursu  kapsamında, 4 öğrenciden kurulan gruplar,  öğrenci odaklı ve onların yararına yapılan bir düzenlemedir. Yapılan bilimsel  incelemeler sonucunda, 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda verilen YDS kurslarından elde edilen veriler çok olumlu çıkmaktadır. İşte tüm bunlar hesaplanarak  gruplar 4 öğrenciden oluşturulur.

YDS kursu  İstanbul seminerleri için YDS kursu  İstanbul kampüslerinde yapılan panellerdeki YDS kursu  İstanbul öğretimlerinde, 4 öğrenciden oluşturulan bu gruplarda öğrenci 4 den daha kalabalık olan gruplarda verilen kurslarda bulunmayan, ” soru sorabilme olanağını” yakalar.

YDS kursu  İstanbul merkezindeki YDS kursu  İstanbul seminerlerinde YDS kursu İstanbul için titizlikle özel bir tarz ve yöntemle hazırlanmış  YDS kursu İstanbul programını uygulayan eğitmen, öğrenci sayısı sınırlı olduğu için, her öğrenci ile ayrı, ayrı birebir ilgilenebilir ve iletişim kurabilir.

Grupların bu niteliklerde bulunması,  grup şeklinde yapılan kursların kalitesini hiç kuşkusuz etkiler ve   birebir özel kurs kalitesine ulaştırır.

BİZİM SEÇİLME NEDENİMİZ

 • YDS kursu  İstanbul ana kampüsündeki YDS kursu  İstanbul departmanlarında  organize edilen  YDS kursu İstanbul  programının her iki bölümünde de yer alan ( Özel Kurs veya Grup kursu ) hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Zira, yapılan senetler öğrencinin ayaklarında bir pranga gibidir. Programda yada kursta sevmediği yada beğenmediği bir olayla karşılaşsa bile kursu bırakamaz. Oysa, bizler öğrencilerin bizi sevdiği ve beğendiği için bizimle kalmasını dileriz. Ödeme, taksitlerle ve öğrencinin isteği göz önünde bulundurularak alınır.
 • YDS sınavında  bilinen akademik kelimelerin sayısı başarıda çok etkili olur. Kim daha çok akademik kelime bilirse, o oranda başarılı olma şansı artar. Bu nedenle, YDS kursu  İstanbul özgü tertip edilen  YDS  kursu İstanbul öğretilerinde özel hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz yapılması ve tamamlanması istenir. Bu aşamada, öğrenci tarafımızdan sıkı bir denetim altına alınır ve alıştırmaların yapılması için sürekli uyarılır.
 • YDS kursu  İstanbul uygulamaları bünyesinde  tertiplenmiş YDS   kursu İstanbul  seminerleri  boyunca öğrenciye, sınavda işine yarayacak ve çok yararlı olacak YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” hakkında bilgiler verilerek sınavda soruları cevaplarken doğru ve daha çabuk bir şekilde soruları cevaplamasına  yardım edilir.
 • YDS kursu İstanbul faaliyetleri içerisinde yer verilmiş  YDS   kursu İstanbul panellerini uygulayan eğitmenler, YDS  sınavının hazırlığı konusunda tam bir uzman ve çok tecrübeli, özellikle İngilizce eğitimin nasıl verilmesi gerektiğini bilen hocalardır.
 • YDS kursu İstanbul ile ilgili olarak özel bir sistem ve yöntemle desteklenen  YDS   kursu İstanbul programına öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece YDS sınav teknikleri kursuna da katılabilir.

 


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • Önünde ki süre yeterli   olmayan öğrencilere, birebir özel kurs almaları  önerilir. YDS için çok az zamanı kalan ve bu kısa sürede başarılı olması rastlantılara kalan öğrencilere birebir  özel kurs almaları önerilir.
 • İngilizce seviyesi ne kadar yüksek  olursa olsun YDS tekniklerini bilmeden,  sınavda başarı kazanmak pek mümkün değildir. Bu sebepten, özellikle de sınavdan yüksek bir NOT almak mecburiyeti olan öğrencilerin özel kurs almaları ve sınav teknikleri eğitiminden geçmeleri tavsiye edilir.
 • Hazırlık aşamasında, bol bol akademik seviyede makale ve kitap okumak sınavda okuma parçalarının anlaşılmasında çok önemli rol oynar.
 • Tek bir hedefiniz ve amacınız olsun, YDS. Hazırlanmaya başlayınca, olabilirse işi gücü bırakın ve sınava odaklanın.
 • Sosyal yaşamı bir süreliğine terk edin. Tüm yaşamınız İngilizce çalışmak olsun .
 • YDS kursu’nu özel olarak alın. Parayı düşünmeyin. Kazanırsanız harcadığınız para zaten kısa bir süre içinde geri döner.
 • Eğer illede kalabalık kurs diyorsanız, 2-3 kişilik gruplara katılın. Eğitmen sizinle de ilgilenebilsin.
 • Çok okuyun ve çok akademik kelime öğrenin ama bunları özümseyin, gerekince kullanabilin.
 • Olur da özel YDS kursu  almaya karar verirseniz , bu işi iyi bilen bir hoca bulun.