Yds Kursu BeylikdüzüYds Kursu Beylikdüzü Programı

YDS KURSU BEYLİKDÜZÜ PROGRAMI İÇERİĞİ 

1 – Yds Kursu Beylikdüzü ( Birebir Özel Yds Kursu )
2 – Yds Kursu Beylikdüzü ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Kursu )

1 – YDS KURSU BEYLİKDÜZÜ ( BİREBİR ÖZEL YDS  KURSU ): YDS kursu Beylikdüzü organizasyonları isimli YDS kursu Beylikdüzü eğitim dallarında hizmet veren  YDS kursu Beylikdüzü merkezindeki YDS kursu Beylikdüzü kampüsünde verilen ve öğrencilere uygulanarak  YDS kursu Beylikdüzü seminerlerinde yer  alan YDS kursu Beylikdüzü programına bireysel olarak katılan aday YDS öğrencisi, YDS kursu Beylikdüzü öğretilerinin   gerçekleştirileceği gün ve saatleri belirleme ayrıcalığı kazanır. Kazandığı bu ayrıcalık sayesinde, özel yaşımını rahatlıkla yaşar ve kurs günlerini ve tarihlerini günlük hayatına  göre düzenler. Böylece, öğrenci, yaşamında her hangi bir değişiklik yapma gereği duymaz.

 YDS kursu Beylikdüzü eğitim dallarındaki YDS kursu Beylikdüzü ana kampüslerindeki organize edilen seminerlerde ve   YDS kursu Beylikdüzü departmanlarında düzenlenen YDS kursu Beylikdüzü öğretilerinde, öğrencinin verilen YDS kursu Beylikdüzü programında kaç  ders alması gerektiğini belirlemek ve YDS programını bu duruma göre düzenlemek için, öğrencinin YDS sınavında almak istediği NOT ve seviyesi göz önünde bulundurulur. Öğrencinin seviyesini belirlemek için özel hazırlanmış seviye tespit sınavı uygulanır.

Bu aşamadan sonra uzmanlar kurulunun belirleyeceği sayıda ” Kişi Odaklı  YDS kursu Beylikdüzü” programı uygulamaya konur.

2 – YDS KURSU BEYLİKDÜZÜ (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS KURSU):  YDS kursu Beylikdüzü faaliyetleri kapsamında YDS kursu Beylikdüzü ana ünitelerimizde kurulmuş  YDS kursu Beylikdüzü platformundaki  YDS kursu Beylikdüzü birimlerimizde yapılan YDS kursu Beylikdüzü etkinliklerinde, tertip edilen  YDS kursu Beylikdüzü düzenlemeleri ve uygulamalarında, seviyeleri eşit yada yeterince  bir birine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan YDS gruplarına katılarak kaliteli, etkili ve çağdaş bir YDS sınav hazırlığı geçirmek mümkün.

YDS kursu Beylikdüzü etkinliklerinde hazırlanan YDS kursu Beylikdüzü kampüslerindeki YDS kursu Beylikdüzü seminerlerinde kurulan YDS gruplarının 4 öğrenciden oluşturulması ve düzenlenmesi tamamen bilimsel bir karardır. Yapılan bilimsek incelemeler sonucunda, 4 öğrenciden oluşturulan YDS gruplarında verilen elde edilen sonuçlar çok olumlu çıkmaktadır. Bu nedenle, YDS grupları 4 öğrenciden oluşur.

4 öğrencili bu YDS gruplarında, öğrenci 4 den daha kalabalık olan gruplarda verilen YDS kurslarında bulunmayan, ” soru sorabilme imkanı ” bulur.

YDS kursu Beylikdüzü departmanlarındaki YDS kursu  Beylikdüzü programını uygulayan YDS eğitmeni, sayı az olduğundan, her öğrenci ile ayrı, ayrı birebir ilgilenebilir ve iletişim kurabilir.

Bu özellikler ve nitelikler, YDS kursu  Beylikdüzü kampüslerindeki YDS kursu  Beylikdüzü seminerlerinde, grup şeklinde yapılan kursları kalitesini  birebir özel YDS kursu kalitesine yükseltir.

YDS KURSU İÇİN BİZİ SEÇME NEDENİ

  •  YDS kursu Beylikdüzü uygulamalarında, birebir özel YDS kursu da  dahil olmak üzere, öğrenciye ” senet ” imzalatılmaz. Bu tür bir uygulamamız yoktur. öğrenci,  ödeme günlerini belirler ve taksitler halinde yapar.
  • YDS navında, akademik kelime bilgisi fazla olan öğrenci, başarılı olur. Bu nedenle,  YDS kursu Beylikdüzü panellerindeki  YDS kursu Beylikdüzü ile uyumlu hazırlanan organizasyonlarda, özel hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz yapılması ve tamamlanması istenir. Bu aşamada, öğrenci tarafımızdan sıkı bir denetim altına alınır ve alıştırmaların yapılması için sürekli uyarılır.
  •  YDS kursu Beylikdüzü için hazırlanan YDS kursu Beylikdüzü programı boyunca öğrenciye, YDS sınavında işine yarayacak ve çok yararlı olacak ”  YDS sınav çözüm teknikleri ” hakkında bilgiler verilerek sınavda soruları yanıtlarken doğru ve daha çabuk bir şekilde soruları yanıtlamasına yardım edilir.
  •  YDS kursu Beylikdüzü programını uygulayan eğitmenler,  YDS sınav hazırlık konusunda tam bir uzman ve çok deneyimli, işini bilen hocalardır.
  •  YDS kursu Beylikdüzünde öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece reading kursuna da katılabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Hazırlanmak için zaman sıkıntısı çekenlere,  birebir YDS  özel kurs almaları  önerilir.
    YDS sınavına hazırlanmakta geç kalan ve süresi kısa olan  öğrencilere birebir özel ders almaları önerilir.
  • İngilizcede seviye yüksek bile olsa,  YDS sınav tekniklerini bilmeden,  YDS sınavında başarılı olmak pek mümkün değildir.Bu yüzden. özellikle de sınavdan yüksek bir NOT almak zorunda olan öğrencilerin özel ders almaları ve YDS sınav teknikleri eğitiminden geçmeleri tavsiye edilir.
  • Hazırlık aşamasında, bol bol akademik seviyede makale ve kitap okumak YDS sınavında özellikle  okuma parçalarının çözümüne katkı sağlar.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.