Yds Dersi İstanbulYDS  İSTANBUL PROGRAMI

Yds  İstanbul Programı İçeriği

1 – Yds  İstanbul ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds   İstanbul (4 Kişi ile Yds Dersi )

1 – YDS İSTANBUL  ( BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ): YDS  İstanbul isimli eğitimlerde YDS  İstanbul programlarının uygulandığı YDS  İstanbul eğitim  merkezimizde tesis edilen  YDS  İstanbul platformundaki YDS dersi İstanbul faaliyetleri kapsamında yapılan YDS  İstanbul seminerlerinde ve  birebir yapılan özel YDS  İstanbul etkinlikler çerçevesinde, içeriğinde ki kalitesi ve etkinliği tartışılmaz bir biçimde en karşı insanlar tarafından bile kabul edilmiş YDS İstanbul organizasyonlarından birinde  ilk defa giren ve başlayan öğrencilerin başladıkları andan itibaren olumlu olarak karşıladıkları, verdiği pratik ve anlaşılması kolay bilgilerle öğrenciler tarafından çok farklı ve değişik diyerek yorumlanan, birebir özel YDS dersleri için özel olarak hazırlanmış kapsamı , içeriği, özellikleri ve uygulamadaki pratikliği ile öğrenciyi birebir başarıya taşıyan ve hedefe koşar adımlarla götüren  tüm deneyimlerimizin de  içinde bulunduğu birebir YDS İstanbul programına  baş vurarak kayıt olan ve YDS İstanbul kampüsünde YDS dersi alan öğrenci, YDS  İstanbul programının uygulanacağı  zaman  hakkında belirleme ve seçme konusunda öncelik  sahibi olur ve programın hangi günlerde uygulanacağını ve  uygulama günlerini bizzat kendi  seçerek hangi gün ve saatlerde yapılmasını istiyorsa söyler.

YDS  İstanbul adındaki öğretilerde YDS İstanbul ana merkezde hizmet veren ve YDS  İstanbul eğitimlerinde ki  YDS İstanbul birimlerimizde düzenlenen  YDS İstanbul seminerlerinde, bireysel yapılan özel YDS İstanbul etkinlikleri çerçevesinde bu tür bir sistemin  birebir  özel YDS dersi alan öğrenciye uygulanmasının sebebi, ders  aldığı için öğrencinin özel hayatında  bir problemle  karşılaşmasını  önlemek ve işlerinin aksamasına mani olmak amacını taşır.

 YDS İstanbul seanslarında YDS  İstanbul  kampüslerindeki YDS  İstanbul için verilen seminerlerde yapılan YDS İstanbul düzenlemelerinde, tele tek  özel YDS  İstanbul programına katılan  öğrenciye kaç ders verilirse ve YDS İstanbul programı ne şekilde uygulanırsa  başarılı  olabileceğinin kararı, öğrencinin sınavda  elde etmek  zorunda olduğu nota ve bilgi ve becerisine,dersler sırasında verilen bilgileri anlama yetisine ayrıca, seviyesine bağlı bir şekilde verilir.

YDS  İstanbul ismindeki eğitim etkinliklerinde  YDS  İstanbul eğitim statüsüne giren YDS İstanbul  forumlarında tertiplenen YDS  İstanbul organizasyonlarında,  karşılıklı özel YDS dersi alan öğrenciye uygulanan YDS  İstanbul programı kesinlikle öğrencinin içinde bulunduğu koşullara birebir uyum sağlayacak ” kişiye özel ve özgü  YDS İstanbul programdır” .

2 – YDS  İSTANBUL ( 4 KİŞİ İLE YDS DERSİ ) : Yılların sorunudur kalabalık toplu YDS  gruplarından elde edilen sonuçların başarısızlığı. Bunu çözmenin tek yolu  YDS İstanbul temel birimlerimizdeki  YDS İstanbul departmanlarında düzenlenen YDS İstanbul seminerlerinde, hala nispeten ucuz olduğundan bu tür YDS dersleri istendiğinde grubu oluşturan öğrenci  sayısını azaltmak. Daha az kazanmak ama daha kaliteli ders vererek insan mutluluğuna ortak olmak. Bu kadar basit. Hele buna uzman eğitmenler aracılığı ile tek hedefi ve amacı başarı ve yüksek skor olan, işleyen, işe yarayan ve içeriği ile bu amaca hizmet edebilecek bilgi ve birikimi taşıyan küçük gruplara özel bir program hazırlandı mı iş bitti. Tüm sınavlar gelsin artık. Bunu sağlamak için YDS İstanbul kampüslerimizde uygulanan YDS İstanbul etkinliklerinde verilen toplu YDS dersi uygulamalarında,   seviye bakımından bir birine çok yakın adeta eşit olan  4 öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak  bu yöntemle verilen YDS derslerinin çağdaşlığına tanık olabilir ve nitelikli, özellikli bir YDS dersi   alabilirsiniz.

YDS İstanbul eğitim kampüsündeki YDS  İstanbul seanslarında gerçekleştirilen ve YDS  İstanbul  eğitim faaliyetleri bağlamında düzenlenen  YDS grupları, son zamanlarda dünyada yapılan birçok bilimsel inceleme ve araştırmaların sonucunda elde edilen bulguların  ışığında YDS İstanbul öğretilerinde 4 kişiden oluşturulmuştur. Zira, bu  bilimsel verilere bakıldığında, eğitimde en ideal grup sayısı 4 öğrenciden oluşmaktadır. Bu yüzden,  YDS İstanbul platformunda verilen toplu YDS İstanbul  uygulamalarında gruplar 4 öğrenciden kurulur ve öğrenciler  kalabalık gruplarda bulamadıkları bazı olanakları ve avantajları mevcudu az olan bu küçük gruplarda bulurlar.

Örneğin,  YDS  İstanbul ünitelerimizdeki YDS  İstanbul programında kalabalık gruplarda sayının fazla olması yüzünden öğrenci pek soru  sorma imkanı bulamaz yada sorulsa da yanıt alınamaz. Oysa, 4 kişilik  YDS gruplarında bu tür bir imkan her zaman  mevcuttur.

 YDS İstanbul ana birimlerindeki YDS  İstanbul dershanelerinde verilen YDS  İstanbul eğitimlerinde, eğitmenin öğrencilerle bireysel bir biçimde iletişim kurması yada birebir öğrenci ile ilgilenmesi imkansız bir durumdur. Oysa, 4 kişilik kurulan gruplarımızda bu imkan her öğrenci için geçerlidir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS  İstanbul birimlerindeki YDS İstanbul  seminerlerinde  öğrencinin katıldığı  YDS İstanbul programının türü ne olursa olsun onların canlarını yakacak, sıkacak ve yüklediği sorumluluk ile üzecek  ”  SENET ”  imzalaması söz konusu değildir ve öğrenci istediği taktirde ödeme zamanının kendi belirleyerek önceden haber vermek şartı ile ödemeleri taksitle yapabilir.
  • YDS de başarı kazanmanın   en önemli koşullarından bir çok sayıda akademik kelime bilmek ve geniş bir kelime haznesine sahip olmaktır. Bu yüzden, YDS İstanbul  faaliyetleri kapsamında hazırlanan özel akademik kelime alıştırmaları öğrencilere verilerek onların kelime haznelerini geliştirmelerine ve bildikleri kelimelerin sayısının artmasına katkı sağlanır.
  • YDS  İstanbul kampüslerindeki  YDS İstanbul  eğitim etkinlikleri çerçevesinde YDS  İstanbul programlarında eğitim veren eğitmenler, sınav konusunda yılların birikimine sahip çok deneyimli uzmanlık seviyesine ulaşmış hocalardır.
  • YDS  İstanbul etkinliklerindeki YDS  İstanbul  organizasyonlarında uygulanan YDS İstanbul programlarının uygulama aşamasında öğrencilere sınavda işlerine çok yarayacak soruları hızlı ve doğru yanıtlamalarına destek olacak  olan YDS sınav teknikleri ve taktikleri dersleri  ” de verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • YDS sınavında  başarılı olmak isteyenler özel YDS dersi alsın. Özel ders almaktan ürkmeyin, korkmayın. Pahalı olduğu gibi saçma sapan düşüncelere kapılmayın. Toplam ödemede kurslarla yapılan eğitim daha kısa sürede bittiği için aşağı yukarı aynıdır.
  •  Elinizden geldiği ve koşulların elverdiği ölçülerde  çok sayıda akademik makale, dergi, kitap ve yazı okuyun.
  • Akademik kelime haznenizi geliştirici kişisel özel  çalışmalar yapın. Özel ders alsanız bile bu tür çalışmalara devam edin. Çünkü, derslerde size eğitmenler kelime öğretmez yada öğretemez. Bu tamamen kişisel çalışma gerektiren bir olaydır.