YDS KURSU PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ

Yds Kursu Programı İçeriği

 1 –  Yds Kursu ( Bireysel – Yds  Kursu)
2 –  Yds Kursu( 4 kişi Grup – Yds Kursu )


1
–  Yds Kursu ( Bireysel – Yds Kursu ) :
 Yds Kursu için yapılan panellerde Yds Kursu alanında Yds Kursu merkezlerindeki Yds Kursu panellerinde hazırlanan Yds Kursu  hazırlık programlarında bire bir  eğitimi almak üzere yer alan aday öğrenciler, programların uygulanacağı gün ve saatleri kendileri belirler ve bu şekilde,günlük yaşamlarında her hangi bir değişikliğe gitmeden  programlara katılabilirler. Yds Kursu programlarını bire bir almak için müracaat eden aday öğrencilere verilmesi gereken derslerin sayısı ,yapılan seviye sınavı sonuçlarından ve aday öğrencinin almak istediği puan öğrenildikten sonra belirlenir ve Yds Kursu programı uygulama aşamasına geçer.

Uygulanan Yds Kursu konusundaki Yds Kursu programı öğrencinin tüm eksik ve yetersiz olan bilgilerini kapsayan, onaran ve gideren bir nitelikte olup tüm ayrıntıları, incelikleri ve özellikleri ile uygulanır. Ayrıca, kesinlikle kişiye özel ve özgü Yds Kursu” bir içerik taşır.

2 –  Yds  Kursu ( 4 kişi Grup – Yds  Kursu ) : Yds Kursu ile ilgili olarak Yds Kursu birimlerinde tesisi edilen Yds Kursu departmanlarındaki Yds Kursu öğretilerinde, 4 kişiden meydan gelen gruplara katılarak, bire bir  özel kurs kalitesinde  eğitim  alabilirsiniz. Bu gruplarda kurs programlarının bire bir özel ders kalite ve standartında olmasının nedeni grubu oluşturan aday öğrenci sayısının az olmasından kaynaklanan bir durumdur. Gruplar 4 kişiden oluştuğu için, Yds Kursu programını uygulayan  eğitmenler, aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve aynı zamanda, aday öğrencilerde, grubun küçük olmasından yararlanarak, eğitim sürecinde anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla bu konu hakkında soru sorabilirler. Böylece grup şeklinde uygulanan   Yds Kursu programı bireysel bir nitelik ve özellik kazanmış olur.

YDS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  Yds Kursu organizasyonlarındaki  Yds Kursu içeriğine uygun Yds Kursu hazırlık programlarında, konusunda yılların tecrübesine ve büyük bir bilgi birikimine sahip, gerçek hocalar görev yapar.
  •  Yds Kursu etkinlikleri kapsamında Yds Kursu hususundaki Yds Kursu programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencileri akademik kelime bilgilerini geliştirmeleri için ve bilinen akademik kelime sayısını arttırmak için , özel kelime çalışmaları verilerek yakından izlenir ve kursu programlarının uygulama aşamasında üzerinde önemle durulan konulardan diğeri de ” YDS  sınav teknikleri ve sınav taktikleri ” eğitimidir. Verilen bu eğitim aracılığı ile öğrencilerin sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayarak, sınavdan başarılı olmaları sağlanır.
  • Sınavda başarılı olmada en önemli rolü oynayan unsur çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle, daha önceden özel olarak hazırlanmış olan kelime ile ilgili alıştırmalar Yds Kursu programlarında öğrencilere verilir ve tümünün çözülmesi istenir. Bu sayede, öğrencinin kelime açısından gelişmesi ve bildiği kelime sayısının artması sağlanır.
  • İngilizceniz ne derecede iyi olursa olsun, sınavın teknik ve yapısını , sınavda nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız iyi İngilizce bilgisine sahip olmanız sizi kurtarmaz.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Hiç düşünmeksizin sınavda kesin başarılı olmak isteyen yada mutlaka yüksek bir nota gereksinim duyan öğrencilere birebir özel  Yds Kursu almaları tavsiye edilir.
  • Çok sayıda akademik seviyede kitap okumak sınav için inanılmaz derecede yararlıdır.
  • Özel kurs bile alınsa, ders dışı çalışmalarla bilinen akademik kelime sayısını çoğaltan ve seviye yükselten çalışmalar yapmak sınav için ön hazırlık anlamında en geçerli çalışmalardır.