YDS İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARI

Yds İngilizce Kursu Programları İçeriği

1 – Yds İngilizce Kursu ( Birebir Özel Yds İngilizce Kursu )
2 – Yds İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Yds İngilizce Kursu )

1 – Yds İngilizce Kursu ( Birebir Özel Yds İngilizce Kursu ): YDS İngilizce kursu platformunda kurulan YDS İngilizce kursu departmanlarındaki YDS İngilizce kursu hakkında verdiği çarpıcı bilgilerle daha ilk derste öğrenciyi içine alan, yapıcı ve olumlu karakteri ve kuruluş felsefesi ile öğrenci üzerinde daha ilk başlardan itibaren olumlu bir etki yaratarak onun  YDS sınavı vereceğine dair kafasında her hangi bir şüphe varsa bunu yok eden ve öğrenciyi rahatlatan, moralini yükselten, YDS sınav soruları üzerinde yapılan özel çalışmaları öğrenciye yansıtarak çözüm yolları hakkında fikir veren, akademik kelimeler konusunda çok duyarlı olan ve bununla ilgili özel çalışmalarla öğrencinin kelime haznesini geliştiren ve uzman eğitmenler gözetiminde skora yönelik programlarla destek verilen YDS İngilizce kursu verilen bölümlerimizde birebir  özel YDS İngilizce kursu almak amacı ile kayıt olmuş öğrenci, uygulanacak olan  YDS İngilizce kursu programının hangi günler ve saatlerde uygulanması gerektiğini söyler kendi belirler ve program ona göre düzenlenir ve uygulanır.

YDS İngilizce kursu dershanesindeki YDS İngilizce kursu seminerlerinde verilen YDS İngilizce kursu sürecinde,  öğrenci birebir ders alacağından ders sayısı bu duruma göre düzenlenir ve kaç ders verilmesi gerektiği  öğrencinin YDS sınavında almak istediği nota ve seviyesine bakılarak belirlenir.

YDS İngilizce kursu ana merkezindeki YDS İngilizce kursu departmanlarında organize edilen ve YDS İngilizce kursu için verilen seminerlerde uygulanan bu YDS İngilizce kurs  programı, kesinlikle kurs alacak öğrenci ile birebir uyumlu, eksik ve tüm yetersiz yanlarını kapsayıcı, onarıcı ve seviye yükseltici nitelikte olup, tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile birlikte uygulandığında öğrenciyi YDS sınavına tam olarak hazır hale getirebilen niteliktedir.

2 – Yds İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Yds İngilizce Kursu ): YDS İngilizce kursu ünitelerinde hizmet veren YDS İngilizce kursu seminerlerinde ki YDS ile ilgili toplu yapılan YDS İngilizce kurslarında, hiç bir yerde eşi benzeri  olmayan ve  gruptaki tüm öğrencilerde bireysel kurs alıyormuş duygusu yaratan, önerdiği YDS sınav çözüm teknikleri ile öğrencinin YDS öncesinde sınavla ilgili kaygılarını yok ederek onları rahatlatan, yüksek seviyelerde kullanılan akademik kelimeler hakkında hazırlanmış özel alıştırmalarla öğrencilere bu konuda destek olarak onların kelime dağarcığını genişleten ve bildikleri kelimelerin sayısının artmasına neden olan, her açıdan öğrenciye dost ve destek olan YDS İngilizce kursu programlarının uygulandığı  seviye açısından bir birine uyumlu ve denk öğrencilerden kurulan 4 kişilik küçük gruplara dahil olarak da kaliteli bir eğitim almak mümkün. Bu daha çok birebir özel YDS İngilizce kursu almak istemeyen öğrenciler için düzenlenen gruplardır.

YDS İngilizce kursu forumlarında yer alan ve  YDS İngilizce kursu kategorisinde düzenlenen YDS İngilizce kursu sürecinde,  grupların mevcudu az olarak küçük sınıflara benzer türde kurulması, tamamen öğrenci odaklı bir uygulamadır. Kalabalık gruplarda, öğrencinin soru sorma gibi bir lüksü yoktur. Kalabalık nedeni ile yanıt alamaz. Oysa, bizim yaptığımız düzenlemede öğrenci bu imkanı rahat bir biçimde kullanır. Ayrıca, eğitmenden de tam anlamı ile full time yararlanabilir. Zira, mevcut az olduğundan YDS eğitmeni tüm zamanını öğrencilere ayırabilir.

YDS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS İngilizce hakkında ki YDS İngilizce kursu programlarında yer alan öğrencilere, diğer yerlerde olduğu gibi ”  SENET ”  imzalatma gibi bir durum bizde mevcut değildir.Hatta, öğrenci isterse ödemelerini zamana yayarak taksitle de ödeme yapabilir.
  • YDS İngilizce kursu  seminerlerinde, YDS sınavının en kritik konusu olan akademik kelime bilgisi ile ilgili ilginç ve etkin önlemler alınır. Öğrencilere daha önceden hazırlanmış özel pratik yapmaları için alıştırmalar verilir ve alıştırmaların yapılması istenir. Alıştırmaların öğrenciler tarafından yapılması sonucu kelime haznelerinde büyük bir artış ve genişleme olur ki bu da YDS sınavında başarı getirir.
  • YDS İngilizce kursu için özel olarak düzenlenen organizasyonlarda ki  YDS İngilizce kursu programlarının öğrenci ile birlikte işlenişi sırasında, öğrencilere sadece eksik yanlarını giderici bir program uygulanmaz beraberinde, YDS sınavında çok faydalı olan ve soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayan “ YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” eğitimi de verilerek sınavda başarılı olma şansları ve ihtimali arttırılır.

Leave a Comment