YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI

Yds Hazırlık Programları İçeriği

1 – Yds  Hazırlık Programları ( Birebir Özel Yds Hazırlık Programları)
2 -Yds Hazırlık Programları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Programları )

YDS Hazırlık programları eğitim merkezimizdeki  YDS Hazırlık programları için yapılan etkinliklerde YDS Hazırlık programları alanında  YDS Hazırlık programları merkezlerinde kurulan YDS Hazırlık programları departmanlarında ki YDS Hazırlık programları, YDS Akademik Eğitimde birebir  veya gruplar şeklinde uygulanır. Bireysel YDS hazırlık programları ile, grup YDS hazırlık programları arasında kalite ve eğitim farkı yoktur.

1 – YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI ( Birebir Özel Yds Hazırlık Programları ): YDS Hazırlık programları adına YDS Hazırlık programları ana kampüslerinde bulunan YDS Hazırlık programları platformunda ki YDS Hazırlık programları sürecinde verilen birebir özel YDS hazırlık dersleri kapsamında yıllarca YDS hazırlık programlarında görev almış ve YDS dersleri vermiş deneyimli bir hocanın gözetiminde  profesyonel bir destek ile bireysel olarak  YDS özel ders almak amacı ile programda yer alan  aday öğrenciler, katılmak istedikleri bu olağan üstü ve sıra dışı özelliklere ve öğrencinin tüm amaçlarına bire bir uyumlu olarak oluşturulan, kapsamında YDS sınavına giren öğrenciye en çok ihtiyacı olan, YDS sınav geçme teknikleri, akademik kelime sayısını arttırıcı çalışmalar, okuma parçalarında soru başlıklarına göre hangi sorunun parçanın neresinde aranması gerektiğini gösteren bilgiler, benzer cümlelerin bulunmasını sağlayan kolaylıklar, cümle tamamlama sorularında nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi özelliklerin yer aldığı ve uzman bir hocanın gözetimi ve denetimi altında uygulandığı YDS Hazırlık programları platformunda ki YDS Hazırlık programları birimlerimizde düzenlenen YDS hazırlık programının uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Yapılan seviye tespit sınavından sonra aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı  ayarlanır ve eğitim belirlenen ders sayısına göre başlar.

Yds Hazırlık Programları sırasında YDS Hazırlık programları dershanelerinde kurulan YDS Hazırlık programları departmanında verilen YDS Hazırlık programları öğretilerinde düzenlenen YDS hazırlık derslerinde, uygulanan YDS Hazırlık programı tamamen ” kişiye özel ve özgü YDS  hazırlık programı” niteliğinde  bir program olduğu gibi, uygulama bittiğinde tüm özellikleri ve ayrıntıları ile uygulanmış programın etkisi ile, öğrenci artık sınava hazır bir hale gelir.

2 – YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Programları ): YDS Hazırlık programları verilen eğitim merkezimizdeki   Yds Hazırlık Programları için yapılan forumlarda  YDS Hazırlık programları ana ünitelerinde mevcut YDS Hazırlık programları kampüslerinde ki YDS Hazırlık programları eğitimlerinde, 4 öğrenciye verilen özel YDS hazırlık dersleri kapsamında kalabalık gruplarla yapılan YDS  hazırlık programlarına ödenen fiyatla,  aynı fiyata ve o grupların sorunlarından arındırılmış, katılan öğrencilerin hayallerini süsleyen amaç ve hedeflerine birebir uyumlu,  seviyeleri elverdiği ölçüde  birbirine eşit  ya da denk  olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara katılmak sureti ile  toplu YDS hazırlık dersleri için YDS Hazırlık programları kapsamında özel bir düzenleme yapılarak hazırlanan, gruptaki tüm öğrenciler arasında öğretim ve eğitim birliği sağlayarak her öğrenciyi aynı derece ve ölçüde etkileyen,  YDS sınavı sırasında ortaya çıkacak aksilikleri önceden önlemek amacı ile özel bir tarzda hazırlanmış teknik bilgilerle donatılan, YDS hazırlık aşamasında sıra dışı bir şekilde hiç bir zaman hiç bir kurumun hazırladığı YDS hazırlık programında karşılaşılmayacak tarzda öğrenciye temel bilgi kaynağı görevini gören programların eşliğinde birebir YDS hazırlık özel ders kalitesinde ve oldukça aynı niteliklerde ders alabilmek mümkün.

Yds Hazırlık Programları gerçekleştirmek amacı ile düzenlenen organizasyonlardaki YDS hazırlık programlarının gerçekleştirildiği birebir veya özel  YDS hazırlık programlarında bu tür eğitimle  bireysel YDS hazırlıkta varılan kaliteyi yakalamak adına gruplar 4 kişi gibi sayıca az  öğrenciden kurulmuştur. Böylece YDS Hazırlık programları eğitim merkezimizdeki  mevcut az olduğundan eğitmenler kalabalık gruplarda yapamadıkları kadar öğrenci ile çok ilgilenebilir ve öğrenciler anlamadıkları yerler hakkında rahatça soru sorabilirler.

YDS HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS Hazırlık programları seminerlerinde organize edilen YDS hazırlık programında eğitim veren hocalar, konularında uzmanlaşmış ve her şeyden öte öğretmeyi bilen eğitmenlerden oluşmuş  akademik seviyede eğitimler veren bir gruptur.
  • Bu  sınavda  kim daha çok kelime bilirse bilmeyenin önüne geçer. Öğrencinin bildiği kelime sayısı sınavda başarılı olmada  önemli rol oynar. Bu yüzden, YDS Hazırlık programları ile ilgili organizasyonlarda düzenlenen YDS hazırlık programlarında aday öğrenciler için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları kendilerine teslim edilir ve tüm alıştırmaların yapılması istenir. Bu yöntemle  kelime haznelerinin geliştirilmesi ve kelime sayısını arttırıcı destek sağlanır.
  • YDS Hazırlık programları verilen eğitim merkezimizdeki YDS Hazırlık programları için hazırlanan öğretim aşamalarında  tertiplenen YDS hazırlık programları boyunca yapılan çalışmalarda , aday öğrencilere sadece dil  bilgisi  dersleri verilmez, yanında ” YDS sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de ” verilir.
  • YDS Hazırlık programları ile yakından ilgili olan eğitim faaliyetleri  bünyesinde uygulanan YDS hazırlık programlarına kayıt olarak ders alan öğrencilere asla ve asla onları bizden ders almaya zorunlu hale getiren, isteseler de ayrılmalarına yasal engel oluşturabilen   “ SENET “ yapılmaz. Ödemeler, öğrencilerle anlaşarak taksitler halinde alınır. Ödeme günlerini öğrenci belirler.

NEDEN YDS ÖZEL DERS

  • Özellikle, yasal sınır olan 50-55 üzerinde not almak zorunda olan öğrencilere  YDS özel ders almaları tavsiye edilir. Çünkü, sınavda 60-65 almak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. YDS sınavının teknik yapısını ve özellikle de okuma parçalarının nasıl cevaplanması  gerektiğini iyi bilmek gerekir. İyi seviyede de olsa İngilizce bilmek bu durumda pek işe yaramaz. Okuma parçalarında, sorulan soruların cinsine  göre, parçanın neresine bakılması gerektiğini ve cevabın nerede ve nasıl aranacağını bilmek gerekir.

 

Leave a Comment