YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Yds Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Kursu)

1 – YDS HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK KURSU ): YDS  hazırlık kursu organizasyonlarındaki Yds Hazırlık Kursu  ana merkezlerinde eğitim verilen ve Yds Hazırlık Kursu departmanlarındaki Yds Hazırlık Kursu panellerinde, öğrenciyi çok kısa bir zaman içinde ileri taşıyacak ve onda çok büyük gelişmeler meydana getirecek olan öğrenci dostu, başarı odaklı ve yüksek skor elde etmeye yönlendirilmiş programlarla desteklenen hazırlık kursuna birebir özel kurs almak üzere katılan ve kayıt yaptıran aday öğrenciler, YDS  hazırlık kursu programının uygulanacağı gün ve saatleri kendi seçer ve belirler. Bu tür bir eğitim sisteminin uygulanmasındaki amaç, kursa katılan aday öğrencilerin günlük yaşamlarında yalnızca kursa katılmalarından ötürü bir düzen değişikliği yaşanmasını ve öğrencinin sıkıntıya girmesini önlemek içindir. Bireysel özel YDS  hazırlık kursu almak isteyen aday öğrenciye kaç derslik bir  YDS  hazırlık kursu programı  uygulanması gerektiğine, uzmanlar kurulu adayın seviye sınav sonuçlarına ve sınavda elde etmek zorunda olduğu nota göre karar  verir ve kişiye özel kurs programı uygulamaya konur.

2 YDS HAZIRLIK KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS HAZIRLIK KURSU ): Son yıllarda çok sayıda öğrenciden kurulan ve toplu dersler yapılan gruplarda biten derslerin ardından elde edilen sınav sonuçlarının doyurucu olmaması, kalite arayan öğrencileri sayısı az olan küçük gruplara doğru yöneltti. Artık, YDS  hazırlık kursu panellerinde verilen YDS  hazırlık kursunun kalitesi ve nitelikleri arttığından, seviyeleri bir birine çok yakın aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara dahil olarak, yine birebir özel kurs  kalitesinde eğitim almanız ve  YDS sınavı   konusunda kafanızda belirlediğiniz hedeflere ulaşmanız pek ala da mümkün.

Bu hedeflerinizi gerçekleştirmenize katkı sağlama amacı ile, YDS  hazırlık kursu platformunda hazırlanan YDS  hazırlık kursu seminerlerinde öğrenciye uygulanan  YDS  hazırlık kursu programlarında,  grupların öğrenci sayısını 4 kişi ile sabitledik. Bu şekilde, kalabalık gruplarda yapılmayan soru sorabilme, yanıt alabilme gibi sorunları çözdük. Öğrenci bu işlevleri rahatça yerine getirebildiği gibi, eğitmenin kendisi ile bire bir ilgilenme fırsatını da yakalar. Tıpkı özel YDS  hazırlık kursunda olduğu gibi. Tüm bunlar, öğrenci odaklı ve öğrencinin yararı düşünülerek uygulanan kurallar dizisidir.Yapılanlarla, öğrenci avantaj kazanır ve bu  kazanılan artılar sınavda olumlu sonuçların elde edilmesine neden olur.

 HAZIRLIK KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ.

  • YDS  hazırlık kursu platformundaki YDS  hazırlık kursu departmanlarında  SENET imzalama yok. Çünkü öğrenci imzayı attığı andan itibaren aksi bir durum olsa bile kurstan ayrılamaz hale gelir.Kursa katılan aday öğrenci, kendi durumuna uygun bir biçimde tarih verir ve bu tarihlerde ödemeyi taksitle yapar.
  • YDS sınavının bel kemiği sayılan ve başarılı olmada çok önemli bir etkinliğe sahip olan ” akademik kelime bilgisi ” yapılan özel çalışmalarla desteklenir ve YDS  hazırlık kursunda öğrencinin bildiği kelime sayısı arttırılarak destek sağlanır.
  • YDS  hazırlık kursu panellerinde hazırlanan YDS  hazırlık kursu programlarının verildiği süreç içinde öğrenciye ayrıca, ” YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  “ kursu da  verilerek, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamasına katkı sağlanır.

Leave a Comment