Yds Hazırlık KursuYds Hazırlık Kursu Programı

Yds Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds hazırlık Kursu )


1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ):
  Yds hazırlık kursu
platformlarındaki Yds hazırlık kursu öğretilerinde hazırlanan YDS hazırlık kursu programına baş vurarak bire bir özel YDS hazırlık kursu almak isteyen öğrenci, program günlerini ve programın uygulanacağı saatleri bizzat kendi belirler. Bu şekilde bir sistemin uygulanması, öğrencinin  YDS hazırlık kursu almaktan ötürü özel hayatında yapmak zorunda kalacağı değişiklikleri ve sıkıntıya girmesini önlemek içindir.

YDS hazırlık kursu panellerinde özel Yds hazırlık kursu almak isteyen öğrenciye kaç ders verileceği, tamamen öğrencinin seviyesi ve sınavda almak istediği nota bağlıdır. Bu konuda kararı uzmanlar kurulu verir ve kaç derslik bir YDS hazırlık kursu programı uygulanması gerekirse ” kişiye özgü YDS   hazırlık kursu programı ” bireysel olarak uygulamaya konur.

2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşan gruplarla Yds Hazırlık Kursu ): YDS hazırlık kursu eğitimi verilen dershanedeki Yds hazırlık kursu departmanlarında organize edilen Yds hazırlık kursu seminerlerinde, seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda kaliteli  YDS hazırlık kursu alınabilir. Bu gruplarda verilen eğitimlerde kalitenin düşmesini önlemek ve sağlanan kaliteyi muhafaza edebilmek amacı ile grup sayısı 4 öğrenci ile sınırlanmıştır.

 Yds hazırlık kursu kampüslerindeki YDS hazırlık kursu öğretilerinde ve  Yds hazırlık kursu için verilen eğitimlerde, 4 öğrenciden oluşturulan bu gruplarda Yds hazırlık kursu programının uygulama aşamasında, öğrenci sayı az olduğu için rahat, rahat soru sorabilir ve eğitmen de her öğrenci ile bire bir ilgilenebilir. Bu özellikler öğrenci çıkarına olan bir durum yaratır. Amacımız da zaten öğrenciye kaliteli bir eğitim vererek olumlu sonuçlar almasını sağlamaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS hazırlık kursu ana birimlerindeki YDS hazırlık kursu organizasyonlarında düzenlenen YDS hazırlık kursu panellerinde,  bizde diğer kurumlarda olan ” senet “  uygulaması  yoktur. Öğrenci ödemelerini bağlanan takvime uygun bir biçimde taksitle yapar.
  • Sınavda çok akademik kelime bilen daima avantajlıdır. Başarılı olmada büyük bir öneme sahiptir fazla sayıda akademik kelime bilmek. Bu nedenle, YDS hazırlık kursu kampüslerindeki YDS hazırlık kursu seminerlerinde hazırlanan  YDS hazırlık kursu  programlarında, özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları öğrenciye verilir ve tüm alıştırmaların eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Bu aşamada, öğrenci çok yakından izlenir ve alıştırmaları tamamen yapması için uyarılarda bulunulur.
  • YDS hazırlık kursu etkinlikleri kapsamında yapılan YDS hazırlık kursu organizasyonlarındaki YDS hazırlık kursu panellerinde, YDS hazırlık kursu programını uygulayan eğitmenler, kesinlikle bu işin uzman hocasıdır ve İngilizce öğretmeyi bilirler.
  • YDS hazırlık kursu departmanlarındaki YDS hazırlık kursu sınıflarında öğrenci arzu ettiği taktirde, kendisinde eksik gördüğü tek bir yanı içim bile hazırlık kursuna katılabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Yds hazırlık kursu programına olabildiğince erken başlamak öğrenci açısından çok yararlıdır. Ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi olur. Bu şekilde, öğrenci hazırlanmak için ihtiyacı olan zamanı bulur ve aynı zamanda da eksik yanları varsa çalışırken bile oluşabilen bu eksik yanlar için çalışma zamanından faydalanır.
  • Şayet sınavdan yüksek bir not elde etmek gerekirse, birebir özel ders alınması önerilir. Zira, özel derste konular daha kısa bir süre de biter ve elde edilen sonuç çok daha olumludur.
  • YDS özel dersin pahalı olduğu fikrini kafanızdan atın. Çünkü, kalabalık gruplarla yapılan kurlarda işlenmesi ve bitirilmesi gereken konuların alacağı zaman, özel derse oranla en az 2-3 misli daha uzun sürer. Oysa, özel ders, daha kısa sürer ve kıssa bir zaman diliminde ödenen fiyatla uzun bir zaman diliminde ödenen neredeyse denktir.


Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.