Yds Hazırlık KursuYDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMLARI

Yds Hazırlık Kursu Programları İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu)
2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  Yds Hazırlık Kursu)

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu): YDS hazırlık kursu branşında  YDS hazırlık kursu merkezindeki YDS hazırlık kursu sahasında faaliyette bulunan ve YDS hazırlık kursu merkezinde kurulmuş YDS hazırlık kursu eğitim departmanındaki YDS hazırlık kursu öğretilerinde, bireysel YDS hazırlık kursları için özel hazırlanmış ve birebir düzenlenen özel YDS hazırlık kursu çerçevesinde, bir kişi için hazırlanan kendine özgü ve özel bir içeriği olan, öğrenciyi kesinlikle başarıya taşıyacak özellik, incelik ve niteliklere sahip olan, yüzde yüz başarı ve yüksek skor almaya odaklanmış, YDS öncesi hazırlık yapan öğrencinin YDS sınavında başarılı olmada çok önemli bir rolü olan akademik kelimeler konusunda ilerlemesini temin eden, özellikle YDS sorularının çözümü hakkında verdiği ayrıntılı bilgilerle öğrencinin bu konuda içinin rahatlamasını sağlayan,   YDS sınavının geneli hakkında verdiği bilgilerin yanı sıra özeli hakkında da bilgiler veren  bu uzmanlar tarafından hazırlanan düzenlemelerin uygulandığı YDS hazırlık kursu programına birebir özel YDS hazırlık kursu almak üzere kayıt yaptıran ve başlayan öğrenciler, YDS hazırlık kursu programının hangi günlerde uygulanmasını istediklerini bildirirler. Öğrencilere bu konuda bir söz hakkı ve öncelik verilir.

 YDS hazırlık kursu dalında YDS hazırlık kursu ana kampüslerindeki YDS hazırlık kursu platformunda gerçekleştirilen ve  YDS hazırlık kursu aşamasında ki YDS hazırlık kursu seminerlerinde, özel  YDS hazırlık kursu programlarımız arasında yer alan ve YDS hazırlık kursu için verilen öğretimlerdebu tür bir önceliğin öğrenciye verilmesindeki amaç, YDS hazırlık  kursuna katılmaktan ötürü günlük yaşamında meydana gelmesi olası bazı aksama ve sorunları ortadan kaldırmaya yönelik bir düzenleme olmasındandır. Böylece, günlük yaşamını yada iş hayatını sürdüren öğrenci, diğer taraftan da gereksinimi olan eğitimi almış olur.

YDS hazırlık kursu forumlarında YDS hazırlık kursu verilen dershanede kurulmuş YDS hazırlık kursu kampüslerindeki YDS hazırlık kursu kategorisinde mevcut YDS hazırlık kursu eğitim etkinliklerinde  tertip edilen, birebir özel YDS hazırlık kursu programlarının kaç dersten oluşması gerektiği, öğrencinin İngilizce seviyesine, bilgi ve birikimine bağlı olarak karar verilen bir durumdur. Ama şurası kesin, uygulanan YDS hazırlık kursu  programı öğrencinin tüm eksik ve yetersiz bilgilerini tamamlayıcı ve onarıcı bir yapı ve karakterde olasıdır. Ayrıca program, kesinlikle ve kesinlikle,kişiye özgü ve özel bir Yds hazırlık kursu programı ”  olup tüm en ince ayrıntıları, incelikleri ve özellikleri ile uygulanır.

2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  Yds Hazırlık Kursu): YDS hazırlık kursu ile ilgili organizasyonlarda  YDS hazırlık kursu ana ünitelerindeki YDS hazırlık kursu departmanlarında yapılan YDS hazırlık kursu seanslarındaki YDS hazırlık kursu ile ilgili uygulanan organizasyonlarda, sayıca az olan öğrencilerle yapılan YDS hazırlık  kurslarının üstünlüğü her geçen yıl içinde tartışılmaz bir biçimde ortaya çıkmaya başlayınca, YDS hazırlık kursu platformunda grubu oluşturan öğrenci sayısında bir azalmaya gidildi ve gruplar küçüldü. Böylece öğrenciler;  YDS hazırlık kursu departmanındaseviyeleri bir birine çok yakın, uyumlu 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda ayrı ayrı kurs görmelerine rağmen sanki birebir özel YDS hazırlık kursu alıyormuş gibi uygulanan, YDS sınavından önce yapılması gereken çalışmaları öğrenciye bir seminer havasında sunan, içerdiği açık, net ve kolay anlaşılır bilgilerle ve açıklamalarla öğrenciye çok büyük yararlar sağlayan, tüm bu temel bilgilerin öğrencide yarattığı olumlu hava ile onları YDS sınavına kadar sıkı bir çalışmaya zorlayan YDS hazırlık  kursu programlarında yer alarak, kalabalık gruplara oranla çok daha kaliteli ve nitelikleri olan bir kurs  almaya başladı. 

YDS hazırlık kursu branşında yapılan ve  YDS hazırlık kursu organizasyonlarındaki YDS hazırlık kursu platformunda verilen YDS hazırlık kursu eğitim etaplarında ki YDS hazırlık kursu için yapılan eğitimlerinde, mini gruplar için organize edilen YDS hazırlık kursu programlarının bu grupların bu şekilde 4 kişiden kurulması tamamen bilimsel araştırmaların sonuçlarına dayalı bir uygulamadır. Elde edilen verilere göre grup şeklinde yapılan kurslarda bilimsel açıdan en elverişli ve olumlu kursların mevcudun 4 öğrenci olması ile sağlandığı açık ve net bir biçimde kanıtlandığından 4 ve daha az öğrenciden kurulmuş küçük gruplarda yapılan kursların , daha  kalabalık olanlara kıyasla çok daha iyi sonuçlar verdiği herkes tarafından bilinmektedir.

YDS hazırlık kursu alanında  YDS hazırlık kursu ana platformundaki YDS hazırlık kursu için hazırlanmış organizasyonlarda,  işte biz de bu gerçekten yola çıkarak, YDS hazırlık kursu bölümlerimizde ki mevcut YDS hazırlık kursu eğitim faaliyetlerinde,  kurs verilen grupların sayısı 4 veya daha az öğrenciden  oluşturarak öğrenci lehine düzenlemeler yaptık. YDS hazırlık kursu platformunda  mini gruplar için düzenlenen YDS hazırlık kursu programlarında  yaptığımız bu düzenlemeler ve uygulamalarla öğrenciler çok büyük avantajlara ulaştı. Artık rahatça anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilir hale geldiler.  Ayrıca, YDS hazırlık kursu programlarının uygulama aşamasında eğitmenler öğrencilerle çok daha fazla ilgilenebilir duruma kavuştular. Elbette, tüm bu olumluluklar birleşince ortaya sınavdan çok daha iyi sonuçlarla ayrılan öğrenciler çıktı.

YDS HAZIRLIK KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  YDS hazırlık kursu için yapılan seminerlerde ve  YDS hazırlık kursu programlarında yer alan ve kayıt yaptıran öğrencilere  bağlayıcı bir etki yaratan onları huzursuz ve tedirgin ederek odaklanmalarını bozan  ” SENET ”  yapılmaz. Öğrenci isterse ödemelerini haber vermek koşulu ile taksitle de ödeyebilir.
  •  YDS hazırlık kursu kapsamındaki YDS hazırlık kursu programlarına katılan öğrencilere, programın uygulama aşamasında sadece eksik bilgileri tamamlayıcı bilgi verilmez. Beraberinde, sınavda soruların doğru ve daha çabuk yanıtlanmasında % 100 rol oynayan ve etkileyen sınav teknikleri ve taktikleri YDS hazırlık kursları ” da verilir.
  • YDS sınavının kalbi çok sayıda akademik kelime bilgisidir. Çok sayıda akademik kelime bilenlerin geçme şansı bilmeyenlere oranla daha çoktur. Bu nedenle, YDS hazırlık kursu platformunda ki  YDS hazırlık kursu programında yer alan öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar dağıtılır ve tüm bu alıştırmaların eksiksiz bir biçimde tamamlanması istenir. Böylece, akademik kelime bilgisi gelişen ve bildiği kelime sayısı  artan öğrencilerin sınavda  başarılı olama ihtimali artar.
  • YDS hazırlık kursu için hizmet veren birimlerde  YDS hazırlık kursu çerçevesinde düzenlenen YDS hazırlık kursu programlarını yöneten ve kurslarda görev alan YDS hocaları konularında deneyimli yılların bilgi birikimine sahip gerçek  profesyonellerdir.
  • YDS hazırlık kursu için YDS hazırlık kursu departmanında uygulanan YDS hazırlık kursu programında,  isteyen öğrenci, sadece tek bir konu hakkında da örneğin zamanlar gibi kurs alabilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • YDS sınavına hazırlanırken özellikle yüksek bir nota gereksinim varsa, özel birebir YDS hazırlık kursu alınmalı. Yüksek not almanın yolu ayrıntılarda gizlidir. Tüm ayrıntıları bilmeden kaba taslak yapılmış bir çalışma ile yüksek not almak mümkün değildir. Bu nedenle birebir özel kurs alınması önerilir.
  • YDS sınavına hazırlanırken birebir özel kurs  alınsa bile, sınava girecek olanların kurs dışı bireysel kendini geliştirici ve seviye yükseltici çalışmalar yapması zorunludur.
  • Özel kursta bile hoca kelimeleri kafanıza yazamaz. Bu bireysel bir sorundur ve bireysel çalışmalarla çözülür. Bu nedenle kurs dışı gün ve saatlerde olabildiğince çok sayıda akademik kelime öğrenmek sınavda başarılı olmak açısından olmazsa olmazlardan biridir.