YDS HAZIRLIK DERSLERİ PROGRAMI

Yds Hazırlık Dersleri Programı İçeriği

1 –  Yds Hazırlık Dersleri ( Birebir Özel Yds Hazırlık Dersleri )
2 –  Yds Hazırlık Dersleri  ( 4 kişilik  Grup  Yds Hazırlık Dersleri )

Yds Hazırlık Dersleri
1 – YDS HAZIRLIK DERSLERİ ( BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK DERSLERİ):
YDS  hazırlık dersleri
merkezinde yer alan YDS  hazırlık dersleri eğitim platformundaki YDS hazırlık dersleri programına birebir bir şekilde katılan aday öğrenciler, YDS hazırlık dersleri programının uygulanacağı günleri ve saatleri kendi belirleme hakkına sahip olur. Öğrenciye bu tür bir hakkın verilme nedeni,  YDS  hazırlık derslerinin işleneceği günlerde özel yaşamında olabilecek aksaklıkları ve sorunları önlemek amacını taşır. Bu şekilde öğrenci rahatlatılır  ve ders aldığı için günlük işlerini aksatmaz ve normal yaşamına devam eder. Adayın YDS hazırlık dersleri sırasında moralinin düzgün olması, uyum sağlaması açısından onun işini kolaylaştırır.

YDS  hazırlık dersleri  temel birimlerindeki   YDS  hazırlık dersleri panellerinde uygulanan YDS hazırlık dersleri programında, kaç  ders verilmesi gerektiği, öğrencinin seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu nota bağlı olarak uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve bu işlemden ve tespitten sonra kişiye özgü  YDS  hazırlık dersleri “ devreye sokulur.

2 – YDS HAZIRLIK DERSLERİ ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla YDS HAZIRLIK DERSLERİ): YDS  hazırlık dersleri için düzenlenen etkinliklerde YDS  hazırlık dersleri kampüslerindeki  YDS  hazırlık dersleri birimlerinde tatbik edilen YDS hazırlık dersleri programında seviyeleri bir birine mümkün olduğu kadar yakın olan öğrencilerden seçilen 4 kişi ile grup dersleri de almak mümkün. Oluşturulan bu 4 kişilik gruplarda, öğrenciler kalabalık gruplarda yapamadıklarını yapar ve rahatlıkla soru sorabilirler. Grubun sayısı az öğrenciden oluştuğu yani sınıf mevcudu az olduğu için,  YDS  hazırlık dersleri süresinde YDS eğitmenleri de rahat eder ve öğrencilerle hem bir bir ilgilenebilir hemde rahatça iletişim kurabilirler. Şartlar bu şekilde gelişince eğitimin kalitesi artar ve olumlu sonuçlar elde edilmesine aracı olur.

YDS HAZIRLIK DERSLERİ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  •  YDS  hazırlık dersleri merkezlerindeki YDS  hazırlık dersleri öğretilerinde YDS hazırlık dersleri programında ilk neden bizde öğrenci  SENET imzalamaz. Ödemelerin tarihlerin kendi belirler ve taksitle ödemelerini yapar.
  • Sınav akademik kelimeler konusunda çok önem taşır. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse sınavda başarılı olmak o denli kolaylaşır.Bu nedenle YDS  hazırlık dersleri ünitelerindeki  yer verilen YDS hazırlık dersleri programında özel bir biçimde  akademik kelime çalışmaları hazırlanır ve bunlar öğrencilere çalışılması kaydı ile verilir. kelimelerin çalışılması sürecinde, öğrenciler yakından izlenir ve kontrol edilir çalışmayanlar  derhal uyarılır.
  •  YDS  hazırlık dersleri birimlerindeki YDS  hazırlık dersleri kampüslerinde hazırlanan YDS hazırlık dersleri programının uygulama aşamasında eğitim alan öğrencilere sadece sınav bilgileri verilmez. Bu bilgileri,n yanı sıra YDS sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilir ve böylece sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanması sağlanır.
  • YDS  hazırlık dersleri temel birimlerimizde  düzenlenen  YDS  hazırlık dersleri seminerlerinde ki  YDS hazırlık dersleri programının uygulayıcısı eğitmenlerin tamamı uzmanlık seviyesinde ki hocalardan oluşur.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  •  YDS sınavının ne denli zor bir sınav olduğu ve sınavı geçmenin insanları zorladığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu nedenle, yüksek not elde edilmesi istenen öğrencilerin iyi bir uzmandan birebir özel ders alması önemle önerilir.Özel dersin pahalı olduğu gibi bir fikre kapılmadan mutlaka geçmek zorunda olanlar özel ders almalı. Ayrıca, pahalı denen özel dersin, kalabalık gruplar ile yapılan eğitimlerde kıyasla 3 kere daha kısa sürdüğü bilinsin. Uzun sürede ödenen küçük, küçük ücretler ile kısa sürede ödenen ve daha fazla gibi görünen ücretler sonuçta aynıdır. Denemek anlamak demektir. Deneyen anlar.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.