Yds Hazırlık DersiYds Hazırlık Ders Programı

Yds Hazırlık Ders Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Dersi ( Birebir Özel Yds Hazırlık Dersi )
2 – Yds Hazırlık Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Dersi )

1 – YDS HAZIRLIK DERSİ (BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK DERSİ): Yds hazırlık dersi dershanelerinde Yds hazırlık dersini birebir tek başına hoca ile karşılıklı özel YDS hazırlık dersi şeklinde almak için, YDS hazırlık dersi programına iştirak eden öğrenci, hiç karşılıksız programın işleneceği gün ve saatleri bizzat kendi belirler ve bu şekilde, ders almaktan ötürü özel yaşamında bir sıkıntı yaşamaz.  Bir yandan ders alır, diğer yandan da günlük yaşamını sürdürür.

Yds hazırlık dersi merkezinde ki Yds hazırlık dersi birimlerinde birebir yds hazırlık dersi programına katılmak isteyen ve baş vuran öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, yapılan seviye sınavından elde edilen bulgulara ve YDS sınavında almak istediği NOTA göre, uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve ” kişiye özel yds hazırlık dersi programı ” uygulamaya konur.

2 – YDS HAZIRLIK DERSİ ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS HAZIRLIK DERSİ): Yds hazırlık dersi ana kampüsünde ki Yds hazırlık dersi platformunda düzenlenen Yds hazırlık dersi panellerinde , seviyeleri bir birine eşit yada çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden gruplar oluşturulur. Oluşturulan bu  gruplar, farklı seviyelerde olup herkese uygun seviyede bir grup vardır. Gruplara katılarak da Yds hazırlık dersi alınabilir.

Yds hazırlık dersi bölümlerimizde organize edilen Yds hazırlık dersi etkinliklerinde, YDS gruplarının 4 kişiden oluşturulması bilimsel verilere dayalı bir düzenlemedir. Yapılan araştırmalara göre, 4 kişiden oluşan gruplarda yapılan YDS hazırlık dersi olumlu sonuçlar vermektedir.

Bu nedenle, Yds hazırlık dersi ünitelerinde ki Yds hazırlık dersi departmanında uygulanan Yds hazırlık dersi seanslarında,  gruplar 4 kişiden kurulur ve eğitim yapılır. Öğrenci sayısı az olduğundan ötürü gruplarda YDS hazırlık dersi  alan öğrenciler, kalabalık gruplarda var olmayan ” soru sorabilme fırsatını ” yakalar.

Ayrıca, eğitmen bu durumdan istifade ederek, her bir öğrenci ile teke, tek iletişim kurabilir ve onlarla birebir karşılıklı ilgilenebilir.

NEDEN BİZ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Yds hazırlık dersi birimlerindeki Yds hazırlık dersi programına katılan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci, ödemelerini taksitlerle tarihini önceden bildirerek, istediği zamanlarda yapar.
  • Yds hazırlık dersi platformundaki Yds hazırlık ders programı sürecinde, YDS sınavında başarıda çok önemli bir role sahip olan akademik kelime bilgisi konusunda öğrencilere kelime haznelerine yardımcı olmak ve geliştirmek için özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve bu alıştırmaların tamamının eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Bu dönemlerde, öğrenci çok yakından izlenir ve kelimelerle ilgili alıştırmaların yapılıp yapılmadığı denetlenir.
  • Yds hazırlık dersi departmanlarında hazırlanan Yds hazırlık dersi programı sırasında, öğrenciye gerekli olan İngilizce bilgilerinin beraberinde, YDS sınavında işini kolaylaştıracak, soruları doğru ve hızlı yanıtlamasına destek olacak olan, “ Yds Sınav Çözüm teknikleri Eğitimi de ” verilir.
  • Öğrenci isterse, kendisinde yetersiz gördüğü sadece tek bir bölüm için de Yds hazırlık dersi programına katılabilir.Yds Hazırlık DersiÖĞRENCİLERE TAVSİYELER :YDS sınavında mutlaka başarılı olmak istenirse YDS özel ders alın. Özel ders almaktan korkmayın. pahalı değildir. Zaten,  yapılan harcamalar YDS sınavının kazanılması ile geri dönecek harcamalardır.Sınav sürecinde özel ders bile alsanız kendinizi geliştiren çalışmalar yapın. Akademik kelime dağarcığınızı yapılan çalışmalarla geliştirin ve kelime sayısını arttırın.Akademik seviyede çok sayıda kitap, dergi, makale ve gazeteler okuyun ve çözmeye çalışın. Bu tür çalışmalar sizi okuma parçalarının çözümüne hazırlar ve işinizi kolaylaştırır.Dil bilgisinde çok, çok önemli olan bazı konuları mutlaka bilin. Ama bu çalışma biçiminde ders geçme anlayışında olmasın. Gerektiğinde kullanabileceğiniz şekilde çalışın.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.