Yds Dil Kursu BakırköyYDS ETKİNLİKLERİ HAKKINDA

YDS  Etkinlikleri Hakkında Bilgi

1 – YDS Etkinlikleri ( Birebir Özel YDS dersi )
2 – YDS  Etkinlikleri ( 4 Öğrenci ile  YDS dersi )

1 – YDS  Etkinlikleri ( Birebir Özel YDS dersi ): YDS  etkinliklerinin gerçekleştirildiği merkezde YDS etkinlikleri kapsamında ve YDS  etkinlikleri çerçevesinde, bireysel YDS tarzında ve özel bir şekilde  verilen YDS derslerinde, öğrenciler YDS etkinlikleri konusunda bir numara olan, kuruluşundan gelen özellikleri yüzünden öğrencileri rahatlatan, ders alma süresini inanılmaz oranlarda kısaltan, YDS sınavı hakkında verdiği bilgilerle sınavı öğrenciler için kolaylaştıran, onların bu sınavı geçeceğine onları inandıran ve morallerini sınav öncesinde azami yükselten YDS  etkinlikleri programlarının uygulandığı eğitimler alırlar.

  • YDS  etkinlikleri için yapılan seanslarda YDS  etkinliklerinin gerçekleştirildiği mekanlarda YDS  etkinliklerinin yapıldığı süreçte uygulanan  YDS  etkinlikleri programlarına birebir ders almak hedefi ile dahil olan öğrencilere, derslerin yapılacağı gün ve tarihleri tespit edebilme olanağı sağlanır.
  • YDS etkinlikleri isimli organizasyonlarda YDS  etkinlikleri kampüslerinde YDS etkinlikleri ile uygun bir şekilde yapılan eğitim seminerlerinde, öğrencilere uygulanan YDS  etkinlikleri programı her açıdan öğrenci için yararlı, birebir uyumlu ve çok etkilidir.  Uygulama sona erdiği zaman, öğrencinin artık sınav ile ilgili bir sorunu kalmadığı gibi tam olarak her açıdan sınav hazır hale getirilir.

2 – YDS  Etkinlikleri ( 4 Öğrenci ile  YDS dersi ): YDS etkinlikleri kapsamında YDS  etkinlikleri için düzenlenen panellerde YDS etkinlikleri  sürecinde çoklu bir türde YDS dersi almak isteyen öğrenciler, grup halinde ders almalarına rağmen onlara bireysel YDS dersi aldıklarını zannettiren, kaynağında var olan bilgileri ile öğrencilere anlamadıkları konularda yardım ederek onların hem anlatılanları kolayca anlamasını sağlayan hemde öğrenim süresini kısaltan, sınav öncesi öğrencilerin morallerini yüksek tutan ve sınav konusunda genelin yanında özel bilgilerde veren programlar eşliğinde YDS dersi alırlar.

  • YDS etkinlikleri platformunda YDS  etkinlikleri adına yapılan seminerlerde mevcut YDS etkinlikleri ile ilgili öğretilerde organize edilen YDS  etkinlikleri programında yer alan öğrenciler 4 kişiden oluşur. Bunun nedeni çoklu ders yapılan gruplarda öğrenci sayısı ne kadar az olursa verilen dersin kalitesi o denli artar.
  • YDS etkinlikleri içeriğinde YDS  etkinlikleri için kurulan organizasyonlarda yer alan YDS dersi öğretilerinde, derslere giren eğitmenler kesinlikle YDS konusunda uzman ve akademik kariyeri olan kişilerdir.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  • YDS  etkinlikleri çerçevesinde yapılan ve YDS etkinlikleri bünyesinde bulunan YDS derslerine özel, birer yada çoklu gruplara iştirak ederek YDS dersi  alan öğrencilere ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci ödemelerini taksite bağlayabilir.
  • YDS  etkinlikleri için kurulan kampüslerdeki YDS  etkinliklerinin içeriğinde yer verilen YDS dersi hakkında ki programlarda, YDS sınavının tümü hakkında genel bilgiler ve beraberinde sınav çözüm teknikleri yada sınav çözüm taktikleri ile ilgili açıklamalar da verilir.
  • YDS  etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ve YDS etkinlikleri beraberinde yapılan YDS derslerinde öğrencilerin akademik kelimeler ile ilgili yanları da göz önüne alınır ve bu konuda onların kelime haznelerinin gelişmesi için gereken her şey yapılır.
  • YDS etkinlikleri ile ilgili olarak hazırlanan sınıflarda ve YDS etkinliklerinde hem bireysel ders alan öğrencilere hemde çoklu ders alan grup öğrencilerine tertip edilen YDS dersi ile ilgili programlarda öğrenci isterse zayıf olduğu tek bir yanı için bile ders alabilir.