YDS EĞİTİMİ PROGRAMI İÇERİĞİ

Yds EğitimiYds Eğitimi Programı İçerik Bilgileri

1 – Yds Eğitimi ( Birebir Özel Yds Eğitimi )
2 – Yds Eğitimi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Eğitimi )


1 – YDS EĞİTİMİ  ( BİREBİR ÖZEL YDS EĞİTİMİ ):
 YDS eğitimi etkinlikleri kapsamında bulunan  YDS eğitimi ana merkezindeki YDS eğitimi platformunda gerçekleştirilen YDS eğitimi etaplarında ki YDS eğitimi uygulamalarında, birebir olarak uyarlanan özel YDS  eğitiminde verimlilik  ve performans sonuçları çarpıcı rakamlarla açıklanan, bu YDS eğitiminin uygulanması ile  öğrencilerin inanılmaz başarılara imza attıkları görülen, kesinlikle ve mutlaka YDS sınavında yüksek skor almaya ve başarıya odaklanan, öğrenciye YDS sınavında sorulan sorular hakkında açıklamalar yaparak onları bu konuda aydınlatan ve YDS  öncesi böyle bir bilgi sahibi olan öğrenciyi rahatlatan, özellikle akademik kelimeler hakkında verilen alıştırmalarla öğrencinin YDS de kelime haznesini genişleten ve bildiği kelimelerin sayısını çoğaltan,  YDS sınavının en zor bölümü olan okuma parçalarında sorulan soruların ne türlü yanıtlanması gerektiğini öğrenciye bir, bir öğreten bilgilere içeriğinde yer veren programlarla desteklenen   bu birebir YDS eğitimini  YDS eğitimi panellerinde özel olarak  almak için kuruma kayıt olan aday  öğrenciler, öncelik olarak istedikleri zamanda  eğitim alabilme hakkı kazanır.

YDS eğitimi ana kampüslerindeki YDS eğitimi departmanlarında ve YDS eğitimi verilen aşamada ki YDS eğitimi sürecinde bireysel bir tarzda yer alan YDS  eğitiminde bu öncelik öğrenciye bir getiri şeklinde  yansır ve öğrenci, özel yaşamında hiç bir değişiklik yapmaksızın, onu taşıdığı özellikleri ve içeriği ile başarıya ulaştıracak  YDS eğitimini alabilir. Bu durumda öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği bir sorun şeklinde görülse de, sorun öğrencinin seviyesine ve YDS sınavında almak istediği nota ve  eğitimlerde ki algılama kapasitesine bağlı olarak uzman hocalar tarafından çözülür. Bu sorun çözüldükten sonra özel olarak sadece o öğrenci için bir YDS eğitim programı hazırlanır ve ta bulunan her öğrenciye teker, teker ulaşabilmesi ” kişiye özgü ve özel nitelikli  YDS eğitimi “ başlar

2 – YDS EĞİTİMİ ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS EĞİTİMİ ): Zaman, zaman kalabalık grupların kargaşasından, YDS eğitiminde oluşan kalite eksikliğinden, YDS eğitimi sürecinde mevcut YDS eğitimi seminerlerinde ortaya çıkan kötü sonuçlardan sakınmak ve daha kaliteli bir YDS  eğitimi almak amacı ile   oluşan talep sonucu, mevcudu az olan küçük gruplarla da YDS eğitim programları düzenlenir. YDS eğitimi ile ilgili olarak hazırlanan organizasyonlarda, toplu grup şeklinde  uyarlanan özel YDS  eğitiminde 4 kişi ile yapılmak üzere  düzenlenen bu eğitimlerde  uygulanan  YDS eğitim programlarının gruptaki her öğrenciye teker, teker ulaşabilme özelliğine sahip olması, öğrencilere her açıdan ve YDS sorularının çözüm teknikleri de dahil olmak üzere eğitimler vermesi,  öğrencilerin kelime haznelerini geliştirici ve bildikleri kelimelerin sayısını arttırıcı özelliklere sahip özel alıştırmalar içermesi grup şeklinde verilen YDS eğitimlerinde öğrencilere çok büyük yararlar sağlar. Bu özellik ve nitelikleri taşıyan YDS eğitim programlarının işi bilen uzman hocalar aracılığı ile uygulanması sonucunda ortaya olağan üstü ve inanılmaz sonuçların çıkmasına neden olur.
YDS eğitimi vermek için kurulan ünitelerdeki YDS eğitimi  seminerlerinde, toplu olarak  düzenlenen özel YDS  eğitiminde  çok değişik ve farklı özellikte ki YDS eğitim programlarının uygulandığı bu gruplar seviyeleri bir birine çok yakın yani denk olan öğrencilerden seçilerek 4 kişiyi aşmamak şartı ile homojen bir biçimde oluşturulur. Neden 4 kişi: Çünkü, grup sayısı ne kadar az olursa verilen eğitim o derece de yerine varır ve verimli olur.

YDS eğitimi seanslarında ve YDS eğitimi forumlarındaki YDS eğitimi etkinlikleri çerçevesinde, kalabalık gruplarla yani 4 kişiden fazla öğrenci olan gruplarla yapılan YDS  eğitimlerinde, öğrenci kolay, kolay soru sorma fırsatı bulamaz kalabalık yüzünden. Ayrıca, eğitim veren hoca da öğrenciler ile pek ilgilenemez . Oysa, 4 kişilik YDS  gruplarında hoca her öğrenci ile teker, teker iletişim kurabilir ve ilgilenebilir. İşte tüm bu nedenlerden ötürü gruplar 4 kişiyi aşmamak üzere planlanmıştır. Bu verilen YDS eğitimine büyük bir kalite katar ve çok olumlu  sonuçlar elde edilir.

YDS EĞİTİM İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS sınavında  başarılı olmak için çok sayıda akademik kelime bilmek bu işin püf noktalarından biridir. Bu nedenle, YDS eğitimi verilen özel bölümlerimizde,  toplu veya birebir olarak  düzenlenen YDS  eğitiminde özel olarak hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar  YDS eğitimi alan öğrencilere dağıtılır ve bu kelime alıştırmalarının eksiksiz ve tam bir şekilde yapılması istenir. Bu çalışmalar boyunca alıştırmaları yapması istenen öğrenciler çok sıkı bir biçimde takip edilir ve çalışmayanlar derhal uyarılır.
  • YDS eğitimi verilen sınıflarda, hem toplu hemde birebir olarak  düzenlenen YDS eğitim programına katılan aday öğrencilere, onları YDS eğitimi aldıkları kuruma bağlayan beğenmeseler bile devam etme zorunda bırakan ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci, ödemelerini kendi belirlediği zaman aralıkları ile belirlediği tarihlerde taksitle yapar.
  • YDS eğitimi konusunda yapılan düzenlemelerde,  uygulanan YDS eğitim programının her aşamasında öğrencilere sadece YDS sınav bilgisi değil aynı zamanda onun sınavda doğru ve daha hızlı yanıt vermesini sağlayan ” YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  eğitimi ”  de verilir.
  • YDS eğitimi faaliyetleri kapsamında uygulanan YDS eğitim programlarında görev yapan eğitmenler, bu eğitim konusunda yıllarca çalışmış, eğitim vermiş ve çok deneyimli gerçek, öğretmesini çok iyi bilen YDS hocalarından oluşur.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

Son zamanlarda gelen ve YDS eğitimi isteyen tüm öğrencilerin yasal sınır olan 55 puanın üzerinde not almak istedikleri gözlemlendi. Bu durumdan anlaşılıyor ki bu konuda büyük bir rekabet var. İstenen notlar oldukça yüksek. Bu nedenle, eğitim için baş baş vuran ve kayıt olan öğrencilerin şayet kendilerinden bu şekilde yüksek bir skor almaları isteniyor ise, birebir özel YDS eğitim programına katılmaları önemle önerilir. Bu şekilde hedefe ulaşmak hem kısa sürede hemde kesinlikle kolay olur.