Yds EğitimiYDS EĞİTİMİ PROGRAMI İSTANBUL / BAKIRKÖY

Yds Eğitimi Programı İstanbul / Bakırköy İçeriği

1 – Yds Eğitimi ( Birebir Özel Yds Eğitimi )
2 – Yds Eğitimi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Eğitimi )

 

1 – YDS EĞİTİMİ (BİREBİR ÖZEL YDS EĞİTİMİ ): YDS eğitimi adına yapılan organizasyonlardaki YDS eğitimi için özel olarak yapılandırılan YDS eğitimi platformundaki YDS eğitimi seansları sırasında , birebir bir şekilde düzenlenen özel YDS eğitimi kapsamında ,  YDS eğitimi ile YDS sınavında mutlaka başarılı olmak   isteyenler, özel olarak yüksek bir not elde etmek zorunda olanlar, YDS sınavına zamanı az kalanlar, seviyesi düşük olduğu için kesinlikle YDS  eğitimi almak zorunda olanlar, birebir YDS eğitiminin ne kadar faydalı olduğunu bilen ama YDS deneyimi olmayan  insanlar için  özel tasarlanmış, düzenlenmiş ve bu eğitime katılanları amaçlarına ulaştırabilecek düzeyde ve kalitede   daha ilk anda öğrencileri olumlu bir şekilde etkileyerek onların  YDS sınavında başarılı olacağına dair olan inancını tazeleyen  YDS eğitimi programları hazırlandı.

Bu  YDS eğitimi birimlerindeki YDS eğitimi programını YDS eğitimi kampüslerinde teke, tek özel eğitim şeklinde almak isteyen ve bu nedenle kayıt yaptıran öğrenci için  YDS eğitimi programının hangi günler uygulanması gerektiği konusunda öğrenciye serbestlik verilir ve aday öğrenci, kendi günlük yaşamını da hesaba katarak, yaşamında bir değişiklik olmayacak biçimde gün ve saatleri vede başlama tarihini belirleyebilir.

YDS eğitimi için ayrılan sınıflardaki YDS eğitimi için yapılan organizasyonlarda ve YDS eğitimi için hazırlanmış eğitim etkinliklerinde,  öğrencinin kaç derslik bir  YDS eğitimi  alması gerektiğine, sınavda almak istediği nota, algılama kapasite ve performansına  ve  seviyesine göre uzman hocalar karar verir. Birebir özel YDS eğitimi alan öğrenci, yapılan seviye belirleme sınavından sonra eğitime başlar.

2 – YDS EĞİTİMİ ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla YDS EĞİTİMİ): YDS eğitimi panellerinde YDS eğitimi platformlarında  ki YDS eğitim hizmet alanlarında düzenlenen ve  toplu gruplarla yapılan YDS eğitimi için öğrencileri birebir olumlu yönde etkileyerek onlara çalışma sevinci ve azmi aşılayan, içindeki bilgilerle ve sistemlerle  YDS sınavında öğrencilerin işini  kolaylaştıran,   öğrencilere YDS sorularının yanıtları hakkında çok açık ve net bilgi ve öneriler sunan,  sıkıştığı anda öğrencinin aradığı soruların yanıtlarını içeren ve  öğrenci dostu olan özel YDS eğitimi programları hazırlanır. Bu programlarda YDS eğitimine katılanların seviyeleri göz önüne alınarak, düşük seviyede oluşan gruplara ayrı, daha yüksek seviyede bir araya gelen gruplara da ayrı çok kalabalık gruplarla yapılan YDS eğitimlerinde ortaya çıkan bir takım aksaklık, sorun ve olumsuz sonuçlarda düşünülerek ve bunlardan arındırarak  eğitim programları uygulanır. 

YDS eğitimi aşamalarında yer verilen YDS eğitim bölümlerimizin özel olarak gerçekleştirdiği  YDS eğitimleri programında seviyeleri denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda YDS eğitimi alınabilir. Bu gruplarda verilen YDS eğitiminin kaliteli ve nitelik açısından yeterli olabilmesi amacı ile grup sayıları 4 öğrenciden oluşturulmuş ve bu sayıda sabitlenmiştir. Böylece,  YDS eğitimini veren hoca her öğrenci ile birebir ilgilenebilir ve eğitim kalite kazanır  Ayrıca, öğrenciler bilmedikleri yada anlatılan konularla ilgili olarak soru sorabilme imkanı bulur.

NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK

 • İlk etapta, YDS eğitimi sistem ve denemeleri düzenlemelerinde YDS eğitimleri programında grup yada birebir YDS eğitimi almak üzere baş vuran aday öğrenciler ” SENET imzalamaz. Çünkü, senet imzalayan öğrenci kendisini eğitim almak zorunda gibi hissederek bundan huzursuz oluyor . Bu nedenle, senet imzalatma gibi bir uygulama yoktur. Ödemeler,aday öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitle gerçekleştirilir.
 • YDS sınavı tüm benzer akademik sınavlar gibi daha çok okuduğunu anlamaya yönelik akademik bir sınavdır. Bu tür sınavlarda ise çok sayıda akademik kelime bilmek sınavda başarılı olabilmek için öğrenciler pek bilmese ve önem vermese  de  çok yararlıdır. Bu nedenle YDS eğitimi seminerlerinde  ki  YDS eğitim departmanında, birebir ve  toplu  gruplarla yapılan YDS eğitimleri programında özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili kelime alıştırmaları öğrencilere dağıtılır ve çalışmaları istenir. Çalışmayan aday öğrenci uyarılır.
 • Akademik sınavlarda çok iyi seviyede İngilizce bilinse bile, sınavın karakteristikleri hakkında bilgi yoksa, başarılı olunamaz. Bu yüzden, YDS eğitimlerinde aday öğrencilere gramer bilgisi yanında ”  YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında  da eğitim ”  verilir.
 • YDS eğitim bölümünde tertiplenen YDS eğitim programını uygulayan eğitmenler, konularında yılların tecrübesine sahip bu tarz eğitim vermekte  uzmanlaşmış hocalardır.

  AMAÇ

  YDS eğitimi konusunda özellikle İstanbul da var olan kaliteli eğitim açığını kapatmak ve bu alanda iyi bir isim sahibi olmak.

  ÖĞRENCİYE ÖNERİ

  Sınavda özellikle yüksek bir not elde etmek amacı ile hazırlık yapan aday öğrenciler, bu amaca daha kolay ve kısa sürede ulaşabilmeleri için birebir özel YDS eğitimi almaları tavsiye edilir. Zira, özel eğitim karşılıklı birebir yapılacağından ve yüksek bir not elde edebilmek için YDS sınav hazırlığında ayrıntılara girmek gerektiğinden bu  yöntem çok daha yararlı ve  uygundur. Anlaşılmayan bir çok konu bu şekilde özel ders yöntemi ile açıklığa kavuşturulur ve adayın varmak istediği hedefe daha rahat ulaşılır.


  EĞİTİM PROGRAMINDA YER VERİLEN KONULAR

  İngilizce Zamanlar
  Edilgen Cümleler
  Şart Cümleleri
  İsim Cümleleri
  Edatlar
  Sıfatlar ve Zarflar
  Kipler
  Sıfat Cümleleri
  Dolaylı Cümleler
  Deyimsel Fiiller
  Yds Sınav Teknikleri ve Taktikleri hakkında bilgiler.