YDS KURSU BEŞİKTAŞ PROGRAMI

Yds Kursu Beşiktaş Programı İçeriği

1 – Yds Kursu Beşiktaş ( Birebir Özel Yds Kursu )
2 – Yds Kursu Beşiktaş ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Kursu )

1 – YDS KURSU BEŞİKTAŞ ( ÖZEL-BİREBİR YDS KURSU ): Yds kursu Beşiktaş faaliyetleri bünyesinde Yds kursu Beşiktaş için kurulan Yds kursu Beşiktaş merkezindeki  Yds kursu Beşiktaş platformunda düzenlenen Yds kursu Beşiktaş  seminerlerine birebir  özel şekilde kurs almak üzere katılan YDS öğrencisi, kursun hangi saat ve günlerde yapılmasına karar verme önceliği  kazanır. Kazandığı bu öncelik aracılığı ile, özel yaşımını rahatlıkla yaşar ve kurs günlerini ve tarihlerini özel yaşamına göre düzenler. Böylece, öğrencinin hayatında her hangi bir değişiklik yapma gereği kalmaz.

 Yds kursu Beşiktaş birimlerimizdeki Yds kursu Beşiktaş departmanında organize edilen Yds kursu Beşiktaş öğretilerine katılarak  YDS kursu Beşiktaş derslerini  alan öğrencinin, alması gereken  ders sayısını  tespit etmek ve YDS kursu Beşiktaş programını bu duruma göre düzenlemek için, öğrencinin YDS sınavında almak istediği NOT  ve  seviyesi göz önünde bulundurulur. Öğrencinin seviyesini belirlemek için özel hazırlanmış seviye tespit sınavı yapılır.

Tüm bu evrelerden sonra,  YDS kursu Beşiktaş birimlerinde uzmanlar kurulunun belirleyeceği sayıda ” Kişi Odaklı   YDS kursu Beşiktaş programı  ” başlatılır.

2 – YDS KURSU BEŞİKTAŞ (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS KURSU ):   Yds kursu Beşiktaş da yapılan YDS kursu Beşiktaş organizasyonlarındaki Yds kursu Beşiktaş panellerinde, bir birine çok yakın düzeyde olan  4 öğrenciden oluşturulan YDS gruplarına katılarak kaliteli, etkili ve çağdaş bir YDS hazırlığı geçirmek olası.

 Yds kursu Beşiktaş birimlerimizde kurulan ve Yds kursu Beşiktaş için özel hazırlanan sınıflarda, grupların 4 öğrenciden oluşturulması, öğrenci odaklı ve onların yararına yapılan bir düzenlemedir. Yapılan bilimsek incelemeler sonucunda, 4 öğrenciden oluşturulan YDS gruplarında verilen kurslarda elde edilen sonuçlar çok olumlu çıkmaktadır. Bu sebepten ötürü,  gruplar 4 öğrenciden oluşur.

YDS kursu Beşiktaş birimlerindeki YDS kursu Beşiktaş panellerinde, 4 öğrenciden oluşturulan bu YDS gruplarında, öğrenci 4 den daha kalabalık olan gruplarda verilen kurslarda bulunmayan, ” soru sorabilme olanağını” yakalar.

  Yds kursu Beşiktaş kampüslerinde verilen Yds kursu Beşiktaş seminerlerinde ki kursa katılan öğrencilere YDS  kursu Beşiktaş  programını uygulayan eğitmen, öğrenci sayısı az olduğundan, her öğrenci ile ayrı, ayrı birebir ilgilenebilir ve iletişim kurabilir.

YDS kursu Beşiktaş platformunda uygulanan YDS kursu Beşiktaş panellerinde düzenlenen YDS kursu Beşiktaş programında grupların bu özelliklere sahip olması,  grup şeklinde yapılan kursların kalitesini hiç kuşkusuz etkiler ve   birebir özel kurs kalitesine ulaştırır.

BİZİM SEÇİLME NEDENİMİZ

  • Yds kursu Beşiktaş seminerlerinde ki YDS kursu Beşiktaş öğretilerinde hazırlanan YDS kursu Beşiktaş  programının her iki ayağında da  yer alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Ödeme, taksitlerle ve öğrencinin isteği göz önünde bulundurularak alınır.
  • YDS sınavında, bilinen akademik kelimelerin sayısı başarıda çok etkili olur. Kim daha çok akademik kelime bilirse, o oranda başarılı olma şansı artar. Bu nedenle,  YDS kursu Beşiktaş ünitelerimizdeki  Yds kursu Beşiktaş için tertip edilen faaliyetlerde, özel hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar YDS öğrencilerine verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz yapılması ve tamamlanması istenir. Bu aşamada, öğrenci tarafımızdan sıkı bir denetim altına alınır ve alıştırmaların yapılması için sürekli uyarılır.
  • Yds kursu Beşiktaş etkinliklerindeki  YDS kursu Beşiktaş programı boyunca öğrenciye, YDS sınavında işine yarayacak ve çok yararlı olacak ” YDS  sınav çözüm teknikleri ” hakkında bilgiler verilerek sınavda soruları cevaplarken doğru ve daha çabuk bir şekilde soruları cevaplamasına  yardım edilir.
    Yds kursu Beşiktaş kampüslerindeki YDS kursu Beşiktaş programını uygulayan eğitmenler,  YDS sınavına hazırlık konusunda tam bir uzman ve çok tecrübeli, özellikle İngilizce eğitimin nasıl verilmesi gerektiğini bilen hocalardır.
  • Öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece YDS sınav teknikleri kursuna da katılabilir.


Yds Kursu BeşiktaşÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Önünde yeterli zamanı  olmayan öğrencilere, birebir Yds özel kurs almaları  önerilir. YDS sınavı için çok az zamanı kalan ve bu kısa sürede başarılı olması rastlantılara kalan öğrencilere birebir Yds  özel kurs  almaları önerilir.
  • İngilizcesi ne kadar iyi olursa olsun YDS sınav tekniklerini bilmeden, YDS sınavında başarı kazanmak pek mümkün değildir.Bu sebepten, özellikle de sınavdan yüksek bir NOT almak mecburiyeti olan öğrencilerin özel ders almaları ve YDS sınav teknikleri eğitiminden geçmeleri tavsiye edilir.
  • YDS hazırlık aşamasında, bol bol akademik seviyede makale ve kitap okumak sınavda okuma parçalarının anlaşılmasında çok önemli rol oynar.

Leave a Comment