Özel Yds  Dersi Programı

Özel Yds  Dersi Programı İçeriği

1 –  Özel Yds Dersi ( Birebir – Bireysel Özel Yds Dersi )
2 –  Özel Yds Dersi ( 4 kişilik – Grup  Özel Yds Dersi )

1- ÖZEL YDS DERSİ (BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ) : Özel YDS dersi için yapılan etkinliklerde yer alan Özel YDS dersi konusunda Özel YDS dersi merkezlerinde kurulan Özel YDS dersi platformunda ki özel YDS dersi öğretilerinde,  verilen dersler kapsamında Özel YDS dersi programına bireysel olarak tek başına   özel YDS dersi almak amacı ile katılan ve Özel YDS dersi programında yer alan  öğrenci, programın ne zaman uygulanması gerektiğine, gün ve saatlerine kendi, karar verir. Öğrencinin verdiği bu karar, bizi bağlar ve verilen karara göre dersler yapılır.  Öğrenciye bu tür bir ayrıcalık tanınmasında ki gaye,  çoğu öğrenci ders aldığı zaman günlük yaşamında ders almaktan ötürü bir sıkıntı yaşar. Yaşamında bazı değişiklikler yapma gereği doğar. Öğrenciye verilen bu ayrıcalık tüm bu sıkıntıların önüne geçer. Öğrenci Özel YDS dersi kampüslerinde hem gereksinimi olan özel YDS dersini alır,  hemde normal günlük yaşantısını sürdürür.

Özel YDS dersi  panellerindeki Özel YDS dersi alanında Özel YDS dersi departmanlarında ki Özel YDS dersi panellerinde düzenlenen özel YDS dersi  seminerlerinde uygulanan birebir özel YDS dersi öğretimini, almak üzere kayıt yaptıran  öğrencinin kaç ders alması gerektiği, öğrencinin İngilizce bilgisine sınavda elde etmek istediği PUANA göre  uzmanlar kurulu tarafından belirlenir.

Özel YDS dersi organizasyonlarında düzenlenen Özel YDS dersi kategorisinde Özel YDS dersi ünitelerimizdeki Özel YDS dersi seminerlerinde uygulanan Özel YDS dersi programları bünyesinde, tüm bu hazırlıklardan ve tespitlerden sonra gerçek anlamda ” kişiye özgü  özel YDS ders programı ” uygulanmaya başlar.

2 – ÖZEL YDS DERSİ (4 Kişiden Oluşturulan gruplarla ÖZEL YDS DERSİ ): Özel YDS dersi seanslarındaki Özel YDS dersi dershanelerinde yer alan Özel YDS dersi departmanlarında ki özel YDS dersi eğitim seminerlerinde  düzenlenen özel YDS dersleri sürecinde,  eşit yada hiç olmazsa denk seviyede olan öğrencilerden seçilen 4 kişi ile gruplar kurulur. Kurulan bu gruplarda yer alabilir ve birebir  özel YDS dersi kalitesine çok yakın niteliklerde YDS  eğitimi alabilirsiniz.

Özel YDS dersi kampüslerinde ki Özel YDS dersi birimlerinde hazırlanan özel YDS dersi eğitim hedefi güden çalışmalarda, gruplar tamamen bilimsel ve eğitimsel amaçlarla 4 kişiden kurulur. Zira, 4 kişiden kurulan gruplarda, özel YDS dersi yapmak kalabalık gruplarla yapılan YDS derslerine oranla çok daha verimli sonuçlar verir.

Çünkü, Özel YDS dersi verilen Özel YDS dersi öğretilerindeki grubun sayısı az olduğundan öğrenci anlamadığı bir şey olduğunda soru sorabilir ve yanıt alabilir.  Oysa, kalabalık YDS gruplarında gerçekleşen derslerde, kalabalık yüzünden öğrenci bu olanağı bulamaz.

Özel YDS dersi ünitelerinde tertiplenen Özel YDS dersi organizasyonlarında ki özel YDS dersi etkinlikler çerçevesinde uygulanan dersler kapsamında özel YDS derslerini veren eğitmen, mevcut sayısı az olunca, her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilme fırsatını yakalar ve iletişim kurması kolaylaşır.

ÖZEL YDS DERSİ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 • Özel YDS dersi bölümlerinde uygulanmakta olan özel YDS dersi kapsamında öğrenci hangi programda yer alırsa alsın, ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler taksitle, öğrencinin belirlediği doğrultuda ve tarihlerde yapılır.
 • Akademik kelime sayısı, bu sayı YDS sınavında başarılı olmada çok büyük bir önem taşır. Kim daha çok akademik kelime bilirse, bilenin sınavda bilmeyenlerden şansı daha fazladır. Bu nedenle, özel YDS dersi birimlerimizdeki özel YDS dersi eğitim departmanında  hazır edilen  akademik kelimelerle ilgili özel olarak hazırlanmış alıştırmalar öğrencilere verilerek bu alıştırmaların tümünün tam olarak yapılması ve bitirilerek özümsenmesi istenir. Bu süreç öğrenci için zordur ve çok yakından izlenir. Bu izlemeler sırasında, öğrenci sürekli desteklenir.
 • Özel YDS dersi eğitimler ve çalışmalar içinde ve  özel YDS dersi programlarının işlenme aşamasında, öğrenci İngilizce bilgileri dışında, ” YDS sınav çözüm teknikleri eğitimi ” ile de desteklenir ve YDS sınavında soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına destek sağlanır.
 • Özel YDS dersi organizasyonlarında  öğrenciler için düzenlenen  özel YDS ders programında görev alan ve ders veren eğitmenler, konusunda yıllar, yılı ders vermiş ve bu  konuda uzmanlaşmış gerçek YDS  sınav hazırlık hocalarıdır.


Özel Yds DersiÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

 •  Öğrencilerin, YDS hazırlık aşamasında bol, bol akademik seviyede kitap, dergi, makale okumasında, sınavda ki okuma parçalarının çözümünü kolaylaştıran özelliği vardır. Onun için, çok, çok okumak sınav için yararlıdır ve işi kolaylaştırır.
 • Özel YDS dersi alın. Özel YDS dersi almaktan kaçmayın. Harcananlar  nasıl olsa geri gelecek. Hemde konular çabuk biter ve zamandan çok kazanırsınız.
 • Katıldığınız özel YDS ders programının dışında, akademik kelimelerle ilgili kişisel çalışmalar yapın. Sadece hocanın verdikleri ile yetinmeyin.
 • YDS sınavına hazırlanırken mümkünse, şartlar elverişliyse, işi gücü bırakın. İşiniz, gücünüz ve mesleğiniz sadece sınav için çalışmak olsun. Bu şekilde başarı daha rahat  gelir.
 • Yeteri kadar çalışıp çalışmadığınızı merak ederseniz kendinizi yoklayın. Uyurken rüyanızda bile YDS  sınavına hazırlanmak için bir şeyler yapıyorsanız. çalışma temponuz elverişlidir.
 • Kız yada erkek arkadaşınızla buluşmayın. Aklınızı bu tür şeylere takmayın ve meşgul etmeyin.  Bırakın aklınız ve beyniniz berrak ve temiz kalsın. Sınavdan sonra.
 • Tüm bu çalışmalar süresinde, mutlaka kafanızı dinlendirmek için, en sevdiğiniz bir şeyle ilgilenerek kendinize zaman ayırın.

Leave a Comment