YDS DERSİ PROGRAMI İSTANBUL / BAKIRKÖY

Yds Dersi Programı İçeriği İstanbul / Bakırköy 

1 – Yds Dersi Programı ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds Dersi Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Dersi)

Yds Dersi Programı1 – YDS DERSİ PROGRAMI ( BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ): YDS dersi platformunda uygulanan YDS  dersi programı kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde ,  olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören, tartışılmaz bir biçimde YDS sonuçları üzerinde olağanüstü pozitif etki yaratan, içeriğinde taşıdığı sinerji ile öğrenciyi yeniden kazanan, ona çalışma gücü veren,  daha sıkı ve yoğun bir çalışma temposuna sokan, sınavdaki YDS soruları hakkında özel ve genel bilgilerle öğrenciyi aydınlatan, öğrencinin akademik kelimelerle ilgili eksik taraflarını tamamlayarak çözen  bireysel ders almak isteyenler için  hazırlanmış birebir özel YDS ders programı’na  katılan aday öğrencilere, programın uygulanacağı gün ve saatler konusunda bir öncelik tanınır. Bundan amaç, aday öğrenci gereksinimi olan dersi  alırken aynı zamanda normal yaşamına devam etmesidir. Bu şekilde, günlük yaşamını her hangi bir sorun yaşamadan  sürdüren aday öğrenci ders de alabilir. Eğitim alan aday öğrenciye kaç YDS ders  programı   uygulanması gerektiği, yapılan seviye sınav sonucuna bağlı olarak ve adayın sınavda almak istediği nota göre belirlenir.

2 – YDS DERSİ PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS DERSİ ): Kalabalık gruplarla yapılan toplu YDS ders programları’ndan  istedikleri sonuçları alamamış ve elde ettikleri ile mutlu olmamış ama yinede de biraz daha ucuz olduğu için toplu ders isteyen ama kalitesinin yüksek ve verimli olmasının üzerinde duranlar için YDS dersi  seminerlerinde organize edilmekte olan YDS dersi etkinliklerinde tüm hedefi ve amacı öğrenci memnuniyeti olan ve içeriğinde taşıdığı özelliklerle bunu sağlayan, öğrencilerin akademik kelimeler konusunda eksiği varsa bu eksiği özel çalışmalarla kapatan, YDS sorularının çözümü hakkında çok ayarlı ve pratik bilgiler veren programlarla destekli birebir özel ders kalite ve seviyesinde özel YDS ders programı’na  katılmak isteyen aday öğrenciler arasından seçilen   seviyeleri denk olan öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur ve bu gruplara, birebir özel ders kalitesine çok yakın ders verilir.

YDS dersi  ile ilgili hazırlanan organizasyonlarda tertiplenen  YDS  dersi programı  ile ilgili öğretilerde  gerçekleştirilen etkinliklerde grupları 4 öğrenciyi bir araya getirerek kurmak öğrencilerin daha sakin ve daha uygun bir ortamda ders almalarını sağlamak amacı ile düşünülmüştür. Bu şekilde, aday öğrenci ders esnasında anlamadığı bir şeyle karşılaştığında rahatlıkla soru sorabilme imkanı bulur. İlaveten, YDS dersi veren eğitmen her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilir ve verilen YDS ders programları’nın  kalitesi artarak olumlu  sonuçlar elde edilir. Tüm davranış ve etkinliklerimiz öğrenci odaklıdır ve onların avantaları düşünülerek dersler verilir.

YDS DERSİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS dersi  ile ilgili düzenlemelerde  YDS ders programı’nın uygulama evresinde, aday öğrencilere, özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve bunların  çalışılması ve özümsenmesi istenir. Öğrencilerin yaptığı çalışmalar çok yakından izlenir ve çalışmayan bir öğrenci varsa uyarılır. Zira, sınavda çok sayıda akademik kelime bilmek başarılı olmak için gereken koşullardan sadece biridir ama en temelidir.
  • YDS de başarıyı getiren en önemli diğer bir unsurda, YDS sınavının  çözüm teknikleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu gerekçe ile, YDS dersi platformunda uygulanan programlarda aday öğrencilere İngilizce dışında, ” YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersi ” de verilir. Böylece, sınavda öğrencinin rahatlaması, doğru ve daha hızlı yanıt vermesine katkı sağlanmış olur.
  • YDS ders programları’nda,  konusunda uzmanlaşmış ve  YDS sorularının nasıl çözülmesi gerektiğini çok iyi bilen ve bu bilgisini karşısında ki öğrencisine çok iyi bir biçimde aktarabilen eğitmenler eğitim verir.
  • Her şeyden önemlisi,  YDS dersi  etkinlikleri bağlamında  tertip edilmekte  olan YDS ders programı’na katılan aday öğrencilere diğer kurumlarda var olan ” ve öğrencileri yüklediği yasal sorumluluk ile büyük bir baskı altına alan ” SENET ” uygulaması bizde yoktur. Ödemeler, eğitim alan aday öğrencinin isteği doğrultusunda ve onun seçtiği zaman dilimlerinde taksitle ödenir.


ÖNERİ

İstenilen en kısa sürede ve en yüksek seviyede puan elde etmek isteyen aday öğrencilere, yeterli İngilizce seviyesine sahip oldukları taktirde ”  YDS ÖZEL DERS PROGRAMINA ”  katılması tavsiye edilir. Özel dersin daha pahalı olduğu var sayılsa da gerçekte, özel derste kısa bir zaman diliminde sonuç alındığından oysa, grup derslerinin uzun sürmesi nedeni ile, toplamda ödenen sonuçta bir birine çok yakın meblağlardır.