Yds Dersi PlatformuYDS DERSİ PLATFORMU HAKKINDA 

YDS Dersi Platformu Hakkında Bilgi

1 – YDS Dersi Platformu ( Bireysel Özel  YDS Dersi )
2 – YDS Dersi Platformu ( 4 öğrenciden kurulmuş Gruplarla  YDS Dersi )

1 – YDS Dersi Platformu ( Bireysel Özel  YDS Dersi ): YDS dersi platformu merkezindeki YDS dersi platformu ana kampüslerinde  YDS dersi platformu oluşturmak amacı ile kurulan YDS dersi platformundaki  YDS dersi seminerlerinde organize edilmekte ve bireysel olarak özel bir stilde uygulanmakta olan YDS dersi kapsamında, öğrenciler YDS dersi konusunda benzerlerinden çok üstün nitelik ve özelliklere sahip olan, öğrencilere uygulandığında onları kısa bir zaman diliminde değiştiren ve hazırlık çalışmalarına uyum sağlamalarını kolaylaştıran, taşıdığı tüm bilgilerle öğrencinin her zaman ve her yerde yanında olup onları destekleyen, YDS sınavı ile ilgili tüm incelik ve ayrıntıları hakkında bilinmeyen gerçekleri onlara aktaran  YDS dersi platformunda düzenlenen   YDS dersi platformuna özgü programların eşliğinde ders alır.

  • YDS dersi platformuna ayrılan alanlardaki  YDS dersi platformunda icra edilen ve YDS dersi platformu için yapılan özel seanslardaki YDS dersi platformu ile bağlantılı  öğretilerde, bireysel ve özel tarzda YDS dersi almak isteyen aday öğrencilere uygulanan YDS programları, tamamen ders alan öğrencinin kişisel özelliklerine birebir uyumludur  ve ayrıca her özelliği ile tam ve bütün olarak öğrenciye uygulanır. Bu uygulamalar sona  erdiği zaman  öğrenci YDS için hazır hale gelir.
  • YDS dersi platformu için kurulan bölümlerdeki  YDS dersi platformunun bulunduğu merkezimizde kurulan YDS dersi platformundaki YDS dersi platformu etkinliklerinde düzenlenen, YDS dersi ile ilgili süreçte, öğrenciler bu şekilde özel vede bireysel olarak ders aldıklarında kendilerine ders almak istedikleri gün ve tarihleri seçme imkanı verilir.

    2 – YDS Dersi Platformu ( 4 öğrenciden kurulmuş Gruplarla  YDS Dersi ):  YDS dersi platformu statüsüne giren  ve YDS dersi platformunda  eğitim verilen YDS dersi platformuna özgü birimlerde, YDS dersi platformu kategorisinde yapılan uygulamalar sırasında verilen YDS dersi, öğrencilere çoklu ders almalarına karşın onlara sanki bireysel ders alırmış gibi hissettiren, taşıdığı özellik, sınav hakkında ayrıntılı bilgiler ve özellikleri ile öğrencilere sınavla ilgili her açıdan destek olan, sınavla ilgili çözüm teknikleri ve çözüm taktikleri konusunda detaylı bilgiler veren  YDS dersi platformu  programlarının uygulanması ile verilir.
  • YDS dersi platformu kurulan ana kampüslerdeki YDS dersi platformunda bulunan ve  YDS dersi platformu içinde mevcut müfredatta ki YDS dersi sınıflarında yapılan eğitim çalışmaları bünyesinde hazırlanmış YDS dersi ile bağlantılı organizasyonlarda, çoklu gruplar 4 öğrenciden oluşturulur. Öğrenci sayısının 4 olması, bilimsel nedenlere özgü bir kuraldır. Grup sayısı azaldıkça verilen eğitimin kalitesi de artar.
  • Yukarıda sözü edilen grup sayısı konusunda söylenecek diğer bir söz, YDS dersi platformuna özgü hizmet veren YDS dersi platformunda ki YDS dersi kampüsünde bu tür gruplarda eğitmenler öğrencilerle rahat, rahat iletişim kurabilir ve onlarla daha rahat ilgilenir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

YDS dersi platformu adına eğitimlerin düzenlendiği YDS dersi platformunda hazırlanmış YDS dersi uygulamalarında işlenen ve tertip edilen YDS dersi ile ilgili eğitimlerde, programa katılan ve gerek bireysel gerekse çoklu grup dersi alan öğrencilere ”  SENET  ” uygulaması yoktur.
YDS dersi platformu
isimli departmanlardaki YDS dersi platformunda düzenlenen  ve YDS dersi için yapılan organizasyonlarda yapılan YDS dersi konusunda ki uygulamalarda,öğrencilere İngilizce bilgilerinin yanında akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilerek onların kelime haznesinin geliştirilmesine katkı sağlanır ve sınav daha kolay çözülür hale getirilir. YDS dersi platformunda ki eğitimlerde Yds dersi alan öğrencilere uygulanan  YDS dersi platformuna ait programlarda ki eğitimleri veren eğitmenler konularında uzmandır.
YDS dersi platformu
adına YDS dersi platformunda uygulamaya konan ve YDS dersi platformundaki  seminerlerde yapılan eğitim faaliyetleri içeriğinde yer alan YDS derslerinde, isteyen aday öğrenci sadece tek bir konu içinde ders alabilir.