Yds DersiYDS DERSİ PROGRAMI

Yds Dersi Program İçeriği

1 – Yds Dersi ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds Dersi (4 Kişi ile Yds Dersi )

1 – YDS DERSİ ( BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ):  YDS dersi konusunda YDS dersi ile ilgili olarak yapılan kampanyalarda  YDS dersi hakkındaki  YDS dersi hususunda, YDS dersi verilen eğitim  merkezimizdeki YDS dersi kampüslerinde kurulan ve YDS dersi  konusunda hazırlanan ayrıca YDS dersi organizasyonlarında kurulmuş  YDS dersi kategorisinde, birebir özel YDS dersi  almak isteyenlerin tüm istek, arzu, amaç ve hedeflerin uygun bir tarzda hazırlanan ve bunların gerçekleşmesi için gerekli olan tüm özellik ve nitelikleri vede en çağdaş  yöntemleri taşıyan her şeyi ile öğrenci odaklı ve öğrenci yanlısı olan, öğrencinin seviye açısından olan eksikliğini kısa sürede kapatan ve seviyesini yükselterek onu  ileri seviyelere taşıyan, şayet akademik kelimelerle ilgili bir sorunu varsa öğrencinin bu tarafını geliştirici çalışmalarla güçlendiren bu YDS dersi sahasındaki  birebir  YDS ders programına kayıt olan ve YDS dersi alan öğrenci, YDS ders programının uygulama günleri konusunda söz hakkı olur ve uygulama günlerini bizzat kendi belirleyerek hangi gün ve saatlerde yapılmasını istiyorsa karar verir.

YDS dersi panellerinde YDS dersi için Yds dersine özgü icra edilen seminerlerdeki  YDS dersi alanında YDS dersi platformunda tesis edilen ve YDS dersi branşında ki YDS dersi faaliyetleri bünyesinde bu tarz bir yöntemin birebir  özel YDS dersi alan öğrenciye uygulanmasının nedeni, YDS dersi almaktan ötürü öğrencinin özel yaşamında bir sıkıntı yaşamasını önlemek ve işlerinin aksamasına engel olmak amacını taşır.

YDS dersi seanslarındaki YDS dersi hususunda YDS dersi  birimlerinde tertip edilen YDS dersi seanslarında ve  YDS dersi seminerlerinde bireysel bir yöntemle YDS dersi  için hazırlanmaya çalışan öğrenciye kaç derslik programın uygulanması halinde başarılı  olabileceğinin kararı, öğrencinin sınavda almak zorunda olduğu nota ve  dil seviyesine bağlı bir şekilde verilir.

 YDS dersi için kampanyalar sırasında YDS dersi konusunda  YDS dersi bölümlerinde hazırlanan YDS dersi panellerinde ve YDS dersi kategorisinde birebir özel YDS dersi alarak sınava hazırlanan  öğrenciye  YDS dersi müfredatına göre uygulanan YDS dersi  programı kesinlikle öğrencinin içinde bulunduğu koşullara birebir uyum sağlayacak ” kişiye özel ve özgü YDS ders programıdır” .

2 – YDS DERSİ ( 4 KİŞİ İLE YDS DERSİ ) : Çok sayıda öğrenci içeren gruplarla yapılan YDS dersi alanındaki  YDS derslerinin artık bir sonuç vermediği açığa çıktı. Bu nedenle YDS dersi ana kampüslerinde YDS dersi konusunda yapılan YDS dersi ile ilgili öğretim seminerlerinde, öğrenciler şimdilerde içeriğinde ki YDS hakkında ki genel ve özel bilgilerle öğrenciye gireceği sınav konusunda ayrıntılı bilgiler veren, akademik kelimeler konusunda eksik olan kelime haznelerinin noksanlarını öğrenci için özel hazırlanan alıştırmalarla kapatan,   soruların çözüm şekillerini ayrıntılı bir şekilde tüm özellikleri ile açıklayan YDS dersi programlarının uygulandığı ama yinede daha ucuz buldukları toplu YDS dersleri ister oldular ama bu derslerde kalite, ciddiyet ve teknik bilgi arar oldular. Öğrencilerin aradıkları bu özellikleri ancak sayısı az öğrenciden kurulan küçük gruplarda bulmaları  o tarafa doğru bir eğilim yarattı.

Buradan yola çıkılınca artık, YDS dersi verilen dershanelerdeki YDS dersi etkinliklerinde yapılan  YDS dersi   organizasyonlarında,  bu mantık ve anlayışla kurulan seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak verilen eğitimin çağdaşlığına tanık olabilir ve nitelikli, özellikli bir YDS dersi alabilirsiniz.

YDS dersi forumlarında ki YDS dersine ait özel bölümlerde gruplar, birçok bilimsel inceleme ve araştırmaların sonucunda elde edilen verilerin ışığında 4 kişiden oluşturulmuştur. Zira, bu bulgulara göre eğitimde en ideal grup sayısı 4 tür. Bu nedenle YDS dersi  platformunda gruplar 4 öğrenciden oluşturulur ve öğrenciler  kalabalık YDS  gruplarında bulamadıkları bazı olanakları ve avantajları bulurlar.

Mesela, YDS dersi verilen kalabalık gruplarda sayının fazla olaması nedeni ile soru pek sorulamaz yada sorulsa da yanıt alınamaz. Oysa, YDS dersi birimlerindeki YDS dersi panellerinde, 4 kişilik gruplarda bu tür bir olanak mevcuttur.

YDS dersi uygulamalarında ki YDS dersi   öğretim etkinlikleri bünyesinde  kalabalık gruplarda verilen YDS derslerinde eğitmenin öğrencilerle bireysel bir biçimde iletişim kurması yada birebir öğrenci ile ilgilenmesi imkansız bir durumdur. Oysa, YDS dersi  sürecinde,  4 kişilik kurulan gruplarımızda bu imkan her öğrenci için geçerlidir.

YDS DERSİ için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS dersi müfredatında ki YDS dersi  ile ilgili seminerlerde, öğrencinin katıldığı  YDS ders programının türü ne olursa olsun ”  SENET ”  yapılmaz ve öğrenci istediği taktirde ödeme zamanının kendi belirleyerek ödemeleri taksitle yapabilir.
  • YDS de başarılı olamanın en önemli koşullarından bir çok sayıda akademik kelime haznesine sahip olmaktır. Bu nedenle YDS dersi birimlerinde uygulanan YDS dersi  ve  tertip edilen eğitimlerde hazırlanan özel akademik kelime alıştırmaları öğrencilere verilerek onların kelime haznelerini geliştirmelerine katkı sağlanır.
  • YDS dersi  departmanında YDS dersi sürecinde, öğrencilere tatbik edilen  YDS ders programlarında eğitim veren eğitmenler, sınav konusunda yılların birikimine sahip çok deneyimli hocalardır.
  •  YDS dersi sınıflarımızda YDS dersi  düzenlemelerinde, hem bireysel hemde toplu YDS derslerinin verildiği  YDS ders programlarının uygulama aşamasında öğrencilere sınavda işlerine çok yarayacak soruları hızlı ve doğru yanıtlamalarına yardım edecek olan ”  YDS sınav teknikleri ve taktikleri dersleri ” de verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • YDS de başarılı olmak isteyenler özel ders alsın. Özel YDS dersi almaktan kaçınmayın. Pahalı olduğunu sanmayın. Toplam ödemede kurslarla yapılan dersler daha kısa sürede bittiği için aşağı yukarı aynıdır.
  • Olabildiğince çok sayıda YDS için akademik makale, dergi, kitap ve yazı okuyun.
  • Akademik kelime haznenizi geliştirici bireysel çalışmalar yapın. Ders alsanız bile bu tür çalışmalara devam edin. Çünkü, YDS derslerinde size eğitmenler kelime öğretmez. Bu tamamen kişisel çalışma gerektiren bir olaydır.