YDS DERS PROGRAMI İSTANBUL

Yds Ders Programı İstanbul İçeriği

1 – Yds Ders  ( Birebir Özel Yds Ders )
2 – Yds Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla Yds Ders  )

Yds Ders Programı1 – YDS DERS  ( BİREBİR ÖZEL YDS DERS ): YDS ders programı alanında özel olarak   YDS ders programı gerçekleştirilen ve uygulanan merkezimizdeki YDS ders programı platformunda  yapılan ve Yds Ders Programı için kurgulanan YDS ders programında ki  seminerlerde ve uygulanan birebir özel  YDS ders programı uygulama aşamasında, kendisine tanınan bu en büyük şansı kullanarak, YDS sınav sonuçlarını birebir olumlu olarak etkileyecek bilgi ve en çağdaş yöntem ve sistemlerin  öğrencinin gelişmesi ve geliştirilmesi amacı ile kullanıldığı, öğrenci odaklı olması nedeni ile her pozisyonda öğrencinin düşünüldüğü, içeriğindeki  soruların daha kolay nasıl yanıtlanabileceği hakkında verilen bilgilerin bulunduğu, öğrenci üzerinde meydana getirdiği olumlu havanın etkisi ile onun YDS sınavını geçmesinde % 100 etkisi olan birebir özel  YDS ders programında yer alarak özel ders almak isteyen öğrenci, programın uygulama zamanı konusunda önceliğe sahip olur ve hangi gün ve saatlerde isterse program öğrencinin isteği doğrultusunda uygulanır. Bundan amaç, YDS ders programının uygulandığı seminerlerde  ders alan öğrencinin özel yaşamında bir kargaşa yaşamasını önlemek ve özel yaşamını sürdürürken aynı zamanda gereksinimi olan  YDS dersi almasını sağlamaktır.

YDS ders programı hazırlanan ana birimlerdeki YDS ders programı kampüslerinde düzenlenen ve Yds Ders Programı için hazırlanan organizasyonlarda ki YDS ders programı etkinlikleri çerçevesinde organize edilen, bireysel YDS ders programı bünyesinde uygulanacak YDS ders programının kaç derslik bir YDS ders programı olması gerektiğine, uzmanlar kurulu karar verir. Öğrencinin seviyesi, bilgisi, becerisi ve dersler sırasında göstereceği performans ve algılama vede  sınavda almak istediği not verilmesi gereken ders sayısında çok önemli bir rol oynar. Tüm bu aşamalardan sonra, kişiye özel YDS ders programı eğitimi devreye sokulur.

2 – YDS DERS  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS DERS ): YDS ders programı departmanındaki  Yds Ders Programı uygulama aşamasında verilen YDS ders programı öğretilerinde ve düzenlenmekte olan toplu  YDS ders programı uygulama aşamasında YDS sınavına hazırlanmak için, kalabalık gruplarla yapılan YDS ders programlarının verimsiz ve olumsuz sonuçlarından ötürü öğrenciler toplu ders olmasına rağmen  her öğrenciye ayrı ayrı ulaşabilen, YDS öncesi akademik kelime bilgilerini geliştiren çalışmalar içeren, soruların çözümleri hakkında ayrıntılı bilgiler verebilen, moral açıdan onları yükselten ve sınavda verdiği bilgilerle işlerini kolaylaştıran özellikleri içeren YDS ders  programlarının eşliğinde  yine toplu olarak ders alınan ama daha kaliteli ve özgün derslerin verildiği her şeyin öğrenci odaklı olduğu ve sayıları nedeni ile öğrenciye mutlak olumlu getirisi olan küçük gruplara yöneldi, Tüm bunların yaşanması ile artık, öğrenciler seviyeleri yapılan seviye sınavı ile  belirlenen ve  bir birine çok yakın  olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak ders alınabilir.

YDS ders programı kampüslerinde tertip edilen Yds Ders Programının tatbik edilen etaplarında hazırlanan YDS ders programı seminerlerinde, uygulamaya konan birden fazla öğrenci ile verilen  YDS ders programı kapsamında YDS ders programlarında grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 olması ve 4 öğrenci ile kısıtlanması, eğitimin kaliteli olmasını sağlamak içindir. Az sayıda öğrenciden oluşan gruplarda, öğrenci, kalabalık gruplarda sorma olanağı bulamadığı soru sorma işlevini rahatlıkla yapar ve dersi veren eğitmen de 4 öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilir ve onlarla rahatça ilgilenebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS ders programı bölümlerinde hazırlanan ve YDS ders programı  düzenlemelerinde tatbik edilen birebir özel  YDS ders programlarında verilen bir YDS ders programına katılan öğrenciye, bireysel katılsa da gruba katılsa da her şeyin öğrencinin çıkarları doğrultusunda hazırlanan ve onları üzmeyecek biçimde planlanan şeylerin yapıldığı derslerde onlara asla ”  SENET ”  yapmayız. Öğrenci, ödeme gün  ve tarihlerini kendi belirler ve taksitle ödemesini yapar.
  • YDS ders programı tatbik edilen merkezlerdeki YDS ders programı organizasyonlarında düzenlenen YDS ders programı süresince,  sınavda başarılı olmak için çok gerekli olan akademik kelime sayısını  geliştirici ve genişletici önlemler alınır. Bunun için, öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelimeleri içeren alıştırmalar verilir ve bu alıştırmaların tümünün  yapılması istenir. Bu aşamada öğrenci çok yakın takibe alınır ve verilen alıştırmaların yapılması için tüm olanaklar kullanılır.
  • YDS ders programı platformlarında tesis edilen ve hizmet veren YDS ders programı ile  ilgili olarak hazırlanmış departmanda  gerçekleştirilen YDS ders programı  düzenlemelerindeki  YDS ders programlarında  öğrenci, isterse temel eğitimle sınava hazırlanmaya başlayabileceği gibi, sadece  teknik dersleri de alabilir.
  • YDS ders programı kategorisindeki YDS ders programı organizasyonları gereği hem birebir hemde toplu olarak düzenlenen YDS ders programı uygulama aşamasında YDS ders programında eğitim veren eğitmenlerin tümü sınav hazırlık konusunda uzmanlık seviyesine ulaşmış deneyimli ve akademik kariyeri olan eğiticilerdir.
  • YDS ders programı ile ilgili kampüslerde düzenlenen ve YDS ders programı sınıflarımızda verilen YDS ders programı süresince, öğrencilere sınavın tüm incelikleri anlatıldığı gibi beraberinde sınavda soruları daha hızlı ve & 100 doğru yanıt vermelerine katkı sağlayan ”  YDS  sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersleri  de ” verilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • YDS ders programına katılanlar seviyesine ve sınavda elde etmek zorunda olduğu puana göre ders alırlar. Sıfırdan katılanlar özel yöntemlerle 120 derslik bir program ile sınavda  yasal sınır olan 50-55 puanı rahatlıkla alabilir.
  • YDS sınavından yüksek puan elde etmeleri gereken yada sıfırdan sınava hazırlanmak isteyenlere kesinlikle ” birebir  YDS özel ders ” almaları önerilir.
  • YDS özel ders almak sanıldığı gibi çok pahalı değildir. Zira, işlenmesi ve bitirilmesi gereken konular, kalabalık gruplar ile yapılanlara oranla daha kısa sürer. Mesela, sıfırdan sınava hazırlananlara verilen ve uygulanan  ders programı kalabalık gruplar ile yapılsa en az 250 ders sürer. Sonuçta, uzun bir süre ödenecek az bir miktar ile daha kısa sürede ödenecek olan çok miktar toplamda denk olur.