YDS EĞİTİM SİTESİ PROGRAMLARI 

Yds Eğitim Sitesi  Programları İçeriği

1 –  Yds Eğitim Sitesi ( Birebir Özel Yds Eğitim)
2 –  Yds Eğitim  Sitesi ( 4 kişilik  Gruplarla  Yds Eğitim )

1 – YDS EĞİTİM SİTESİ ( BİREBİR ÖZEL YDS EĞİTİM ): YDS  eğitim sitesi ana merkezinde  YDS  eğitim sitesi ile ilgili hazırlanan etkinlikler kapsamında  YDS  eğitim sitesi hakkında  YDS  eğitim sitesi adı verilen ana merkezde ve YDS  eğitim sitesinin bulunduğu kampüslerdeki YDS  eğitim sitesinde  YDS  eğitim sitesinin kalitesine ve özelliklerine uygun olarak birebir olarak düzenlenen özel YDS eğitimi kapsamında,  çalışana yardım, çalışmayana engel olan  özellikte ki bilgilerin  yüklendiği, içeriğinde ki temel ve esas bilgilerle öğrenciye rahatlık sağlayan, çalışmaya teşvik eden ve derslerine sıkı sıkı sarılmasına neden olan, soru çözümleri, nasıl çözüleceğinin teknikleri ve YDS sınavının püf noktaları dahil  YDS sınavı hakkında her türlü bilgiyi veren, YDS hazırlık aşamasında akademik kelimeleri geliştirici bilgileri de içeren ve öğrenciye öz güvenini kazandıran, bu işin uzmanı olan hocalar tarafından YDS  eğitim sitesinde uygulanan YDS ders  programına birebir özel YDS eğitimi  almak için müracaat eden  aday öğrencilere, kayıt yaptırdıklarında, derslerin uygulama günleri ve işleme günleri  ve saatleri belirleme önceliği tanınır.

 YDS  eğitim sitesi için yapılan etkinlikler sırasında  YDS  eğitim sitesi konusunda  YDS  eğitim sitesi müfredatına dahil olan YDS  eğitim sitesi alanlarındaki YDS  eğitim sitesinin hazırladığı organizasyonlarda ve YDS  eğitim sitesinde organize edilen   YDS eğitimi sürecinde,  birebir olarak düzenlenen özel YDS eğitimi konusunda öğrenci program günlerini ve saatlerini kendi özel yaşamına göre düzenleyeceğinden, özel yaşamında eğitim almaktan dolayı  bir sıkıntı ile karşı karşıya gelmez. YDS  eğitim sitesinde Uygulanan  seviye sınav sonuçlarına uygun bir biçimde ve öğrencinin YDS sınavında almak istediği notta göz önüne alınarak ne tür bir eğitim  programının öğrenciye uygulanmasının doğru olduğuna karar verilir ve ” kişiye özgü ve özel YDS eğitimi ” programı devreye girer.

 YDS  eğitim sitesi ile ilgili  YDS  eğitim sitesi platformunda ki YDS  eğitim sitesinde, birebir olarak düzenlenen eğitimi almak isteyenler için  YDS eğitim sitesi  ile ilgili öğretilerde,  öğrenciye uygulanan program, seviyesi ve diğer özellikleri de göz önüne alınarak kesinlikle öğrencinin eksik ve yetersiz yanlarını kapsayıcı, düzeltici, seviyesini yükseltici ve tamamlayıcı bir nitelikte olduğu gibi ayrıca, tüm özellik, incelik ve ayrıntıları ile uygulandığında öğrenciyi kesinlikle YDS sınavını başaracak derecede hazır hale getiren tarz ve stilde bir  olguya sahiptir.

2 – YDS EĞİTİM SİTESİ (  4 Kişilik Gruplarla YDS EĞİTİM ): YDS  eğitim sitesine özgü düzenlenen organizasyonlarda  YDS  eğitim sitesi dahilinde ki YDS  eğitim sitesinde toplu alınan YDS  eğitimlerinde, içeriği özel bir şekilde bu tür verilen derslere göre düzenlenmiş ve bu tür derslerde kullanılmak amacı ile hazırlanmış eğitim tekniklerinin, YDS sınavı hakkında eğrisi doğrusu, artısı eksisi ile ilgili açıklamaların bulunduğu bilgilerin, seviye yükseltici özel çalışmaların, öğrencilerin kendilerini ölçebileceği özel  YDS deneme sınavlarının, toplu eğitimlerde eğitmenden olabildiğince yararlanmak için nelerin yapılması gerektiği hakkında ki açıklamaların, YDS sınav sorularının her birinin teker, teker açıklandığı açıklamaların yer aldığı seviyeleri eşit yada olabildiğince denk olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara dahil olarak YDS  eğitim sitesinde eğitim alınabilir.

 YDS  eğitim sitesi isimli ana merkezimizdeki YDS  eğitim sitesinde çoklu guruplar için hazırlanan  YDS eğitim sitesi öğretilerinde, grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 olması, bilinçli bir seçimdir. Böylece, öğrenci sayısı az olduğu için, öğrenciler kalabalık gruplarda kalabalık  nedeni ile yapamadıkları şeyi rahatça yapabilir, rahatça soru sorabilir ve yanıt alabilir, ayrıca, eğitimi veren YDS eğitmeni her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenebilir. YDS  eğitim sitesindeki bu durum, verilen YDS eğitiminin kalitesini yükselteceği gibi elde edilen sonuçların da  olumlu  olmasına neden olur.


YDS EĞİTİM için  NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  •  YDS  eğitim sitesinde gerek birebir özel ders gerekse çoklu gruplara dahil olarak ders almak isteyen öğrencilere  verilen YDS eğitimlerinde öğrencilere, imzaladıklarında onlara yasal bir zorunluluk ve sorumluluk yükleyen ve her hangi bir durumda eğitim programından çıkmalarına engel olan ”  SENET ”  yapılmaz. Hatta, öğrenci şayet isterse daha önceden bildirmek koşulu ile ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • YDS sınavının can damarı ve kalbi , başarının gerçek mimarı bilinen  akademik kelimelerin sayısıdır. Bilinen akademik kelimelerin saysı ne kadar fazla olursa, başarılı olmak da o denli kolay bir şekil alır. Bu nedenle,  YDS  eğitim sitesi için ayarlanan  YDS eğitimlerinde, akademik kelimeler ile ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar, pratik yapmaları ve bilgilerini çoğaltmaları için öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan çalışmalar yakın izlemeye alınır ve çalışmayanlar derhal uyarılır.
  • YDS  eğitim sitesi hakkında YDS  eğitim sitesinde düzenlenen organizasyonlardaki YDS  eğitim sitesi  ile ilgili olarak yapılan eğitim faaliyetlerinde gerçekleştirilen  YDS eğitimlerinde, tüm eğitimler boyunca, öğrencilere sadece sınavla ilgili onların eksik yanlarını belirleyen ve tamamlayan bilgiler beraberinde ”  YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında eğitim ” de verilerek, doğru ve hızlı yanıt erilmesi garanti altına alınır.
  •  YDS  eğitim sitesinde yapılan  YDS eğitimlerinde eğitim veren eğitmenler,  konusunda yıllarca eğitim vermiş ve konularında uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek YDS hocaları olduğu gibi öğretmeyi çok iyi bilirler. YDS  konusunda becerilerinin yanında inanılmaz derecede bilgi birikimine sahiptirler.

Leave a Comment