YDS Dersleri Programları Hakkında Bilgiler

YDS Dersleri Programları İçin Ayrıntılı Bilgiler

1 – YDS Dersleri Programları  ( Birebir Özel YDS Dersleri )
2 – YDS Dersleri Programları ( 4 öğrenciden kurulan Gruplarla YDS Dersleri )

1 – YDS Dersleri Programları  ( Birebir Özel YDS Dersleri ) ; YDS Dersleri Programları  eşliğinde YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde birebir olarak özel ders almak isteyen öğrencilere, YDS sınavının tüm sorularının çözüm teknikleri ile birlikte YDS dersleri verilir.
YDS Dersleri Programları öğrencilerin özel olarak bire bir ders alacakları düşünülerek bu duruma uygun bir biçimde hazırlanmış kişiye özel ve özgü bir tarzdadır.

2 – YDS Dersleri Programları ( 4 öğrenciden kurulan Gruplarla YDS Dersleri ):YDS Dersleri Programlarının uygulanacağı etkinlikler  çerçevesinde YDS Dersleri Programlarının öğrenciler için düzenlendiği ve uygulandığı  YDS Dersleri Programları merkezinde bireysel ders yerine toplu bir şekilde ders almak isteyen öğrencilere, YDS sınavının tüm sorularının çözüm teknikleri ile birlikte YDS eğitimleri verilir.

YDS Dersleri Programları öğrencilerin  bir grup şeklinde ders alacakları düşünülerek bu duruma uygun bir biçimde  tamamen toplu derslerde öğrencilerin dersleri rahatça anlayabilmesi amacı ile özel olarak hazırlanmıştır.

YDS DERSLERİNDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı merkezimizde YDS dersleri forumlarındaki YDS  eğitim çalışmaları kapsamında gerek birbir özel derslerde gerekse 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak YDS  alan öğrencilere, ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci, kendi ödeme planına göre ödemeleri ayarlar ve taksitle öder.
  • YDS’de  başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri, bu konuda çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle, YDS için müracaat eden   hem bireysel hemde grup YDS derslerinde özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar, YDS  programına katılan aday öğrencilere dağıtılır ve tüm alıştırmaların yapılması istenir. Bu dönemde , öğrenci yakın takibe alınır ve izlenir. Çalışmayanlar hemen ikaz edilir..
  •  YDS kategorisinde ki YDS  çalışmaları boyunca, öğrencilerin sınav için hazırlanması amacı ile organize  edilen YDS programlarında  öğrenciye sadece İngilizce bilgileri verilmez program boyunca, beraberinde ”  YDS sınav soru çözüm teknikleri dersleri ” de verilerek öğrencinin  sınavda soruları % 100 e yakın  doğru cevap vermesine  olanak sağlanır.
  •  YDS  organizasyonlarındaki YDS   eğitim düzenlemeleri etkinlikleri kapsamında ve YDS dersleri programlarında öğrenci, isterse kendisinde eksik bulduğu yada yetersiz saydığı tek bir yanı için de ders alabilir.
  • YDS Dersleri Programları platformlarındaki  YDS  etkinliklerinde yapılan ve hazırlanarak uygulanan YDS  dersleri programında, YDS dersleri veren eğitmenler YDS sınavı konusunda birer uzmandır.

 

Leave a Comment