İngilizce Yds Dersi Programı

İngilizce Yds Dersi Programı İçeriği

1 – İngilizce Yds Dersi ( Birebir Özel İngilizce Yds Dersi )
2 – İngilizce Yds Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Yds Dersi )

1 – İNGİLİZCE YDS DERSİ ( BİREBİR- ÖZEL İNGİLİZCE YDS DERSİ ): İngilizce Yds dersi ismi altında gerçekleştirilen organizasyonlardaki İngilizce Yds dersi alanında İngilizce Yds dersi verilen merkezimizdeki İngilizce Yds dersi kampüslerinde İngilizce Yds Dersi almak için kayıt yaptıran öğrenci, direk olarak İngilizce Yds dersi programının uygulanacağı günleri kendi tayin eder. Bu tür   İngilizce Yds Dersi programının uygulanması öğrenciye özel yaşamını rahatlıkla yaşama  imkanı sunar. Öğrenci bu şekilde, günlük işlerini rahatça yapar.

İngilizce Yds dersi sahasında İngilizce Yds dersi platformunda kurulan İngilizce Yds dersi sınıflarındaki  İngilizce Yds dersi öğretilerinde  , öğrenciye kaç derslik bir   İngilizce Yds dersi program uygulanırsa  başarılı  olur, şeklinde ki problemi de öğrencinin düzeyi ve sınavda almak istediği NOT tayin eder. Tüm bu durumlara bakılarak kaç derslik bir  İngilizce Yds Dersi programı uygulanması gerektiğine, uzmanlar kurulu karar verir ve bu aşamadan sonra tamamen ” kişiye özgü ve özel YDS sınav hazırlık programı ” devreye girer.

2 – İNGİLİZCE YDS DERSİ ( 4 Kişilik Oluşturulan  Gruplarla İNGİLİZCE YDS DERSİ ): İngilizce Yds dersi konusunda İngilizce Yds dersi departmanlarındaki  İngilizce Yds dersi birimlerinde verilen İngilizce Yds dersi panellerinde ,  seviyeleri bir birine denk olan yada en azından çok yakın olan 4 öğrenciden kurulan gruplara katılarak  İngilizce Yds Dersi alınabilir.

İngilizce Yds dersi müfredatına uygun olarak İngilizce Yds dersi verilen dershanelerdeki  İngilizce Yds dersi programlarında, YDS gruplarının bu şekilde 4 kişiden kurulmasında ki tek gaye, öğrenci sayısı az tutularak grup dersi alan öğrencilere kaliteli ve nitelikli bir  İngilizce Yds Dersi  uygulayabilmek içindir.

İngilizce Yds dersi eğitim dalında İngilizce Yds dersi kampüslerindeki İngilizce Yds dersi kategorisinde, grup öğrenci sayısı 4 kişiden oluşunca, öğrenciler dersler sırasında anlamadıkları bir konu olduğunda rahatlıkla soru sorabilir ve yanıt alabilirler. Zira,  bu olanak kalabalık gruplarda, kalabalık yüzünden  pek mümkün olmaz.

Birde,  İngilizce Yds dersi  branşında İngilizce Yds Dersi  birimlerindeki  İngilizce Yds Dersi panellerinde, 4 kişilik gruplarda az öğrenci olduğundan İngilizce Yds dersi veren eğitmenler, öğrencilerle rahat, rahat ilgilenebilir ve her öğrenci ile ayrı, ayrı iletişim kurabilir.

İNGİLİZCE YDS DERSİ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 • İngilizce Yds dersi ana ünitelerindeki İngilizce Yds dersi çalışmalarında öğrenciler yapacakları ödemeleri, kendi belirledikleri tarihlerde, taksitle yapar. Öğrenciye kesinlikle ”  SENET ”  yapılmaz.
 • YDS sınavında başarılı olabilmek için, çok sayıda akademik kelime bilmek önemlidir. Bu gerçekten yola çıkarak, İngilizce Yds dersi ile ilgili yapılan eğitimlerde, özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları öğrencilere dağıtılır ve dağıtılan bu alıştırmaların tamamının hiç eksik bırakılmadan, atlamadan yapılması ve bitirilmesi istenir. Bu aşamada, öğrenciler çok yakından izlenerek alıştırmaların  yapılması konusunda sürekli uyarılır.
 • İngilizce Yds dersi seminerlerinde uygulanan İngilizce Yds ders programının uygulanma sürecinde öğrenciye, sınav bilgilerinin dışında sınavda öğrencinin soruları hızlı ve doğru yanıtlamasına katkı sağlayan ”  YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  ” hakkında bilgi de verilerek sınavdaki durumu sağlamlaştırılır.
 • İngilizce Yds dersi öğretilerinde öğrenciye uygulanan İngilizce Yds dersi programlarında yer alan ve ders veren hocalar gerçek YDS sınav  hocasıdır ve YDS sınavı hazırlığı konusunda çok tecrübeli ve uzman eğitmenlerdir.

İngilizce Yds DersiÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

 •  Öğrencilerin, hazırlık aşamasında bol, bol akademik seviyede kitap, dergi, makale okuması, sınavda ki okuma parçalarının çözümünü kolaylaştırıcı bir katkı sağlar.  Onun için, çok, çok okumak sınav için faydalıdır.
 • Özel ders de başarının temel koşuludur.. Konular çabuk biter ve zamandan çok kazanırsınız.
 • Katıldığınız  İngilizce Yds Dersi  programının dışında, akademik kelimelerle ilgili bireysel çalışmalar yapın. Sadece aldığınız derslerle kalmayın.
 • Sınava hazırlanırken şayet mümkünse,  koşullar elverişliyse, işi gücü bırakın. İşiniz sadece sınav için çalışmak olsun. Bu şekilde başarı daha çabuk gelir.
 • Yeteri kadar çalışıp çalışmadığınızı kontrol etmek isterseniz, kendinizi yoklayın. Uyurken rüyanızda bile sınava hazırlanmak için bir şeyler yapıyorsanız. çalışma yoğunluğunuz yeterlidir.
 • Kız yada erkek arkadaşınızla buluşmayın.Aklınızı bulandırmayın. Bırakın aklınız ve beyniniz berrak ve temiz kalsın. Sınavdan sonra.
 • Tüm bu çalışmalar evresinde, kesinlikle kafanızı dinlendirmek için, en sevdiğiniz bir şeyle ilgilenerek kendinizi sevindirin.

Leave a Comment