SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ PROGRAMI

Sıfırdan Yds Hazırlık Ders Programı İçeriği

1 – Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi ( Birebir Sıfırdan Özel Yds Hazırlık Dersi ) 
2 – Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi )

1 –  SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ ( BİREBİR YDS ÖZEL DERS ): Sıfırdan YDS hazırlık dersi verilen ana merkezdeki Sıfırdan YDS hazırlık dersi platformunda yapılan Sıfırdan YDS hazırlık dersi seminerlerindeorganize edilen birebir özel YDS hazırlık dersi programlarına  sıfırdan YDS ye başlayarak YDS sınavına özel ders alarak hazırlanmak  isteyen öğrencilere, istedikleri gibi YDS hazırlık dersi alma imkanı verilir. Yani, öğrenci sıfırdan YDS dersi almak istediği gün ve saatleri kendi belirler. Böylece, ders günlerini özel yaşamına göre düzenleyen öğrenci her hangi bir sıkıntı yaşamaz.

Sıfırdan YDS hazırlık dersi departmanındaki Sıfırdan YDS hazırlık dersi kategorisinde, tek başına sıfırdan YDS dersi almak isteyen öğrenciler için  tertip edilen özel YDS hazırlık dersi programlarına,   sıfırdan   YDS sınavına hazırlanan bir öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, tamamen öğrencinin algılama kapasitesi ile doğru orantılıdır. Çabuk kavrarsa az sayıda biraz geç kavrarsa daha çok sayıda ders alması gerekebilir. Ama genelde sıfırdan YDS ders sayısı 120 – 140 ders arası sürer.

Sıfırdan YDS hazırlık dersi etkinliklerinde ve sıfırdan YDS hazırlık dersi için yapılan uygulamalarda  bireysel ders için uygulanan özel sıfırdan YDS hazırlık dersi programlarında  birebir özel dersler de tamamen ” kişiye özgü eğitim ” yöntemi kullanılır.

2 – SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS ÖZEL DERS ): Sıfırdan YDS hazırlık dersi eğitimleri verilen birimlerimizdeki Sıfırdan YDS hazırlık dersi alan öğrenciler kategorisinde toplu düzenlenen  YDS hazırlık dersi programlarında,  İngilizcesi sıfır olan 4 öğrenciden kurulu gruplara katılarak da YDS hazırlık dersi alınabilir. Grupların sayısı eğitim açısından en ideal rakam olan 4 kişi ile sınırlıdır. Bu şekilde, öğrenciler 4 den daha fazla sayıda oluşturulan grup YDS derslerinde bulamadıkları soru sorabilme imkanını bulur.

Ayrıca, bu 4 kişiden oluşturulan gruplarda Sıfırdan YDS hazırlık dersi ve ilgili eğitimlerde birden çok öğrenci için hazırlanan YDS hazırlık dersi programlarında verilen YDS dersleri  sırasında, grup sayısı az olduğundan ders veren YDS eğitmeni de tüm öğrencilerle birebir iletişim kurabilme ve teker, teker ilgilenebilme imkanına sahip olur ki bu durum grup dersi alan öğrenciler için çok güzel bir avantajdır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Bir insanı sıfırdan ele alarak sıfırdan YDS sınavını kazanabilecek düzeye getirmek çok zor bir eğitim şeklidir. Bu çok büyük beceri, deneyim ve uzmanlık isteyen bir eğitim şeklidir. Sıfırdan YDS hazırlık dersi seminerlerinde   çoklu gruplar için düzenlenen  YDS hazırlık dersi programlarında,  tüm bu özelliklere sahip olan bizler için ise çok normal bir eğitim şeklidir ve kolayca başarılabilir. Uygulanacak yöntemleri bilmek önemlidir.
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi ve öğretilerinde çoklu olarak tertiplenen  YDS hazırlık dersi öğretilerinde,  bu programlara katılan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz ve ödemeler taksitle alınır. Ödeme biçimini ve zamanını öğrenci belirler.
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi ile ilgili etkinliklerde  uygulanan  YDS hazırlık dersi programlarında, sıfırdan başlayarak hazırlık dersi alan öğrencilere, seviyeleri yükseldiğinde, yani sınav hazırlıkları başladığında, “ YDS sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilerek  YDS sınavında geçmeleri güvence altına alınarak öğrenciye büyük katkı sağlanır.
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi için yapılan eğitim ve öğretim faaliyetleri bünyesinde  yer verilen YDS hazırlık dersi sürecinde, akademik kelimelerin öğretilmesi konusunda çok büyük bir hassasiyet gösterilir.Öğrenciler özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve bu konuda gelişmeleri ve kendilerini geliştirmeleri sağlanır.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.