Yds Hocası, Yds Hoca Hakkında Bilgi

Yds Hocası, Yds Hoca Hakkında Bilgi Platformu

1 – Yds Hocası, Yds Hoca ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds Hocası, Yds Hoca ( 4 Kişilik Gruplara Yds Dersi )

1 – Yds Hocası, Yds Hoca ( Birebir Özel Yds Dersi ): YDS hocası tarafından YDS öncesi YDS hazırlık derslerinde, öğrencinin en büyük dostu ve yardımcısı, sağladığı ve verdiği olumlu hava ile öğrenciyi daha çok ve sıkı çalışmaya iten, benzersiz özellikleri ile YDS öncesi öğrencide moral değerleri yükselten,  aşılmaz denilen YDS  soruları hakkında verdiği bilgilerle öğrenciye YDS için büyük kolaylıklar sağlayan, soruların çözüm teknikleri hakkında inanılmaz derecede önemli verilerle öğrenciyi rahatlatan ayrıca YDS hocası’nın birebir YDS özel ders programlarına katılarak yıllar boyu elde ettiği bilgi ve deneyimlerle hazırlanan  bu programların öğrenciye sağlayacağı kazanımlar onların amacına ve hedefine ulaşmada en kolay ve en kestirme yol olur..

Yds hocası’nın birebir özel YDS ders programlarından her hangi birinde yer alan öğrenci, programın uygulama zamanı konusunda söz sahibi olur ve YDS programı onun istediği gün ve saatlerde işlenir.

2 – Yds Hocası, Yds Hoca ( 4 Kişilik Gruplara Yds Dersi ):
YDS hocası’nın gözetiminde yapılan etkinlikler kapsamında,  son günlerin trendi olan küçük bir sınıf havasında ki gruplara katılarak kalabalık gruplarla yapılan YDS derslerinden elde edilemeyen başarı yakalanabilir. Gruplar, özel olarak küçük gruplar için hazırlanmış öğrenci odaklı, öğrencinin tüm ihtiyaçlarına birebir yanıt verebilen ve uygulama aşamasında kalitesi ile öğrencinin seviyesini kısa bir süre içinde geliştiren onu YDS sınavına tam olarak hazır hale getiren, toplu ders olmasına rağmen her bir öğrenciye ulaşan ve onları YDS sınavı konusunda rahatlatarak güven tazelemelerine yol açan YDS hocası’nın hazırladığı programlarla desteklenir.

NOT: Gerek birebir gerekse küçük gruplara uygulanan YDS hocası tarafından özel hazırlanmış YDS programlarının uygulaması bittiğinde, öğrenci her şeyi ile % 100 YDS sınavına ve başarıya hazır hale gelir.

Yds Hocası, Yds Hoca Hakkında Bilgi

Yds Hocası, Yds HocaYDS hazırlık  hocası, olmanın ne kadar zor bir iş olduğunu eğitim hayatında geçen 35 yıl bana çok iyi öğretti. Bu 35 yılın son 18 yılı bu sınav konusunda ders vermekle ve öğrenci yetiştirmekle geçti. Daha önce KPDS VE ÜDS dersleri verdim. YDS   sınavının  bunlardan pek bir farkı yok. Eski KPDS sınavı ile hemen, hemen aynı. Geçen 18 yıl içinde bu sınava öğrenci hazırlamakta uzmanlaştım. Artık bir sorun kalmadı. YDS sınava hazırlanmak için gelen öğrenci, şayet dediklerimi eksiksiz yerine getirirse bu sınavdan geçmesi değil geçmemesi mucize olur.

REFERANSLAR SAYFASINA tıklandığında bu konuda geçmiş neler yaptığımı gösteren eski öğrencilerin telefon numaraları ile birlikte adları var. Bu numaralar hakkımda gereken bilginin alınması için konuldu. Sorulabilsin ve güven kazanılsın  diye.

YDS sınavına hazırlık için gelen öğrencilerin seviyelerinin upper-intermediate olması gerektiği bilinen bir gerçek. Bu tür öğrencilere şayet seviyeleri gerçekten upper-intermediate ise, sadece ”  Yds sınav çözüm teknikleri dersleri ” verilir.

Seviyeleri düşük olan fakat  sınava girmek isteyen öğrenciler için hazırlananlara ” YDS özel ders programları ” mevcut. Bu programlar ” kişiye özel hazırlandığı için, öğrenci düşük seviyede de olsa sınavda başarılı olma ihtimali yüksektir.

Yıllarını bu sınava öğrenci hazırlamakla geçiren İbrahim Şahin Hoca, bu konuda güvenle sığınabileceğiniz bir eğitim limanıdır.