Özel Yds Kursu İstanbulÖZEL YDS KURSU İSTANBUL PROGRAMIÖzel YDS Kursu İstanbul 

Özel Yds Kursu İstanbul Program İçeriği

1 – Özel Yds Kursu İstanbul ( Birebir Özel Yds Kursu )
2 – Özel Yds Kursu İstanbul ( 4 Kişi ile Özel Yds Kursu )

 

1 – Özel Yds Kursu İstanbul ( Birebir Özel Yds Kursu ): Özel YDS Kursu İstanbul adına yapılan  Özel YDS Kursu İstanbul etkinliklerindeki  Özel YDS Kursu İstanbul seminerleri kapsamında yapılan özel YDS kursu İstanbul öğretimlerinde, öğrencinin YDS sınavı öncesinde aradığı tüm özellikleri bünyesinde taşıyan, onlara her açıdan katkı sağlayarak gelişmelerine ve kısa bir sürede seviye atlamalarına olanak sağlayan, her açıdan eksik yanlarını kapatan, YDS sınavının geneli hakkında verdiği bilgilerle kalmayarak özeli hakkında da inanılmaz yararlı bilgiler veren  birebir özel YDS  kursu İstanbul  programına kayıt olan ve kurs alan öğrenci,  Özel Yds Kursu İstanbul programının uygulanacağı zamanı kendi tayin eder.

Özel YDS Kursu İstanbul isimli organizasyonlarda Özel YDS Kursu İstanbul platformundaki özel YDS Kursu İstanbul seminerleri içinde yer verilen  Özel Yds Kursu İstanbul, böyle bir önceliğin öğrenciye verilmesinde ki amaç, ders almaktan ötürü öğrencinin her hangi bir zorluk yaşamasını önlemek ve özel yaşamına bir kısıtlama getirmeksizin Özel YDS Kursu İstanbul programına  rahatlıkla katılmasını sağlamak içindir.

Öğrencinin  kaç ders alması gerektiğine, YDS  sınavında elde etmek arzusunda olduğu nota ve İngilizce seviyesine bakılarak karar verilir.

Özel YDS Kursu İstanbul için hazırlanan panellerdeki Özel YDS Kursu İstanbul merkezinde yerleşmiş Özel YDS Kursu İstanbul departmanında özel  YDS kursu  İstanbul programları kesinlikle tamamen ” öğrenci odaklı bireysel ” karakterdedir ve tüm öğrencinin eksik ve yetersiz yanlarını içeren, onaran ve  tamamlayan bir nitelikte olduğu gibi aynı zamanda  tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile uygulanarak öğrencinin seviyesini yükseltir ve öğrenciyi YDS sınavına hazır bir hale getirir. Böylece öğrenci, her hangi bir zorluk yaşamaksızın YDS sınavında başarılı olabilir.

2 – Özel Yds Kursu İstanbul ( 4 Kişi ile Özel Yds Kursu ): Özel YDS Kursu İstanbul seanslarındaki Özel YDS Kursu İstanbul kampüslerinde özel YDS Kursu İstanbul kategorisinde düzenlenen  Özel YDS Kursu İstanbul kurslarında,  toplu kurslara uygulanan ama öğrencilere sanki birebir özel YDS kursu alırmış gibi ulaşan, öğrencilerin akademik kelimeler konusunda ki noksanlarını özel çalışmalar vererek kapatan, soruların çözümü konusunda verdiği özel bilgilerle öğrencileri sınavda rahatlatan  Özel YDS Kursu İstanbul programlarının uygulandığı seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak da iyi bir eğitim almak mümkündür.

Özel YDS Kursu İstanbul birimlerimizdeki Özel YDS Kursu İstanbul forumlarında özel YDS kursu İstanbul  seminerlerinde organize edilen Özel YDS Kursu İstanbul  kurslarında, grupları 4 öğrenciden oluşturulması, öğrencilerin 4 öğrenciden fazla gruplarda kurslara katıldıklarında bulamadıkları bazı avantajları sağlamak içindir.

Özel YDS Kursu İstanbul adındaki Özel YDS Kursu İstanbul seminerlerinde özel YDS kursu İstanbul için yapılan organizasyonlarda uygulanan  özel YDS kursu İstanbul panellerinde, 4 kişiyi aşkın öğrenciden kurulan gruplarda yapılan kurslarda öğrenci grubun kalabalık olması nedeni ile pek soru sorma ve yanıt alma gibi imkana sahip olamaz. Oysa 4 kişilik gruplarda bu mevcuttur.

 Özel YDS Kursu İstanbul programlarındaki Özel YDS Kursu İstanbul ünitelerinde yapılan Özel YDS Kursu İstanbul panellerinde, kalabalık gruplarda YDS  eğitmeni,  grubu oluşturan öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanını kalabalık nedeni ile bulamaz. Oysa, sayı 4 kişiden oluşunca, bu tür bir imkan bulunur. 

Sayılan tüm bu avantajlar, Özel YDS Kursu İstanbul seminerlerinde gruplara katılarak  Özel YDS Kursu İstanbul kursu alan öğrenciler için olumlu sonuçlar getirir.

ÖZEL YDS KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Özel YDS kursu İstanbul departmanında yer verilen  Özel YDS Kursu İstanbul kurslarında, öğrencilere kursa katıldıkları için ” SENET ” yapılmaz. Öğrenci, kendi olanakları ölçüsünde ödemesini bize daha önceden bildirmek koşulu ile taksitle de yapabilir.
  •  Özel YDS kursu İstanbul  için verilen seminerlerde ve  özel YDS kursu İstanbul programlarının uygulamasında, öğrencilere sadece İngilizce bilgisi verilmez. Bunun yanı sıra, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamasına olanak sağlayacak ” YDS sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi ” de verilerek, YDS sınavında öğrencinin işi kolaylaştırılır. Akademik kelimeler konusunda öğrencinin geliştirilmesi ve gelişmesi için, özel yöntemlerle gereken önlemler alınır. YDS sınavı için, hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilerek bu konuya da destek verilir.
  • Bu tür akademik sınavlarda akademik kelime bilgisinin fazla olması başarılı olmak için gerekli bir unsurdur. Bu nedenle, Özel YDS Kursu İstanbul için tertip edilen eğitimlerde ki Özel YDS Kursu İstanbul kurslarında, akademik kelimelerle ilgili olarak hazırlanmış özel alıştırmalar kursa katılan öğrencilere verilir ve tamamının çözülmesi istenir. Böylece, kelime haznesi gelişen ve genişleyen öğrencinin YDS sınavında başarılı olma olasılığı yükselir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • Akademik kelimelerde ki kelime bilginizi geliştirmek için, kursa gitseniz özel birebir kurs bile alsanız mutlaka kişisel çalışmalar yaparak bildiğiniz kelime sayısını çoğaltın.
  • Akademik seviyede makale içeren dergi, kitap ve buna benzer parçalar okuyun. Okurken cümle bütünlüğüne dikkat edin ve mutlaka bir cümle nerede başlar nerede biter öğrenin.

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.