Özel Yds Dersi , Yds Özel DersiÖZEL YDS DERSİ, YDS ÖZEL DERS İÇERİĞİ

Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersi Programı

1 – Özel Yds Dersi ( Birebir – Bireysel – Özel Yds Dersi )
2 – Özel Yds Dersi ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Dersi )

1 – Özel Yds Dersi (Birebir – Bireysel – Özel Yds Dersi ) : Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde, Özel YDS dersi , YDS özel dersi  programları  öğretmenle öğrenci arasında birebir gerçekleştirilen bir ders verme yöntemidir . Daha çok  sınavda yasal sınır olan 50 – 55 puanın üzerinde not almak isteyen yada bir şekilde yasal sınırın üzerinde not almak zorunda olanlara tavsiye edilen bir programdır.

Özel YDS dersi , YDS özel dersi departmanlarında, Özel YDS dersi , YDS özel dersi etkinlikleri kapsamında uygulanan Özel YDS dersi , YDS özel dersi   programına, uymak ve ders almak isteyen öğrenci, ders günlerini kendi belirler. Yani birebir YDS özel ders almasından ötürü böyle bir hak tanınır öğrenciye ve ödüllendirilir.

Özel YDS dersi , YDS özel dersi kategorisinde ,Özel YDS dersi , YDS özel dersi seminerleri boyunca öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, sınavda almak istediği nota, İngilizce bilgi birikimi, beceri ve seviyesine göre belirlenir ve bireysel Özel YDS dersi , YDS özel dersi programı uygulanır.

Özel YDS dersi , YDS özel dersi için hazırlanmış platformda  Özel YDS dersi , YDS özel dersi  sürecinde uygulanan  Özel YDS dersi , YDS özel dersi programı, kesinlikle öğrencinin tüm eksik yada yetersiz bilgilerini tamamlayan, onaran ve toparlayan bir yapıda olup, tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile ” kişiye özel ve özgü ” bir nitelik taşır.

2 – Özel Yds Dersi  (4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Dersi ) : Özel YDS dersi , YDS özel dersi kampüslerinde Özel YDS dersi , YDS özel dersi  faaliyetleri sırasında  yapılan toplu YDS dersleri İngilizce seviyeleri program başlamadan önce tespit edilen ve birbirlerine seviyeleri  eşit yada en kötü olasılıkla seviyeleri denk olan YDS adaylarından oluşturulan homojen gruplara uygulanan bir program türüdür. Bu şekilde gruplara uygulanan Özel YDS dersi , YDS özel dersi programları daha çok yasal sınır olan 50 – 55 puan almak isteyenlere önerilir. Grup şeklinde verilen bu derslerde birebir verilen YDS özel  ders kalitesi ve niteliğini taşır.

Özel YDS dersi , YDS özel dersi için açılan sınıflarımızda Özel YDS dersi , YDS özel dersi  seminerleri süresince organize edilen Özel YDS dersi , YDS özel dersi programlarında grupların 4 öğrenciden oluşturulması tamamen öğrenci odaklı bir düzenlemedir. Zira, grubun mevcudu az olunca diğer kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla çok daha avantajlı bir konuma sahip olur. Öğrenci kalabalık gruplarda kalabalık nedeni ile soru soramadığından bu küçük gruplarda rahatlıkla anlamadığı her hangi bir konu hakkında soru sorabilir. Ayrıca, eğitmende öğrencilerle rahatlıkla ilgilenebilir ve tüm bu olumlu olaylar birleştiğinde sonuçlar olumlu bir biçimde elde edilir.

 

Özel Yds Dersi için  Neden Biz


A. YDS sınavında başarıya ulaşabilmek için hazırlık aşamasında yapılması gereken

ilk önemli olay ; sınavın hazırlık konusunda büyük deneyime sahip , bu konuda bilgili vede öğrencisine uyum sağlayarak öğrencinin ruh haline uygun bir biçimde bilgileri aktararak öğrenmesini sağlayabilen bir hoca bulmaktır.
B. Sınavın hazırlık aşamasında, Özel YDS dersi , YDS özel dersinde adayın İngilizce konusundaki eksikliklerini kavrayarak ona göre davranan vede ileri ki aşamalarda eğitimini  vereceği YDS  sınav teknikleri ve YDS sınav taktiklerini anlayabilmesi için gereken bilgileri veren bir hoca bulmak çok önemlidir.
C. Yds , Ielts , Proficiency , Toefl gibi akademik sınavlara hazırlanan adaylar için bilinen akademik kelime sayısı çok önemlidir . Eğer bilinen akademik kelimelerin sayısı yeterli değilse bu konuda gereken önlemler alınır ve derslerin olmadığı günlerde kelime yazıları yapılarak öğrenci kelime çalışmaya mecbur edilir bu şekilde Özel YDS dersi , YDS özel dersi  eğitim departmanında hem uygulanan ders sayısında bir azalma olmaz hemde bilinen akademik kelimelerin sayısı çoğaltılır.
D. YDS sınavında adayları başarıya götüren bu yollar bizde fazlasıyla mevcuttur .