Hakkımızda

YDS Akademik Eğitim

Türkiye’de yaygın köklü bir kuruluş olan,İngilizce ağırlıklı olmak üzere dil eğitimi veren Yds Akademik Eğitim, İstanbul’da yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Global Dil Portfolyosuna uygun eğitim vermemiz, diğeri de pratik ağırlıklı, uygulamalı bir dil okulu olmamızdır. Konularında uzman özel ders öğretmenimiz ile, öğrencilerimize başlangıç seviyesinden Yds sınavını geçme seviyesine her seviyede yds özel eğitim vermekteyiz.

Devamı

Yds Dersi Hazırlık Kursu

Yds Ders Programı

Yds Dersi , programa katılmak isteyen ve kayıt yaptıran aday öğrencilere bireysel özel ders ve grup Yds eğitimi olarak 2 türlü uygulanır.Böylece adaylar durumlarına uyan istedikleri türde eğitimi seçerek ders alabilirler.

Devamı

Tüm Videolar…>>>

Yds Dersi

Online Talep

YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI. Yds Hazırlık Programları İçeriği 1 – Yds  Hazırlık Programları ( Birebir Özel Yds Hazırlık Programları)
more
EN İYİ YDS HOCASI HAKKINDA En İyi Yds Hocası Hakkında Bilgi 1 – Yds Hocası ( Birebir Yds
more

İletişim

Kartaltepe Mah.
Mektupçu Sokak.
No:2 D:4 Bakırköy – İstanbul
Tel : 0(212) 572 00 34

Öğrenci Yorumları

Harun Çalış

Üniversite yıllarımın sonuna gelindiği sürelerde ingilizcenin öneminin farkına vardığım ve birçok ingilizce kursunun eleğinden geçerek birşeyler öğrendiğimi sandığım üniversite dönemimde ibrahim şahin
read more

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

× WhatsApp