YDS Sınavı Hazırlık programları ile YDS sınavında büyük başarı kazanılır

YDS Sınavı Hazırlık Programı

YDS Sınavı Hazırlık Programının İçeriği

1 – YDS Sınavı Hazırlık ( Birebir Özel YDS Sınavı Hazırlık
2 – YDS Sınavı Hazırlık ( 4 Öğrenciden Kurulan gruplarla Toplu Halde YDS Sınavı Hazırlık )

1 – YDS Sınavı Hazırlık ( Birebir Özel YDS Sınavı Hazırlık ):YDS Sınavı Hazırlık programları ile YDS Sınavı Hazırlık eğitimleri verilen merkezimizdeki YDS Sınavı Hazırlık departmanlarında birebir özel  YDS Sınavı Hazırlık dersi almak isteyen katılımcılar YDS sınavına büyük bir özenle ve çok değişik sistem ve yöntemlerle hazırlanır.

YDS Sınavı Hazırlık için bireysel özel YDS Sınavı Hazırlık dersi alan katılımcılara uygulanan YDS düzenlemeleri aslında tamamen katılımcının durumu  göz önüne alınarak yapılır. YDS Sınavı Hazırlık dersine katılan aday öğrencinin İngilizce bakımından durumu bu düzenlemelerin hazırlanmasında çok önemli bir rol oynar.katılımcının sahip olduğu İngilizce bilgi ve seviyesi bu düzenlemelerin hem hazırlanışında hem de uygulanmasında bize yol gösterir. Fakat  gerçek olan tek bir şey vardır ki oda vaziyet ne gösterirse göstersin, katılımcıyı YDS sınavına hazırlayacak olan YDS Sınavı Hazırlık düzenlemeleri katılımcının kendisine özgü ve özel olur.

 

YDS Sınavı Hazırlık programlarının uygulama aşamasında  hazırlanan düzenlemeler bireysel YDS Sınavı Hazırlık dersi alan katılımcıya öyle özenli ve ciddi uygulanır ki katılımcı YDS için hazır olur.

 

2 – YDS Sınavı Hazırlık ( 4 Öğrenciden Kurulan gruplarla Toplu Halde YDS Sınavı Hazırlık ):4 öğrenciden oluşturulan gruplara YDS Sınavı Hazırlık öğretileri ile YDS Sınavı Hazırlık birimlerimizde, toplu derslerin özelliklerine ve gereken niteliklerine bağlı kalınarak YDS Sınavı Hazırlık dersleri verilir.

Toplu YDS derslerinin verildiği gruplara tatbik edilen YDS Sınavı Hazırlık için tertiplenen düzenlemelerin kalabalık gruplara uygulanmasında sorun çıkmaması için YDS Sınavı Hazırlık programları gruplara uygulanacak şekilde hazırlanır. YDS Sınavı Hazırlık programlarının hazırlanışında öyle özel teknik ve yöntemler  kullanılır ki, grupta yer alan katılımcı kendisini bire bir özel YDS Sınavı Hazırlık dersi alırmış gibi hisseder.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMEK ZORUNDASINIZ

  • Ülkemizde bu tür YDS Sınavı Hazırlık eğitimleri veren kurumlarda yada kuruma benzer yerlerde YDS Sınavı Hazırlık dersi alan öğrenciye  SENET  imzalatılır. Bizde bu tür uygulama yoktur .
  • YDS sınavı  sınavın tekniklerini bilmeden verilecek bir sınav değildir. İstediğiniz kadar iyi İngilizce bilin bu sınavın kendine özgü tekniklerini ve inceliklerini bilmeden YDS’de başarılı olmak mümkün değildir. Biz burada YDS Sınavı Hazırlık eğitimleri sırasında öğrencilere sınavın hem geneli hemde bu tekniklerle ilgili özeli hakkında bilgiler vererek katılımcının sınavda işini kolaylaştırırız.
  • YDS’de kelimelerde   başlı başına bir alemdir. Ne kadar çok kelime bilir yada YDS Sınavı Hazırlık dersinde öğrenirseniz YDS’de başarı şansınız o denli artar.

 

 

Leave a Comment