E YDS ÖZEL DERS PROGRAMI

e Yds Özel Ders Program İçeriği


e Yds Özel Ders1 –  E Yds Özel Ders ( Bireysel – E Yds Özel Ders )

2 –  E Yds Özel Ders ( 4 kişi Grup – E Yds Özel Ders )

1 –  E Yds Özel Ders ( Bireysel – E Yds Özel Ders ) : E YDS özel ders için hazırlanan kampanyalarda   E YDS özel ders merkezinde kurulan E YDS özel ders platformundaki E YDS özel ders öğretilerinde uygulanan  E YDS özel ders  programları,  çoğunlukla sınava az bir zamanı kalan, E YDS sınavında mutlaka ve kesinlikle başarılı olmak isteyen veya yüksek not almak zorunda olan öğrenciler için onları isteklerine ve hedeflerine ulaştıracak biçimde özel yöntem ve sistemlerle çok ayrı bir şekilde hazırlanmış , öğrencinin e YDS öncesi aradığı tüm soruların yanıtlarını bulabileceği şeklinde düzenlenmiş, E YDS sınav sorularının nasıl çözüleceğine dair bilgilere E YDS özel ders programında yer verilmiş, öğrencilerin e YDS  öncesi psikolojileri düşünülerek her konuda bilgiler açık, net ve anlaşılabilir kolaylıkta hazırlanmış düzenlemelerdir. Bireysel olan ve kişiye özel olarak verilen  E YDS özel ders programlarına katılan aday öğrenciler, ders programlarının işleneceği gün ve saatler konusunda öncelik alır. Bu şekilde günlük yaşamından her hangi bir taviz vermeden ve yaşamını değiştirmeden  e YDS özel ders ile ilgili etkinliklere katılabilir ve dersini alabilir. E YDS özel ders panellerindeki bireysel özel E YDS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere verilmesi gereken ders sayısı yapılan İngilizce seviye tespit sınavından ve aday öğrencinin sınavda kaç alması gerektiği öğrenildikten sonra kararlaştırılır.

2 –  E Yds Özel Ders ( 4 kişi Grup – E Yds Özel Ders ) : E YDS özel ders isimli organizasyonlarda E YDS özel ders ana birimlerimizde oluşturulan E YDS özel ders kampüslerindeki E YDS özel ders  gelişim aşamalarında  zaman, zaman ortaya çıkan birebir E YDS özel ders almak istemeyen veya bu tür programlardan hoşlanmayan yada özel bir biçimde topluluk arasında ders almayı seven öğrenciler için onları hazırlık aşamasında her açıdan rahatlatan ve anlaşılır bir dille yazılan açıklamalarla, akademik kelimeler konusunda öğrenciyi geliştiren ve bildiği kelime sayısını arttıran alıştırmalarla, e YDS çözüm teknikleri konusunda yapılan düzenlemelerle, her açıdan öğrenciye ulaşabilen sınava dair verilerle yüklü E YDS özel ders programları  hazırlanır. Yalnız, bu E YDS özel ders programlarında öğrencileri kalabalık gruplarla yapılan E YDS özel derslerinde ortaya çıkan aksaklıklardan korumak amacı ile grupların mevcudu az tutulur ve 4 kişiyi geçmez. 4 kişiden oluşan gruplara katılarak ders almak isteyen adaylar da aynı şekilde seviye sınavına tabi olurlar ve sınav  sonuçlarına göree Yds Özel Ders denk seviyede olan aday öğrencilerden gruplar oluşturulur. Grup sayısının 4 olması nedeni ile grup dersine katılan  aday öğrenciler bireyse E  YDS özel ders kalitesinde ders  alırlar. Zira, grubun küçük olması sebebi ile, eğitmenler grupta yer alan  aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilirler. Ayrıca , bu gruplarda E YDS özel ders   alan aday öğrenciler, anlamadıkları konular hakkında , grubun küçük olması yüzünden soru sorabilir ve ders tekrarı isteyebilirler.

E YDS için NEDEN BİZ

  • E YDS  özel ders departmanlarında uygulanan E YDS özel ders sürecinde adaylara  E YDS özel ders  sürecinde onları bize bağımlı kılan ve ayrılmak isterlerse ayrılmalarına ve programı bırakmalarına engel olan  ” SENET ” imzalatma olayı bizde yoktur. Ödemeler uygun bir şekilde taksitlere bölünür.
  • E YDS  özel ders  seminerlerinde uygulanan E YDS özel ders programlarında kesinlikle konusunda uzun yılların tecrübesine sahip sınav öğretmenleri ders verir. Bu eğitmenler ders verdikleri alanlarında ustalaşmış ve uzmanlık seviyesine ulaşmış seçkin ve saygın hocalardır.
  • E YDS  özel ders ile ilgi organizasyonlardaki E YDS özel ders seminerleri içeriğinde, akademik seviyede ki E YDS sınavlarında  başarılı ama mutlaka başarılı olmak isteyenlerin can kurtaran simidi çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bunun sağlanması için, öğrenciler kelime konusunda özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir ve bildikleri kelime sayısının artması sağlanır.