E Yds DersiE YDS DERSİ PROGRAMLARI

E Yds Dersi Programları İçeriği

1 – E Yds Dersi ( Birebir Özel E Yds Dersi )
2 –  E Yds Dersi (4 Kişilik Gruplarla E Yds Dersi )

1 – E Yds Dersi ( Birebir Özel E Yds Dersi ): E YDS dersi konsey kararı ile  E YDS dersi merkezimizdeki E YDS dersi panellerinde yer verilen E Yds Dersi kategorisinde düzenlenen bu tarz bir E YDS dersi programı daha çok özellikle ve çoğunlukla E YDS sınavında  mutlaka başarılı olmak isteyen veya sınava çok az bir süre kala sınava girmeye karar vermiş ama hazırlanacak vakti olmayan öğrenciler için özel olarak düşünüldü. Bu nedenle, öğrencilerin bireysel bir tarzda ders almak istedikleri  E YDS dersi eğitim platformunda düzenlenen bu tarz bir E YDS dersi kapsamında içeriğinde taşıdığı modern çağın en son öğretim ve eğitim sistem ve yöntemlerinin E YDS dersi alacak öğrencinin seviyesi ve bilgisi ile birebir uyumlu ve oranlı üstelik, içeriğindeki öğrenci tarafından kolaylıkla anlaşabilecek bilgilerin olması ayrıca, bunun öğrenci üzerinde yarattığı olumlu etki ile öğrencinin rahatlamasını sağlayan, bu olumlu etkinin sonucunda oluşan sinerji ve bu sinerjiden etkilenen ve daha sıkı ve çok çalışmaya başlayan öğrencinin kendine olan güveninin artmasını temin eden E YDS dersi tarzındaki  E YDS dersi programları  hazırlandı.

 E YDS dersi etkinlikleri kapsamında E YDS dersi alanındaki E YDS dersi  departmanlarında mevcut E YDS dersi birimlerimizdeki E YDS dersi eğitim bölümlerinde gerçekleştirilen birebir özel E YDS ders programına baş vuran ve kayıt olarak ders almak isteyen öğrenci, E Yds Dersi programının hangi günlerde işleneceğini kendi bizzat belirler ve eğitmen bu zamanlamaya uyum sağlar. Bu programlarda özellikle sınavda yüksek bir not elde etmek isteyen öğrenciler yer alır ve onlara bu tür bir ayrıcalığın verilmesi ders almaktan ötürü özel yaşamında meydana gelebilecek olan sıkıntıları veya  oluşabilecek sorunları daha önceden  önlemek içindir.

E YDS dersi forumlarında E YDS dersi hakkındaki E YDS dersi  kampüslerinde yapılan  E YDS dersi seanslarında kurulan E YDS dersi  için uygulamaya sokulmuş eğitim bölümlerimizde, özel ders almayı seçen öğrenciler için düzenlenen E YDS ders programında yer alan öğrenciler hem gereksinimleri olan dersi alırlar hemde günlük yaşamlarında bir kayıp yaşamazlar. Başarılı olmaları için kaç ders almaları gerektiğine ve bunun tespitine sıra gelince,  bu konu  öğrencinin seviyesine ve bilgisine ayrıca sınavda almak zorunda olduğu nota göre çözülür.

E YDS dersi panellerinde E YDS dersi eğitimlerindeki tüm bu gerekli olan belirlemelerden sonra, E YDS dersi kampüslerinde uygulanan E YDS dersi  forumlarındaki E YDS dersi seminerlerinde, bireysel özel dersin getireceği tüm olanaklardan yararlanmak amacı ile tertip edilmiş olan  bu tarz bir E YDS dersi öğretilerinde  öğrenciye onun tüm eksik yanlarını da içine alan ve bu eksik yanlarını kapatarak seviyesini yükselten kesinlikle ” birebir kişiye özel ve özgü  E Yds Dersi programı “ tüm incelik ve ayrıntıları ile her şeyi kapsayacak ve tüm sorunları çözerek öğrenciyi sınava tam olarak hazır hale getirecek biçimde devreye girer.

2 – E Yds Dersi (4 Kişilik Gruplarla E Yds Dersi ): E YDS dersi seminerlerinde E YDS dersi konusundaki  E YDS dersi eğitim departmanlarında verilen E YDS dersi ile ilgili olan öğretilerde genellikle bazı öğrencilerin birebir özel e YDS dersi almaktan kaçındıkları durumlarda uygulanan bu az sayıda öğrenciden kurulan ve uygulanan yöntemde, başarı ve yüksek skora,  sınavda kesin sonuç almaya odaklı  ve içeriğindeki tüm taşıdığı özellik ve nitelikleri ile bunu öğrenciye kazandırabilecek yapıya sahip olan, akademik kelimeler konusunda özel alıştırmalar ile öğrenciye büyük katkılar sağlayan, toplu ders olmasına karşın grubu oluşturan tüm öğrencilerin her birine ayrı, ayrı ulaşarak onları olumlu bir şekilde doğrudan doğruya etkileyen, içeriğinde bulunan soruların nasıl çözülmesi gerektiğine ait bilgilerle sınavda öğrencilerin doğru yanıt vermesine % 100 katkı sağlayan bu tür E YDS ders programına katılan öğrencilerin  birebir e YDS ders kalitesine ve özelliğine çok yakın bir E YDS dersi alabilmesi için gerekli tüm önlemler alınır ve seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenci seçilir ve bu 4 öğrenci ile küçük bir sınıf oluşturulur.

E YDS dersi hususunda  E YDS dersi merkezindeki E YDS dersi  etkinlikleri kapsamında tertiplenen  E YDS dersi seanslarında,  mevcudu az olan bu 4 kişilik sınıflarda E YDS dersi almak kalabalık gruplara oranla bazı avantajlara sahiptir. Bunlar, öğrenci mevcudun az olmasından yararlanarak çok rahat hareket alanı bulur ve anlamadığı bir konu ile karşı  karşıya geldiğinde eğitmene rahat, rahat soru sorabilir ve yanıt alabilir. Oysa,bu tür bir olanak kalabalık  gruplarda pek yoktur.

Diğer bir avantajı ise, E YDS dersi branşında bulunan E YDS dersi departmanlarındaki  E YDS dersi veren eğitmenler öğrencilerle özgürce birebir ilgilenebilir ve iletişim kurarak dersleri rahat işler. Elbette tüm bu olumlu yanlar yapılan derslerin sonucuna yansır ve sınavdan elde edilen sonuçlar da herkesi mutlu edecek kadar  iyi olur.

E YDS DERSİ NEDEN için BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • E YDS dersi ile ilgili olarak  E YDS dersi verilen dershanemizdeki E YDS dersi  hakkında düzenlenen eğitim departmanlarında  E YDS dersi programlarına bireysel yada toplu olarak katılmak isteyen ve kayıt olan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Bunun nedeni, kurum olarak biz öğrencinin yasal bir evrakla bize bağlanmasını ve ders almasını değil, bizi sevdiği, beğendiği ve aldığı derslerden memnun olduğu için  ders almasını isteriz. Öğrenciler şayet isterlerse haber vererek ödemelerini taksitle de istedikleri tarihlerde ödeyebilir.
  • E YDS gibi akademik sınavlarda belli bir düzeyde kelime bilmek kesinlikle sınavda başarılı olmak açısından sınava girecek olan öğrencilerin daha önceden hazırlandığı bir oluşum olmalıdır. Akademik bir sınav olan bu sınavın  içinde bilinen akademik kelimelerin sayısı sınavda alınan sonuçlarda olumlu yada olumsuz etkiler yaratır. Bu nedenle E YDS dersi platformundaki E YDS dersi öğretilerinde, ilgili eğitimlerde daha önceden öğrenciler için özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle bağlantılı alıştırmalar öğrencilere verilerek tümünün çözümü  istenir . Böylece, akademik kelime dağarcıklarının gelişmesi, bildikleri kelime sayısının artımı sağlanarak sınavda çözüm işleri kolaylaştırılır.
  • E YDS dersi seanslarında hizmet veren E YDS dersi hakkındaki E YDS dersi ünitelerinde, E YDS dersi  isimli özel bölümlerimizde  düzenlenen E YDS ders programı boyunca öğrenciler başı boş ve yalnız  bırakılmaz bir yandan eksik bilgilerini giderici önlemler işleme konurken diğer yandan da  sınavda sorulan soruları daha rahat çözmeleri için ”  sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersi de ” verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Asla özel ders almaktan ödün vermeyin. Bırakın söylenenleri ve dedikoduları. özel ders alın. Birebir özel ders bu  tür sınavların en etkili ilacıdır.
  • E YDS Dersi bile alsanız kelime bilginiz bu sınav için kesinlikle yetmez. Ders dışında ders aldığınız yerden bağımsız bir biçimde kendi başınıza bireysel çalışmalar yaparak akademik kelime bilginizi arttırın ve genişletin.
  • Bol, bol olabildiğince çok sayıda akademik seviyede dergi,kitap makale gibi yazılır bulun  ve  vakit buldukça zaman elverdikçe okuyun. Bu okumaları yaparken  bir cümlenin nerede başladığını ve nerede bittiğini iyice kavrayın . Yani cümle bütünlüğü nedir öğrenin.
  • E YDS deneme sınavından daha çok bilgi ve becerinizi attıran alıştırmalar çözmeye odaklanın.