Beşiktaş Yds Özel DersBeşiktaş Yds Özel Ders Programı

Beşiktaş Yds Özel Ders Program İçeriği

1 –  Beşiktaş Yds Özel Ders ( Birebir – Yds Özel Ders )
2 –  Beşiktaş Yds Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla – Yds Özel Ders )Birebir ders, 


1 – Beşiktaş Yds Özel Ders ( Birebir – Yds Özel Ders) : Beşiktaş YDS özel ders organizasyonlarında kurulmuş  Beşiktaş YDS özel ders platformunda zaman zaman yapılan Beşiktaş YDS özel ders seanslarında ki Beşiktaş YDS özel ders seminerleri sürecinde, birebir olarak uygulanan Beşiktaş YDS özel dersler kapsamındaki 
Beşiktaş YDS özel ders kampüsünde, şimdiye değin öğrenciler üzerinde daha önceleri denenmiş, çok etkileyici ve sürpriz denilecek kadar iyi sonuçlar alınmış  ve yararı çok görülmüş en etkili yoldur.  Beşiktaş YDS özel ders seminerlerinde birebir YDS özel ders almak, özellikle yasal sınır olan 50-55 puanın üstüne çıkmak isteyenlerin baş vurması gereken en kısa, etkin ve başarıya ulaşmanın en kestirme yoludur.

Beşiktaş YDS özel ders etkinlikleri içinde yer alan ayrıca, Beşiktaş YDS özel ders merkezimizde bulunan Beşiktaş YDS özel ders   eğitim bölümlerinde hayata geçirilen Beşiktaş YDS özel ders seminerleri kapsamında,  YDS sınavına hazırlanmak isteyenler için  tertiplenen Beşiktaş YDS özel dersler kapsamında bu öğrenci dostu , her özelliği ile öğrenciye yardıma hazır, her taşıdığı bilgi ile öğrenci odaklı programlarda birebir  YDS özel ders alan aday öğrencilere,  Beşiktaş YDS özel ders programının uygulanacağı gün ve saatlerini kendi belirleme ayrıcalığı verilir. Bu yolla,  birebir YDS özel ders alan bir aday öğrenci standart hayatında bir değişikliğe gitmeksizin istediği gün ve saatlerde ders alarak hiç bir sorun yaşamadan dersini tamamlayabilir. Aday öğrenciye ilişkin, kaç ders verilmesi gerektiği ise yapılan seviye belirleme sınavından elde edilen bulgulara  ve adayın sınavda almak istediği nota göre ayarlanır.

2 – Beşiktaş Yds Özel Ders Ders ( 4 kişilik gruplarla Yds Özel Ders ) : Beşiktaş YDS özel ders   etkinliklerinde Beşiktaş YDS özel ders statüsünde ki Beşiktaş YDS özel ders forumlarında hazırlanan Beşiktaş YDS özel ders  seminerlerinde her hangi bir nedenle birebir YDS özel ders almak istemeyen öğrenciler, en çağdaş bilgi, YDS çözüm teknikleri, akademik kelimeleri geliştirici ve sayısını arttırıcı yöntemlere, YDS grup dersi olmasına karşın taşıdığı özelliklerle grupta bulunan her öğrenciye yanıt verebilen özelliklere sahip programlarla profesyonel bir yaklaşımla destek verilen ve 4 kişiden oluşturulan  gruplara dahil olarak hemen, hemen  birebir  YDS özel ders kalitesi ve niteliğinde ders olanağı bulur.

Beşiktaş YDS özel ders seanslarındaki Beşiktaş YDS özel ders eğitimlerinde YDS özel ders verilen organizasyonlarda bulunan Beşiktaş YDS özel ders için hazırlanmış özel eğitim bölümlerinde toplu olarak uygulanan  Beşiktaş YDS özel dersler  ile ilgili organizasyonlarda, YDS grupları 4 öğrenciden oluşturulduğu için, aynı birebir özel derste aday öğrencilerin sahip olduğu  avantajlı durumlara sahip olabilirler. Örneğin, derslerin verildiği  süreçte mevcut az olduğu için istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili soru yöneltebilirler. Ayrıca,  dersi veren hoca da grup sayısının az öğrenciden kurulu olmasını bir avantaja dönüştürerek adaylarla birebir YDS özel derste olduğu gibi ilgilenebilir ki bu imkanlar grup derslerini birebir YDS özel  ders kalitesine yükseltir.


YDS ÖZEL DERS için BİZİ SEÇMENİZİN GEREKÇELERİ

  • Beşiktaş YDS özel ders alanında Beşiktaş YDS özel ders  eğitim  platformunda tertip edilen  Beşiktaş YDS özel ders öğretilerinde , aday öğrencilere sadece dil bilgisi öğretilmez, yanı sıra YDS sınavında aday öğrencilerin  sınavda işine çok yarayacak, daha doğru yanıt vermelerine yardım edecek ve yanıt verme işlemini hızlandıracak olan ”  YDS sınav teknikleri ve  YDS sınav taktikleri dersleri de ” verilir.
  • Beşiktaş YDS özel ders platformundaki Beşiktaş YDS özel ders  departmanında  her tür ders almak isteyen öğrenciler için organize edilen YDS özel ders ile ilgili etkinliklerde , aday öğrencilere akademik kelimelerle ilgili özel kelime çalışmaları dağıtılır ve ve kağıt üzerinde bu çalışmaların yapılması istenir. Özel kelime çalışma ve alıştırmaların dağıtımından sonra ki aşamada aday öğrenciler tarafımızdan yakından izlenir. Çünkü herkesin bildiği bir gerçektir,  YDS sınavında çok sayıda akademik kelime bilmek başarıyı getiren en önemli unsurlardan biridir ama ne yazık ki bu açık gerçek öğrencilerin bir çoğu tarafından önemsenmez.
  • Beşiktaş YDS özel ders forumlarındaki  Beşiktaş YDS özel ders   etkinlikleri kapsamında düzenlenen  Beşiktaş  YDS özel ders programlarında ve grup derslerinde senet ” yapılmaz. Adayla karşılıklı anlaşılarak belli bir ödeme  planı çerçevesinde ödemeler yapılır ve bu plan ve program dahilinde  aday öğrenci ödemeleri taksitle yapar.